Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Swiatła Dayline problem w wyborze:/


olovski

Rekomendowane odpowiedzi

tak wlasnie zamierzam zrobic ale najpierw musze pozyczyc gdzies drugie Valeo zeby podmienic z moimi

a jak moje wroca gotowe oddac

ale ciezko niewiele osob ma od tak zeby byly wiekszosc na sprzedaz a nie chce niepotrzebnie kupowac zeby potem sprzedawac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam gwerta kopiłem od niego lampki Xeno z malowanym w czarnym macie środkiem

Forumowicz zna się na rzeczy polecam

p040511152301.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez uwazam ze opcja Qwertego jest najlepsza. Bo wybor w pierwszym poscie to jak wybierac miedzy kupka na miekko lub na twardo... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do czepiania to roznie to bywa jak trafisz na słuzbiste to pozyczy dowod :gwizdanie: a jak na normalnego to amchnie reka i tyle :naughty: w rzeczywistosci ten bix wyglada za***iście :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz takie dayline to proponuje kupic nowy samochod :D w starej b5 to nieciekawie wyglada ;P... K2 nie czepia Ci sie policja ze nie posiadasz spryskow do zenka ??

Jako tako nie ma w polskim prawie napisane ze do Xeno muszą być spryskiwacze

poszukaj gdzieś był o tym bardzo długi watek na forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz takie dayline to proponuje kupic nowy samochod :D w starej b5 to nieciekawie wyglada ;P... K2 nie czepia Ci sie policja ze nie posiadasz spryskow do zenka ??

Jako tako nie ma w polskim prawie napisane ze do Xeno muszą być spryskiwacze

poszukaj gdzieś był o tym bardzo długi watek na forum ;)

muszą być, chodziło o auta z przed 2000r wyposazone w xenon lecz bez fabrycznych wypustów ze spryskiwaczami, A4 do tego szeregu aut nie należy, bo przed 2000r były montowane spryskiwacze w tym nadwoziu :gwizdanie: cała prawda, wiec do szcżescia potrzeba soczewki samopoziomu i sprysków :wink4:

EOT

temat dotyczy swiateł dziennych :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kowi ja mam 2000 rok

czyli 2 polift 99-01 i spryski byly :)

za to ksenonu w ori nie :/

dziwne

Może po przejsciach masz auto, po 99 spryski wkładano tylko do xenonu, przed były spryski w normalnych lampach, na rynek szwedzki czy tam norweski :gwizdanie: no chyba że i w polifcie tak było na jakis rynek :mysli:

W końcu co wybrałes na te dajlajny :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kowi ja mam 2000 rok

czyli 2 polift 99-01 i spryski byly :)

za to ksenonu w ori nie :/

dziwne

Może po przejsciach masz auto, po 99 spryski wkładano tylko do xenonu, przed były spryski w normalnych lampach, na rynek szwedzki czy tam norweski :gwizdanie: no chyba że i w polifcie tak było na jakis rynek :mysli:

W końcu co wybrałes na te dajlajny :mysli:

wszytsko mierzone miernikiem i jest ori bez przejsc tak wyglada i kilku mec herow tak powiedzialo

no wybralem opcje GWERTY :)

dzieki za podpowiedz wpadnie biks i samopoziomowanie spruyski sa wiec Policja nie powinna sie czepiac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...