Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki laptop na komunię?


Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy doradźcie jaki laptop kupić chrześniakowi na komunię, kwota do 1800zł, ma być min. dwurdzeniowy z dobrą kartą graficzną i systemem operacyjnym - ma mu służyć przede wszystkim - do gier i internetu no ogólnie multimediów? Znawców proszę o porady :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laptop do gier ?? :gwizdanie: to już lepiej PS3 lub XBOX :naughty:

Jeżeli już jednak chcesz laptopa to w MM jest w promocji Acer (modelu nie pamiętam). Za 2 tysie procek chyba i5, 3 lub 4 GB RAMu, karta graficzna z własną pamięcią 1GB, dysk 500GB. Niestety błyszcząca matryca :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laptop do gier ?? :gwizdanie: to już lepiej PS3 lub XBOX :naughty:

Jeżeli już jednak chcesz laptopa to w MM jest w promocji Acer (modelu nie pamiętam). Za 2 tysie procek chyba i5, 3 lub 4 GB RAMu, karta graficzna z własną pamięcią 1GB, dysk 500GB. Niestety błyszcząca matryca :wallbash:

Konsole już ma :wink4: a co powiecie na Toshiba satelite c660, myślałem też nad Lenovo G 555 i Asusem X52F-przedził cenowy taki sam ale który wybrać :no:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acer :shocked: nigdy.

Nigdy nie mów nigdy :evil: nie będę się rozwodził dlaczego ACER jest tak samo dobry a może nawet lepszy niż DELL ;) bo będzie nie potrzeba dyskusja :)

Toshiba ... nigdy nie miałem ale opinie znajomych były słabe. Lenovo OK - polecam. ASUS jak dla mnie to samo co ACER więc też mogę polecić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy doradźcie jaki laptop kupić chrześniakowi na komunię, kwota do 1800zł, ma być min. dwurdzeniowy z dobrą kartą graficzną i systemem operacyjnym - ma mu służyć przede wszystkim - do gier i internetu no ogólnie multimediów? Znawców proszę o porady :hi:

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia.

liczyłem na trochę większe konkrety, ewentualnie podpowiedzi itp. :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry kolego, ale za 1800 to mozna kupic sprzet do przegladania netu, nie ma opcji na lepszy sprzet do gier w takich pieniadzach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśłi chodzi o gry to taniej i wydajniej będzie złożyć PC. Co do lapków te wymienione wyżej przez Ciebie powinny oragnąć problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry kolego, ale za 1800 to mozna kupic sprzet do przegladania netu, nie ma opcji na lepszy sprzet do gier w takich pieniadzach.

Masz rację,ale takimi pieniążkami dysponuję i zdaję sobie sprawę, że kosmosu nie kupię ale ja liczę, że ktoś mnie przekona do konkretnego modelu( z uwagi choćby na awaryjnoiśc, jakość serwisu może parametry lub inne szczególy o których nie mam pojęcia a się liczą) :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno bierz sprzet z procesorem Intela, żadnych AMD :)

jak już ugryzłes ten problem to jest jeszcze jeden króczek na który się większość łapie. Nie kupuj z procesorem z serii "dual core" jesli się zdecydujesz na Intela bo od dalej wymienionych sa duuużo słabsze. Tylko i wyłacznie "core 2 duo" lub "core 2 quad" no albo s seri i3, i5,i7 ale to nie ta półka cenowa.

Do tego jak najwięcej RAMu i karta graficzna pod żadnym pozorem zintegrowana tylko oddzielna z własna pamięcią.

Reszta to praktycznie kosmetyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego się uparłeś na laptopa, nie lepiej PS3?? Jeszcze Ci zostanie a dzieciak będzie miał mega zabawę. Od laptopa to tylko zdrowie się niszczy zarówno wzrok jak i postawę. Na laptopie nie da się wymusić prawidłowej postawy ( w przeciwieństwie do stacjonarki podstawa to solidne biurko). Kaleki porobicie z tych dzieciaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsole już ma :wink4

Dlaczego się uparłeś na laptopa, nie lepiej PS3??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsole już ma :wink4

Dlaczego się uparłeś na laptopa, nie lepiej PS3??

No właśnie, chciałem porady a mam wykład o szkodliwości laptopa dla oczu i postawy dzieci oraz przewagi PSP3 :facepalm::kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze laptop nie dla ciebie tylko dla dzieciaka więc nie ma znaczenia czy to dell, acer, hp, toshiba czy inne ustriojstwo.

Trochę za późno wyszedłeś z tą propozycją bo w sklepie dla idiotów dwa tyg temu mieli dzień bez vatu więc kupiłbyś coś naprawdę fajnego, ale mówi siętrudno. Popatrz np na strony jakiś marketów rtv

http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki,g1,d3,i5,l2,n3,o1:2:4,do1800.bhtml

http://www.promoceny.pl/letak/4617/p/3/

http://allegro.pl/toshiba-c660-1dx-p6200-3g-500g-hd5470-drukarka-3w1-i1613388883.html + urządzenie wielofunkcyjne gratis

http://allegro.pl/laptop-hp-pavilion-dv6-3000-p320-4gb-500gb-hd5650-i1605465124.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że laptop nie dla mnie ale nie chcę badziewia kupić, a do komuni mam jeszcze 6 dni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie brałbym nic świecącego, takie laptopy to koszmar, a w rękach dzieciaka za moment będzie wyglądał jak nieszczęście- obłapany, ze śladami paluchów itp. Tak jak przedmówcy pisali, szukaj czegoś z dobrym procesorem, przynajmniej 2 GB RAM i pojemnym dyskiem, grafika może być zintegrowana, skoro chrześniak ma już na czym grać. Nie szukaj laptopa do gier bo budżet nie ten, a poza tym laptop do gier to pomyłka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej jednak niech odpuści zintegrowane karty. Jesli ma na czym grac to tak czy inaczej jakąś słaba grafike ale niech ma oddzielną. Na tych zintegrowanych np animacje itp z win7 lubią sie przyciąć. Widziałem nie raz coś takiego. Nie ma nic gorszego jak grafa zintegrowana jeszcze taka bez własnej pamieci. Jesli kupuje kompa to niech to pochodzi troche a nie bedzie sie cieszył do rocznicy komuni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...