Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)


maudia4

Rekomendowane odpowiedzi

1. Tylko przyuczyć VIN

2. Aby wejść w AIR-BAG musisz akceptować YES :yes2: (to ostrzeżenie o możliwości uwalenia sterownika ale nie martw się A4 to nie dotyczy)

Dzięki! Przyuczyłem VIN i już nie płacze hehe :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Docinał ktoś dolną obudowę do tempomatu? Jakiś szablon zrobić sobie czy co? Bo chcę kolesiowi zamontować a obudowa kosztuje 52 euro w serwisie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od środka jest taki można powiedzieć ślad jak wyciąć

:shocked: to super. Wyciął ktoś u siebie dobrze? Nie chcę lipy zrobić :P Użyję pilnika i potem dokończę krawędzie mini szlifierką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zastanawiam się nad zamontowaniem tempomatu w mojej A4 (b6 2002 AWX). Niestety troszkę mnie te opisy montażu i kodowania przerażają - jestem człowiekiem o słabych nerwach :wallbash: Zastanawiam się czy jest ktoś z wrocławia bądź okolic (jestem z oławy) kto mógłby mi z tym pomóc. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaję Ci się takie straszne, ostatnio robiłem kolesiowi. Wymiana modułu, manetki + obudowy pod kierą + kodowanie zajęło wszystko max 1.5h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Docinał ktoś dolną obudowę do tempomatu? Jakiś szablon zrobić sobie czy co? Bo chcę kolesiowi zamontować a obudowa kosztuje 52 euro w serwisie...

poczytaj kolego:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=206672.0

pozdr :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku całość zajęła około 3 godz. tylko, że muszę wymienić jeszcze Roz moduł na Q, bo tempomat nie ruszył :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Docinał ktoś dolną obudowę do tempomatu? Jakiś szablon zrobić sobie czy co? Bo chcę kolesiowi zamontować a obudowa kosztuje 52 euro w serwisie...

poczytaj kolego:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=206672.0

pozdr :hi:

ups :embarrassed: nie widziałem.

Dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połowa ludzi z forum ma wycinane :decayed:

Grzechuwoj hmm w b7 był motor avf 131 koni???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy taka kierownica pasuje do mojego autka?

http://cgi.ebay.it/VOLANTE-LENKRAD-AUDI-MULTI-A4-B6-8E-8E0419091-8P0880201-/180638755708

Mam już moduł L + tempomat + fis. Kierownica czteroramienna standardowa. Czy wystarczy sama poduszka z przyciskami plus taśmy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy taka kierownica pasuje do mojego autka?

http://cgi.ebay.it/VOLANTE-LENKRAD-AUDI-MULTI-A4-B6-8E-8E0419091-8P0880201-/180638755708

Mam już moduł L + tempomat + fis. Kierownica czteroramienna standardowa. Czy wystarczy sama poduszka z przyciskami plus taśmy??

Do modułu L taka poduszka i kierownica jak najbardziej będą pasowały. Potrzebujesz tylko taśmę - jak coś mam odpowiednią z końcówką D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie kupil bym za takie pieniadze tylko nie wiedzialem czy wystarczy sama poduszka czy kierownica tez musi byc a ten link to tylko dla przykladu.

Czyli wystarczy jak sie rozejrze za poduszka taka jak dominikt1 przedstawil w poscie powyzej plus ta tasma - kierownica pozostaje taka sama??? A co ztym takim trapezowym modulem?

KGr_Hq_V_h0_E1_LP7_PD7_QBNe8_WVz_o_12.jpg

Jak za ta poduche 150 to za ile moglbym zwykla sprzedac zeby troche kasy odzyskac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie kupil bym za takie pieniadze tylko nie wiedzialem czy wystarczy sama poduszka czy kierownica tez musi byc a ten link to tylko dla przykladu.

Czyli wystarczy jak sie rozejrze za poduszka taka jak dominikt1 przedstawil w poscie powyzej plus ta tasma - kierownica pozostaje taka sama??? A co ztym takim trapezowym modulem?

KGr_Hq_V_h0_E1_LP7_PD7_QBNe8_WVz_o_12.jpg

Jak za ta poduche 150 to za ile moglbym zwykla sprzedac zeby troche kasy odzyskac?

Ten ,,złom,, :) jest jak najbardziej potrzebny zakładasz go w starą kierownicę dopiero wtedy połączysz poduszkę z taśmą poduszki.

Co do poduszki to loteria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...