Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)


maudia4

Rekomendowane odpowiedzi

No to bajera.Czekam na niego i podlacze.ZObaczymy.Vaga nie mam wiec mam nadzieje ze na spocie mo chlopaki pomoga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No to bajera.Czekam na niego i podlacze.ZObaczymy.Vaga nie mam wiec mam nadzieje ze na spocie mo chlopaki pomoga.

a potem :drunk: :drunk: :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obudowa pod tempomat na allegro...nie do wyrwania...ja sie wkurzylem i kupilem w ASO, 145pln :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie na dniach będę zamawiał obudowę pod tempomat dam znać za ile udało mi się wyrwać oczywiście nowa :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obudowa pod tempomat na allegro...nie do wyrwania...ja sie wkurzylem i kupilem w ASO, 145pln :/

cos duzo bez zniżek kosztuje cos koło 130 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obudowa pod tempomat na allegro...nie do wyrwania...ja sie wkurzylem i kupilem w ASO, 145pln :/

cos duzo bez zniżek kosztuje cos koło 130 zł

AUTOSPECIAL nie nalezy do najtanszych no ale trudno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - proszę Was mondre głowy o jeszcze jedną podpowiedz:

To miałem na oku

http://www.allegro.pl/item568568924_kolumna_kierownicza_audi_a4_2006r.html

Wczoraj przyszła paczka (fuj -60 zł przesyłka ) :thumbdown:

I teraz moje pytanie :

1. - Czy do B6 (avant) manetki i moduł będa pasowały od B7 (z 2005r) od kierownicy jak na zdjeciu czyli mulitifukcion+tempomat+fis (Avant) ??

Widze ze złacze AIR BAG jest 12 pinowe a ja mam u siebie 6 PIN.

2. - czy mogę przełożyć tylko moduł i dzwgnię tempomatu ( z B7 ) a zwijacz poduszki i czujnik kąta skrętu kół (ESP) zostawić (ten ktory mam w B6) ??

3. - Jesli nie da sie takiej kombinacji zrobić to czy jest ktoś chętny na zamianę modułu i tempomatu z kerychą multi z B7 na moduł i tempomat z B6 (ze skromna dopłatą z jego strony oczywiscie....) . Dodam ze kierycha jest jak nówka bez minimalnych sladów zużycia czy nawet używania !

Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem,ze sporo ludzi docinalo obudowy pod tempomat.Moglibyscie pokazac jak to wyglada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - proszę Was mondre głowy o jeszcze jedną podpowiedz:

To miałem na oku

http://www.allegro.pl/item568568924_kolumna_kierownicza_audi_a4_2006r.html

Wczoraj przyszła paczka (fuj -60 zł przesyłka ) :thumbdown:

I teraz moje pytanie :

1. - Czy do B6 (avant) manetki i moduł będa pasowały od B7 (z 2005r) od kierownicy jak na zdjeciu czyli mulitifukcion+tempomat+fis (Avant) ??

Widze ze złacze AIR BAG jest 12 pinowe a ja mam u siebie 6 PIN.

2. - czy mogę przełożyć tylko moduł i dzwgnię tempomatu ( z B7 ) a zwijacz poduszki i czujnik kąta skrętu kół (ESP) zostawić (ten ktory mam w B6) ??

3. - Jesli nie da sie takiej kombinacji zrobić to czy jest ktoś chętny na zamianę modułu i tempomatu z kerychą multi z B7 na moduł i tempomat z B6 (ze skromna dopłatą z jego strony oczywiscie....) . Dodam ze kierycha jest jak nówka bez minimalnych sladów zużycia czy nawet używania !

Pozdrawiam .

Ja kupilem manetki (kierunkowskazow, wycieraczek, tempomat + modul) od B7, zalozylem i wszystko smiga. Tasma zostala stara i nie dziala mi klakson i od czasu do czasu wyskakuje mi kontrolka od ESP. Kupilem tasme (od tego samego kolesia ktory sprzedal mi manetki) i okazalo sie ze B7 w tasmie ma juz inne wtyki (inny ksztalt) do poduchy i z tylu od instalacji. Oddalem ta tasme i kupilem do B6 pod multi. Ma przyjsc na dniach to dam znac jak wyszlo. Jak masz chwile to sie wstrzymaj bo po co masz 2 razy rozkrecac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem,ze sporo ludzi docinalo obudowy pod tempomat.Moglibyscie pokazac jak to wyglada?

Gdzies na 5 lub 6 stronie w tym wątku są moje fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - proszę Was mondre głowy o jeszcze jedną podpowiedz:

To miałem na oku

http://www.allegro.pl/item568568924_kolumna_kierownicza_audi_a4_2006r.html

Wczoraj przyszła paczka (fuj -60 zł przesyłka ) :thumbdown:

I teraz moje pytanie :

1. - Czy do B6 (avant) manetki i moduł będa pasowały od B7 (z 2005r) od kierownicy jak na zdjeciu czyli mulitifukcion+tempomat+fis (Avant) ??

Widze ze złacze AIR BAG jest 12 pinowe a ja mam u siebie 6 PIN.

2. - czy mogę przełożyć tylko moduł i dzwgnię tempomatu ( z B7 ) a zwijacz poduszki i czujnik kąta skrętu kół (ESP) zostawić (ten ktory mam w B6) ??

3. - Jesli nie da sie takiej kombinacji zrobić to czy jest ktoś chętny na zamianę modułu i tempomatu z kerychą multi z B7 na moduł i tempomat z B6 (ze skromna dopłatą z jego strony oczywiscie....) . Dodam ze kierycha jest jak nówka bez minimalnych sladów zużycia czy nawet używania !

Pozdrawiam .

za takie głupie pytanie odrazu pownno być ostrzeżenie

masz 4 tematy gdzie wszytsko jest opisane tak jasno ze jaśniej sie nie da !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

czytac to co jest napisane a nei co 2 strony zadawac te same pytanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - proszę Was mondre głowy o jeszcze jedną podpowiedz:

To miałem na oku

http://www.allegro.pl/item568568924_kolumna_kierownicza_audi_a4_2006r.html

Wczoraj przyszła paczka (fuj -60 zł przesyłka ) :thumbdown:

I teraz moje pytanie :

1. - Czy do B6 (avant) manetki i moduł będa pasowały od B7 (z 2005r) od kierownicy jak na zdjeciu czyli mulitifukcion+tempomat+fis (Avant) ??

Widze ze złacze AIR BAG jest 12 pinowe a ja mam u siebie 6 PIN.

2. - czy mogę przełożyć tylko moduł i dzwgnię tempomatu ( z B7 ) a zwijacz poduszki i czujnik kąta skrętu kół (ESP) zostawić (ten ktory mam w B6) ??

3. - Jesli nie da sie takiej kombinacji zrobić to czy jest ktoś chętny na zamianę modułu i tempomatu z kerychą multi z B7 na moduł i tempomat z B6 (ze skromna dopłatą z jego strony oczywiscie....) . Dodam ze kierycha jest jak nówka bez minimalnych sladów zużycia czy nawet używania !

Pozdrawiam .

za takie głupie pytanie odrazu pownno być ostrzeżenie

masz 4 tematy gdzie wszytsko jest opisane tak jasno ze jaśniej sie nie da !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

czytac to co jest napisane a nei co 2 strony zadawac te same pytanie

Piotr, spokojnie. Wcale sie nie dziwie takim pytaniom. Trzeba zalozyc nowy temat, albo kazdy z nich uporzadkowac. Ty juz wszystko wiesz, ale kazdy nowy moze sie w tym pogubić. Potrzebny mod do posprzatania i ogarniecia wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

letallec :notworthy: :notworthy:

Powiedz mi jeszcze, czy jak dojda mi czesci i zabiore sie za montowanie to miejsce ciecia bedzie takie oczywiste?Czy moze porownywales z kims kto ma tempomat?Czym wycinales??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam założoną kiere od b7 multi w mojej b6 i wszystko śmiga. potrzebne jest taśma moduł i kostka z b7, manetki zostają bez zmian, dokłądasz tylko tempomat, kostke starą ściągasz która jest przy desce rozdzielczej zółta bo jest za wąska i nie pasuje do taśmy od b7 ( inny wtyk) i własnie ten nowy wtyk(kostka) zakładasz i jest ok. potem vagowanie i działa bezproblemowo,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

letallec :notworthy: :notworthy:

Powiedz mi jeszcze, czy jak dojda mi czesci i zabiore sie za montowanie to miejsce ciecia bedzie takie oczywiste?Czy moze porownywales z kims kto ma tempomat?Czym wycinales??

Wycinałem nożycami do ciecia blachy. Prawo i lewostronnymi, zeby było ładnie. Jak zdejmiesz swoja obudowę, to zauważ ze tam jest już wcięcie na manetkę kierunkowskazów. I to wcięcie trzeba tylko pogłębić na tyle żeby zmieściła się manetka tempomatu. Będziesz mial to wszystko na wierzchu (podczas montażu) to docinaj i dokładaj. Ja tak robiłem i wyszło jak widać. Jak nie wyjdzie to kupisz nową obudowe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

letallec :notworthy: :notworthy:

Powiedz mi jeszcze, czy jak dojda mi czesci i zabiore sie za montowanie to miejsce ciecia bedzie takie oczywiste?Czy moze porownywales z kims kto ma tempomat?Czym wycinales??

Wycinałem nożycami do ciecia blachy. Prawo i lewostronnymi, zeby było ładnie. Jak zdejmiesz swoja obudowę, to zauważ ze tam jest już wcięcie na manetkę kierunkowskazów. I to wcięcie trzeba tylko pogłębić na tyle żeby zmieściła się manetka tempomatu. Będziesz mial to wszystko na wierzchu (podczas montażu) to docinaj i dokładaj. Ja tak robiłem i wyszło jak widać. Jak nie wyjdzie to kupisz nową obudowe ;)

a ja tydzień temu docinałem,bo na alle niema co liczyć-komuna.przedłużasz otwór od kierunków do ok.6 cm,od góry 3,3 cm i szerokość tego otworu 3 cm.oczywiście to taka dolna granica,żeby póżniej jeszcze dopasować i zrobić małe korekty.najpierw nakreśl wszystko jakimś rysikiem.wzdłuż do zakoli wyciąłem diaxem,trzeba uważać żeby nie przegrzać plastiku,a póżniej to założyłem taki mały wałeczek(nie podam nazwy)i dojeżdżałem do zakreślenia,na końcu założyłem na wiertarkę papier ścierny do polerki otworów i wyszło naprawdę nieżle. :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...