Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] A4 TDi


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zalozyles te odboje? Nie boisz sie ze wyskocza jak dobije? Sam tez bede robil ten zabieg i kminie czy wydzierac zawieche czy naciac?:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalozyles te odboje? Nie boisz sie ze wyskocza jak dobije? Sam tez bede robil ten zabieg i kminie czy wydzierac zawieche czy naciac?:decayed:

jeszcze nie, ale albo je okleje izolacją, albo każdą z osobna przypnę trytytką:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładaj ramiona wycieraczek z polifta :decayed:

myślę o tym ale jakoś mi to strasznie nie przeszkadza:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jest taka roznica po zmianie? ja musze zmienic swoje bo slabo juz dociskaja... jes wtedy roznica w piorach? do wycieraczek w dlugosci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jest taka roznica po zmianie? ja musze zmienic swoje bo slabo juz dociskaja... jes wtedy roznica w piorach? do wycieraczek w dlugosci?

Długość ta sama, są proste, nie ma tego przełamania :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze obczaic na zywo bo w sumie nigdy nie zwracalem na to uwagi, a biorac pod uwage ze przydalo by sie wymienic stare... to trzeba cos pomyslec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak jest różnica w docisku, bo moje stare pióra już miały lądować w koszu , ale po zmianie ramion na polifty nadal służą dzielnie.

Podobno z Passka są jeszcze lepsze :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zamontowałeś je w odrobinę innym miejscu i zmienił się kąt i dlatego poprawa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładaj ramiona wycieraczek z polifta :decayed:

myślę o tym ale jakoś mi to strasznie nie przeszkadza:decayed:

jakie et z tylu masz? Ciekawe jestem jak tyl bedzie siedzial na tych odbojach chodzi mi o skok bo tak z 1cm max by sie zdal:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piknie, jedyne co by można zmienić to felgi, s-line sie już mocno przejadły i wręcz rzy... się chce na widok tych felg:decayed:

mam to w planach, i na wiosnę wpadnie coś nowego:wink:

z parapetem :decayed:

oczywiscie:wink:

---------- Post dopisany 08-09-2012 at 17:16 ---------- Poprzedni post napisany 04-09-2012 at 18:16 ----------

http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/7.jpg

u zaslepki na oslonie brak, przetwornica byle jak skitrana...:decayed:

---------- Post dopisany at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany at 22:28 ----------

Pewnie zamontowałeś je w odrobinę innym miejscu i zmienił się kąt i dlatego poprawa :wink:
mie wiem jak jest ale lepiej pracuja zbieraja. no i sa jakby smuklejsze niz te wygibusy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla samego wyglądu warto zmienić :decayed: Na szybę nałożyć RainX i jak jedziesz powyżej 70km/h to zapominasz o wycieraczkach a w mieście od czasu to czasu wytrzesz i gra gitara :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładaj ramiona wycieraczek z polifta :decayed:

myślę o tym ale jakoś mi to strasznie nie przeszkadza:decayed:

jakie et z tylu masz? Ciekawe jestem jak tyl bedzie siedzial na tych odbojach chodzi mi o skok bo tak z 1cm max by sie zdal:decayed:

ET30, mam nadzieje ze bedzie twardo:decayed:

---------- Post dopisany at 15:33 ---------- Poprzedni post napisany at 15:32 ----------

Piknie, jedyne co by można zmienić to felgi, s-line sie już mocno przejadły i wręcz rzy... się chce na widok tych felg:decayed:

mam to w planach, i na wiosnę wpadnie coś nowego:wink:

z parapetem :decayed:

oczywiscie:wink:

---------- Post dopisany 08-09-2012 at 17:16 ---------- Poprzedni post napisany 04-09-2012 at 18:16 ----------

http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/7.jpg

u zaslepki na oslonie brak, przetwornica byle jak skitrana...:decayed:

---------- Post dopisany at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany at 22:28 ----------

Pewnie zamontowałeś je w odrobinę innym miejscu i zmienił się kąt i dlatego poprawa :wink:
mie wiem jak jest ale lepiej pracuja zbieraja. no i sa jakby smuklejsze niz te wygibusy

no zaślepke zgubił mi meches, a przetwornice bede wymieniał na dniach to i sie je pochowa jak należy, no i moze wpadną jakieś osłonki dodatkowe to bedzie szyściutko:wink:

---------- Post dopisany 14-09-2012 at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany 09-09-2012 at 15:33 ----------

no i wjechaliście mi na psyche, i poliftowe ramiona zamówione, zaślepka do osłony też, no i na koniec sezonu wpadną materiałowe ori dywany:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, detale bardzo ważne:decayed:

jest tak, ale wpierw trzebaby grubsze sprawy ogarnąc:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, detale bardzo ważne:decayed:

jest tak, ale wpierw trzebaby grubsze sprawy ogarnąc:decayed:

Taaa... Cały czas do przodu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, detale bardzo ważne:decayed:

jest tak, ale wpierw trzebaby grubsze sprawy ogarnąc:decayed:

Taaa... Cały czas do przodu :decayed:

no dokładnie, zobaczymy jak bedzie po jutrzejszym dniu, czy przyśpieszymy czy zwolnimy z modami:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...