Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Leon Top Sport by Mario22

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A więc obiecany update...

Oryginał Seat Leon Cupra R ... 225/40/18 Teraz tylko czekac na nowy sezon i Gwinta... oczywiście zima felgi ida do piaskowania i malowania tylko jeszcze nie wiem na jaki kolor...

DSC_0035.jpg

DSC_0042.jpg

DSC_0032.jpg

20KM mniej :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Spoko dojdzie gwint i bedzie kox... bo teraz jest koza... i brak efektu

Opublikowano

pinkne masz to autko ;)

i przede wszystkim niezle jedzie :wink4:

Opublikowano

osobiści nie podobają mi się te felgi ale to nie jest moje auto więc luzik, ważne że Tobie się widzą :naughty:

Opublikowano

A więc obiecany update...

Oryginał Seat Leon Cupra R ... 225/40/18 Teraz tylko czekac na nowy sezon i Gwinta... oczywiście zima felgi ida do piaskowania i malowania tylko jeszcze nie wiem na jaki kolor...

DSC_0035.jpg

DSC_0042.jpg

DSC_0032.jpg

20KM mniej :decayed:

Ty, to teraz może pójdziemy na równo :kox:

felgi mi brakowało w tym aucie, dobrze teraz to wygląda :good:

Opublikowano

No jakoś to teraz wygląda, ale przydała by się ta felga o rozmiar większa :decayed:

Gwint :good:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

I mały Update...

Na okres teraźniejszy oraz zimowy dziś zamontowałem spręzyny czerwone H&R -40 -40... jest to rozwiazanie tymczasowe bo jak widac na fotkach auto słabo usiadło... jednak właściwości jezdne poprawiły się masakrycznie.... do tych sprężyn przy okazji zamontowałem Hamulce 288mm ATE Power Disc....

Efekt :

S73_R0032.jpg

S73_R0036.jpg

S73_R0040.jpg

S73_R0044.jpg

S73_R0039.jpg

Opublikowano

zamontowałem spręzyny czerwone H&R -40 -40...

nie no jak czerwone to mega wypas :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

swaaaaniak - na drodze zmierz a nie na bagnie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

swaaaaniak - na drodze zmierz a nie na bagnie :decayed:

:ssij:

Opublikowano

no i co, dalej chcesz tak zimą jeździć? w dodatku na 15'' felgach :decayed:

zgłoś się do gminy jak będzie przetarg na odśnieżanie knurowa :>

Opublikowano

Jest bardzo dobrze :naughty:

:kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

Tak naprawde efekt w tej chwili jest mało widoczny... springi sie muszą ułozyc itd. więc autko jeszcze troche pójdzie w dół...a co do zimy to kupie 16 felgi i duzo gumy i zobaczymy... jezeli da rade tak smigac to bede śmigał jezeli nie to w ciągu paru godzin róce na serie na zime i tyle..

Opublikowano

Tak naprawde efekt w tej chwili jest mało widoczny... springi sie muszą ułozyc itd. więc autko jeszcze troche pójdzie w dół...a co do zimy to kupie 16 felgi i duzo gumy i zobaczymy... jezeli da rade tak smigac to bede śmigał jezeli nie to w ciągu paru godzin róce na serie na zime i tyle..

sprężyny się nie układają, to nie włosy na żelu :polew:

Opublikowano

Tak naprawde efekt w tej chwili jest mało widoczny... springi sie muszą ułozyc itd. więc autko jeszcze troche pójdzie w dół...a co do zimy to kupie 16 felgi i duzo gumy i zobaczymy... jezeli da rade tak smigac to bede śmigał jezeli nie to w ciągu paru godzin róce na serie na zime i tyle..

sprężyny się nie układają, to nie włosy na żelu :polew:

Recht

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Tak naprawde efekt w tej chwili jest mało widoczny... springi sie muszą ułozyc itd. więc autko jeszcze troche pójdzie w dół...a co do zimy to kupie 16 felgi i duzo gumy i zobaczymy... jezeli da rade tak smigac to bede śmigał jezeli nie to w ciągu paru godzin róce na serie na zime i tyle..

sprężyny się nie układają, to nie włosy na żelu :polew:

Zwał to jak zwał ale niby auto ma jeszcze troche osiąśc... :tongue4:
Opublikowano

No tyle że nawet tego nie zauważysz :wink4:

efekt placebo

Ale jak na Knurów to i tak masz fajne to auto :good:

Opublikowano

Ale jak na Knurów to i tak masz fajne to auto :good:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Mały update...

Autko dostało sterowanie szyb z pilota jak i domykanie... :naughty::cool1:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

No prosze widze na początku identyczny jak mój był :naughty:

Ta dokładka od cupry z przodu ciągle za mną chodzi ale sam nie wiem czy chce.

Ciekaw jestem jak będzie wyglądał na tych białych felgach.

Zazdroszcze rocznika! :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.