Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Swiatła Dayline problem w wyborze:/

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

tak wlasnie zamierzam zrobic ale najpierw musze pozyczyc gdzies drugie Valeo zeby podmienic z moimi

a jak moje wroca gotowe oddac

ale ciezko niewiele osob ma od tak zeby byly wiekszosc na sprzedaz a nie chce niepotrzebnie kupowac zeby potem sprzedawac

Opublikowano

Polecam gwerta kopiłem od niego lampki Xeno z malowanym w czarnym macie środkiem

Forumowicz zna się na rzeczy polecam

p040511152301.jpg

Opublikowano

Tez uwazam ze opcja Qwertego jest najlepsza. Bo wybor w pierwszym poscie to jak wybierac miedzy kupka na miekko lub na twardo... :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jak chcesz takie dayline to proponuje kupic nowy samochod :D w starej b5 to nieciekawie wyglada ;P... K2 nie czepia Ci sie policja ze nie posiadasz spryskow do zenka ??

Opublikowano

Co do czepiania to roznie to bywa jak trafisz na słuzbiste to pozyczy dowod :gwizdanie: a jak na normalnego to amchnie reka i tyle :naughty: w rzeczywistosci ten bix wyglada za***iście :kox:

Opublikowano

Jak chcesz takie dayline to proponuje kupic nowy samochod :D w starej b5 to nieciekawie wyglada ;P... K2 nie czepia Ci sie policja ze nie posiadasz spryskow do zenka ??

Jako tako nie ma w polskim prawie napisane ze do Xeno muszą być spryskiwacze

poszukaj gdzieś był o tym bardzo długi watek na forum ;)

Opublikowano

Jak chcesz takie dayline to proponuje kupic nowy samochod :D w starej b5 to nieciekawie wyglada ;P... K2 nie czepia Ci sie policja ze nie posiadasz spryskow do zenka ??

Jako tako nie ma w polskim prawie napisane ze do Xeno muszą być spryskiwacze

poszukaj gdzieś był o tym bardzo długi watek na forum ;)

muszą być, chodziło o auta z przed 2000r wyposazone w xenon lecz bez fabrycznych wypustów ze spryskiwaczami, A4 do tego szeregu aut nie należy, bo przed 2000r były montowane spryskiwacze w tym nadwoziu :gwizdanie: cała prawda, wiec do szcżescia potrzeba soczewki samopoziomu i sprysków :wink4:

EOT

temat dotyczy swiateł dziennych :wink4:

Opublikowano
  • Autor

kowi ja mam 2000 rok

czyli 2 polift 99-01 i spryski byly :)

za to ksenonu w ori nie :/

dziwne

Opublikowano

kowi ja mam 2000 rok

czyli 2 polift 99-01 i spryski byly :)

za to ksenonu w ori nie :/

dziwne

Może po przejsciach masz auto, po 99 spryski wkładano tylko do xenonu, przed były spryski w normalnych lampach, na rynek szwedzki czy tam norweski :gwizdanie: no chyba że i w polifcie tak było na jakis rynek :mysli:

W końcu co wybrałes na te dajlajny :mysli:

Opublikowano
  • Autor

kowi ja mam 2000 rok

czyli 2 polift 99-01 i spryski byly :)

za to ksenonu w ori nie :/

dziwne

Może po przejsciach masz auto, po 99 spryski wkładano tylko do xenonu, przed były spryski w normalnych lampach, na rynek szwedzki czy tam norweski :gwizdanie: no chyba że i w polifcie tak było na jakis rynek :mysli:

W końcu co wybrałes na te dajlajny :mysli:

wszytsko mierzone miernikiem i jest ori bez przejsc tak wyglada i kilku mec herow tak powiedzialo

no wybralem opcje GWERTY :)

dzieki za podpowiedz wpadnie biks i samopoziomowanie spruyski sa wiec Policja nie powinna sie czepiac

Opublikowano

no to dokonales wlasciwego wyboru:D :good:

Opublikowano
  • Autor

tez tak sadze:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.