Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Quattro - bardzo proszę o analize logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

AFN quattro na blacie 200 kkm

Nic się nie dzieje ale chciałbym zobaczyć na ile zdrowy jest silnik, pompa, wtryski, turbo...

Statyczne:

Log (0 - 004,018)

Log (1 - 004,013)

Log (2 - 000,001,003)

BS:

Log (0 - 000)

Log (1 - 003)

Log (2 - 004)

Log (3 - 011)

Dynamiczne:

Log (0 - 001)

Log (1 - 000)

Log (2 - 003)

Log (3 - 004)

Log (4 - 008)

Log (5 - 010)

Log (6 - 011,011)

Opublikowano

Przepływomierz tnie dawke w całym uzytecznym zakresie obrotow.

Wymien filtr powietrza.

Jesli katalizator jest - to OUT.

Zaplon mozna by podregulowac - ale to kosmetyka.

Reszta OK.

Opublikowano
  • Autor

Przepływomierz tnie dawke w całym uzytecznym zakresie obrotow.

Wymien filtr powietrza.

Jesli katalizator jest - to OUT.

Zaplon mozna by podregulowac - ale to kosmetyka.

Reszta OK.

Dzięki.

Przepływka jest "masakrycznie" zdygana i śmietnik czy próba czyszczenia?

Kat raczej jest - tzn. widzę puchę...

A jak turbo? Zdrowe bo wydaje mi się, że ładnie równo dmucha?

No i najważniejsze jak się mają wtryski? Dobre/średnie czy leją :) ?

Opublikowano

I temperatura chłodziwa trochę za wysoka...

Opublikowano
  • Autor

I temperatura chłodziwa trochę za wysoka...

Przy logach został zbutowany więc pewnie to przez to bo przez chwile widziałem wskazówkę na 90+ stopni ale zaraz ładnie trzymała idealny pion.

Opublikowano

jak filtr pow skarpeta to moze uda sie cos z przepływomierzem zwojowac

Opublikowano

Turbo jak i regulacja cisnienia doladowania - OK.

Na podstawie logow z VAGa nie postawilbym diagnozy typu wtryski: leją/nie leją lub dobre /nie dobre :)

Opublikowano

I temperatura chłodziwa trochę za wysoka...

Nie troche tylko mocno za wysoka.105 stopni to juz za duzo.A wskazaniami licznika nie sugerowalbym sie.Wymien termostat na poczatku to najtansza operacja.Aha sprawdz jeszcze temp w liczniku i porownaj z ta w silniku/.

Opublikowano

w quattro ori obroty to 819?

na 200tys to mi to nie wygląda ale mniejsza z tym, ważne że auto sprawne

jak wyjmiesz termostat włóż w dziurę palec i sprawdź czy wirnik pompy wody nie urwał się, przy okazji możesz cały układ przepłukać wodą pod ciśnieniem z kranu

można by egr i kolektor ssący wyczyścić

zrób osobno dwuminutowe logi 001 i 013 to o nastawniku się wypowiem, z samych logów można wyczaić nastawnik, pompę, wtrysk sterujący, ale nie wtryski bo ich jest cztery a nie jeden, nie wspomnę o rożnych kompresjach, odkręć nakrętkę przewodu na wtrysku i zrób loga 013, i tak z każdym wtryskiem, cztery logi, zwróć też uwagę czy po odkręceniu któregoś przewodu silnik nie zaczął zdecydowanie ciszej pracować, to oznacza że ten wtrysk kuleje :hi:

Opublikowano
  • Autor

:notworthy: Dziękuje bardzo za opinie.

Wracając na moment do temperatury. Brakowało trochę płynu :kwasny:

Opublikowano

:notworthy: Dziękuje bardzo za opinie.

Wracając na moment do temperatury. Brakowało trochę płynu :kwasny:

:notworthy: Dziękuje bardzo za opinie.

Wracając na moment do temperatury. Brakowało trochę płynu :kwasny:

Znaczy z 2 litry brakowalo?

Opublikowano
  • Autor

:notworthy: Dziękuje bardzo za opinie.

Wracając na moment do temperatury. Brakowało trochę płynu :kwasny:

:notworthy: Dziękuje bardzo za opinie.

Wracając na moment do temperatury. Brakowało trochę płynu :kwasny:

Znaczy z 2 litry brakowalo?

Bo ja wiem, naprawdę nie patrzyłem ale sądzę, że mniej. Przyłożyłem pistolet ogrodowy, dwie sekundy i pełen, odpalił i pochodził sobie na wolnych z 5 minut i ledwo co znikło ze zbiorniczka wiec nawet za dużo odpowietrzać się nie musiał. (Lałem taką wodę bo w i tak w sobotę będę to spuszczał).

Skąd pomysł, że dwa litry? Strzelasz?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.