Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Zablokowany sterownik


mark377

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam taki oto problem... jeździłem na sterowniku ze zmienionym softem jakies pól roku aż tu nagle auto sie nie da uruchomic.. podłączam vaga i okazuje się że sterownik zablokowany więc odłączam go na szybkiego bo mam pilny wyjazd i wkładam oryginalny (fabryczny) auto chodzi ale już nie tak jak przedtem .. no bo tylko 90 koni zostalo. I tu moje pytanie czy tamten sterownik da się jakoś uruchomic ? Czy trzeba nowy programik robic na ten oryginalny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

abonament sie skończył ... musisz wykupic na następny rok :polew::wink4:

warnwarn.gifOT w dziale technicznym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro podłącze jeszcze raz ten sterownik (bo teraz mam ten oryginalny ) i zobaczę dokładnie co pokazuje vag[br]Dopisany: 15 Maj 2011, 10:21_________________________________________________Dziś podłączyłem ten sterownik aby sprawdzic błędy ale niestety vag się nie połączy z nim...Czy jest jakieś wyjście aby go uruchomic czy na starty spisac ...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro podłącze jeszcze raz ten sterownik (bo teraz mam ten oryginalny ) i zobaczę dokładnie co pokazuje vag[br]Dopisany: 15 Maj 2011, 10:21_________________________________________________Dziś podłączyłem ten sterownik aby sprawdzic błędy ale niestety vag się nie połączy z nim...Czy jest jakieś wyjście aby go uruchomic czy na starty spisac ...?

sprawdz jak wygladaja podstawki pod flashe - jesli sa :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjmij/podociskaj kosci jak sa w podstawkach, jak nie to mozesz sprobowac przelutowac kosci ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie, czy jakis poważny tuner zostawia podstawki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jakis poważny tuner zostawia podstawki

odpowiedź - tylko niepowazny tuner nie wstawia podstawek (mowa o ECU starszego typu gdzie trzeba lutować)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Awięc tak.... zrobiłem dokladnie jak radziliście....wyjąłem kości poodginalem igłą wlożyłem i uruchamiam...vag się łączy wiec ok... sprawdzam błędy i jest jeden:

17978- Engine Start blocked by immobilizer P 1570-35-00--

nie znam angielskiego ale domyślam się że trzeba wpisac kod immobilaizera ? więc próbuje to zrobic i tu pojawił się poważny problem... gdy juz wszystko wprowadziłem naciskam save a Ty pojawia się taki komunikat"

sorry

This function requires Vag-Com to by registered and activeted. Please contact the author or your distributor for on activation

program mam ściągnięty z neta , domyślam się ze trzeba go zarejstrowac czy aktywowac .. ale jak i gdzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jakis poważny tuner zostawia podstawki

odpowiedź - tylko niepowazny tuner nie wstawia podstawek (mowa o ECU starszego typu gdzie trzeba lutować)

wstawianie na czas strojenie to zrozumiale, ale czy np puszcza się takiego klienta potem z podstawkami do domu ? bo ja czesto mialem z nimi problemy[br]Dopisany: 17 Maj 2011, 19:52_________________________________________________

Awięc tak.... zrobiłem dokladnie jak radziliście....wyjąłem kości poodginalem igłą wlożyłem i uruchamiam...vag się łączy wiec ok... sprawdzam błędy i jest jeden:

17978- Engine Start blocked by immobilizer P 1570-35-00--

nie znam angielskiego ale domyślam się że trzeba wpisac kod immobilaizera ? więc próbuje to zrobic i tu pojawił się poważny problem... gdy juz wszystko wprowadziłem naciskam save a Ty pojawia się taki komunikat"

sorry

This function requires Vag-Com to by registered and activeted. Please contact the author or your distributor for on activation

program mam ściągnięty z neta , domyślam się ze trzeba go zarejstrowac czy aktywowac .. ale jak i gdzie ?

masz immo w puszcze czy juz w licznikach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...