Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pokazał byś fotki od "d*py strony" znaczy tyłu auta:decayed:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 211,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
Pokazał byś fotki od "d*py strony" znaczy tyłu auta:decayed:

prosz:wink:

5.jpg

Opublikowano

Czerwone lampy rezaj cale na tył:wink:

Opublikowano
  • Autor
Czerwone lampy rezaj cale na tył:wink:

chyba nie bedzie tego, za duzo już tych rzeczy do których mogą sie dojepać przy kontroli:grin:

Opublikowano

Piknie, jedynie czego brak w tym aucie jak dla mnie to klamki poliftowe, wtedy było by na prawde gładko:decayed:

Opublikowano
  • Autor
Piknie, jedynie czego brak w tym aucie jak dla mnie to klamki poliftowe, wtedy było by na prawde gładko:decayed:

nie kuś, bo chodzi mi to po głowie:grin:, jest jeszcze sporo rzeczy które chciałbym wymienić, ale nie jest to moje jedyne wozidło także muszę w miarę po równo dzielić, i po mału dawkować mody, mi jeszcze brakuje progów z eS, i tylnego zderzaka poliftowego z eS:whistling:

Opublikowano

Lecisz z koksem powiem Ci - systematycznie do przodu :thumbup1:

Kółka na przyszły sezon a w tym jeszcze...SWAP? :decayed: może kolejne 2.7 biT :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Lecisz z koksem powiem Ci - systematycznie do przodu :thumbup1:

Kółka na przyszły sezon a w tym jeszcze...SWAP? :decayed: może kolejne 2.7 biT :naughty:

miało coś być robione ale narazie cisza w temacie, 2,7 napewno nie bo szkoda tego motoru do ośki, i tak nie wykorzystam jego potencjału:wink:

Opublikowano

klimatyzację dołóż! :decayed:

Opublikowano
  • Autor
klimatyzację dołóż! :decayed:

bedzie:wink:, zaraz podrzuce foto do kalendarza:decayed:

Opublikowano

jakiego smaku masz te Ciupa Ciupsy??:grin:

Opublikowano
  • Autor
jakiego smaku masz te Ciupa Ciupsy??:grin:

w podłokietniku mam każdy smak:decayed:

---------- Post dopisany 16-07-2012 at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany 15-07-2012 at 21:47 ----------

:decayed: koza stoi, koza leży:grin:

VS.jpg

VS2.jpg

Opublikowano

No różnica jest :shock3:

Szkoda że z moją kozą sobie kiedyś nie zrobiłeś :polew: zderzak się zaczynał = Twoja maska się kończy :grin:

Opublikowano

To białe to wogóle allroad jakiś :decayed:

Opublikowano
  • Autor
To białe to wogóle allroad jakiś :decayed:

tak wygląda seria na 18":decayed:

Opublikowano

łożesz :shock3:

:facepalm:

Opublikowano
jakiego smaku masz te Ciupa Ciupsy??:grin:

w podłokietniku mam każdy smak:decayed:

---------- Post dopisany 16-07-2012 at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany 15-07-2012 at 21:47 ----------

:decayed: koza stoi, koza leży:grin:

http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/VS.jpg

http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/VS2.jpg

białego do ziemi, białe koło i jest.... :jerk:

Opublikowano
  • Autor
jakiego smaku masz te Ciupa Ciupsy??:grin:

w podłokietniku mam każdy smak:decayed:

---------- Post dopisany 16-07-2012 at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany 15-07-2012 at 21:47 ----------

:decayed: koza stoi, koza leży:grin:

http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/VS.jpg

http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/VS2.jpg

białego do ziemi, białe koło i jest.... :jerk:

koło zostaje w macie, dojdzie tylko gwint, ale nie wiadomo czy w tym sezonie, bo chodzi mu po głowie coś młodszego:wink:, idzie nowe:naughty:

Opublikowano
jakiego smaku masz te Ciupa Ciupsy??:grin:

w podłokietniku mam każdy smak:decayed:

---------- Post dopisany 16-07-2012 at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany 15-07-2012 at 21:47 ----------

:decayed: koza stoi, koza leży:grin:

http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/VS.jpg

http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/VS2.jpg

białego do ziemi, białe koło i jest.... :jerk:

koło zostaje w macie, dojdzie tylko gwint, ale nie wiadomo czy w tym sezonie, bo chodzi mu po głowie coś młodszego:wink:, idzie nowe:naughty:

wybij mu to z głowy, niech picuje B5 :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.