Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] moja a4 2,6 v6


czaki22

Rekomendowane odpowiedzi

można zamknąc auto sprzedane juz dawno, juz zdązył rozbic :(

co w serii

- 2 x elektryka

- alarm,centralny na podczerwień

- podgrzewane fotele

- bose 8 głosników + zmieniarka 6cd

- kierownica s

- pełny FIS

- felgi alu 16" x5 szt

- podgrzewane dysze spryskiwaczy, zamek drzwi kierowcy lusterka boczne

- dzielona tylna kanpa z lufciekiem na narty

dokonane zmiany :

- lampy soczewkowe dzielone DEPO,

- fotele wersja sport

- zmiana lamp tylnych na II lift

- zmiana audio na concert-a kodowanie BOSE

- zmiana zmieniarki CD na zmieniarke MP3

- zmiana grila na poliftowego

- xenony

- zmiana kierunków na białe

IMG_2652.JPG

IMG_2653.JPG

IMG_2655.JPG

IMG_2656.JPG

IMG_2657.JPG

IMG_2661.JPG

IMG_2663.JPG

IMG_2664.JPG

IMG_2666.JPG

dodanie xenoników

IMG_4019-tiltshift.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czaki22 zazdroszcze Ci:

-Pelnego FISa

-Grzanych stolkow

-Kierownicy :naughty:

Ale i tak filmik jest najlepszy.. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

deska ladnie wypsikana jakims PLAKIEM :D swieci sie jak nowa, filmik fajny i slownictwo haha dobre.....

kto wygral ( wyglada mi na to ze ty lepiej ruszyles ale potem 1.8T cie doszla )?

wyswietlacz w klimatroniku chyba sie popsul ;> ? naprawiasz ? ( http://upsilon.star.net.pl/~czaki/foto/IMG_2187.jpg )

pozatym ladna seria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat te fotki sa na wylaczonym zapłonem, klimatronik caly jak najbardziej ok[br]Dopisany: 24 Luty 2008, 14:16 _________________________________________________nie doszla trzymaliśmy taki sam prawie dystans[br]Dopisany: 24 Luty 2008, 14:22 _________________________________________________a na klimatroniku tej fotce jest wylaczony wiatrak[br]Dopisany: 24 Luty 2008, 15:23 _________________________________________________aktualizacja fotek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furka cacy :th: Mile widziane "Valeło" zespolone na przód po II lifcie i będzie super :wink4: A mam pytanko co do rocznika Twojego autka i wyposażenia. Ostatnio znajomy kupił 1,9TDi 1Z '95/'96 i też ma pełny FIS, grzane tyłki i do tego jeszcze tempomacik, ale nie ma nic o tym w kodach wyposażenia na wklejce... Czy Ty masz te rzeczy wypisane w kodach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kodzie ale po VIN-ie dopiero,fis jak i grzanie siedzenia a bankowo jest fabryczne z racji tego iz sprawdzałem instalacje i nie jest dokładana, jest montowana w orginale przy składaniu auta, zarówno fis i grzanie siedzeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kodzie ale po VIN-ie dopiero,fis jak i grzanie siedzenia a bankowo jest fabryczne z racji tego iz sprawdzałem instalacje i nie jest dokładana, jest montowana w orginale przy składaniu auta, zarówno fis i grzanie siedzeń

Aha czyli nie znajdzie się tego w tych kodach 3 znakowych? tylko po numerze VIN? dobrze rozumiem? Czyli najlepiej w ASO? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nbo mi sprawdzal kolega w aso a w ASO po winie sie sprawdza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampki robia robote.. :decayed:

Przynajmniej jest porownanie jak bylo przed i jak jest po.. :th:

Auto zyskalo jakies 5 lat.. :wink4:

Bedzie wolna kasa to pomysl o jakims HIDzie (ale nie rob bixenonow) :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna i zadbana :audi:

Przydała by się mała gleba.

Pomyśl nad zmianą kierunków i przednich lamp (Valeo, Depo + ksenony) a będzie juz wtedy niezły wypasik.

Srodek i kierownica rewelka :)

8S3 jak się zdecydował na taki silniczek to musi być zadowolony :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO ! lampy zmienione sa! i to widać :) na dziele depo ( po porstu bez przerabiania wszadzasz i masz bo tylko o to mi chodziło ) z silnika jestem bardzo zadowolony ale musze dodac ze praktycznie nie użytkuje samochodu w mieście jesli juz to bardzo mało, prawie sama trasa, co zauważyłem w tej maszynce, kiedys zalałem paliwo z innej stacji niby renomowanej auto jechało ok ale spalanie mi podskoczyło , zalałem paliwo tam gdzuie zawsze tankuje zresetowałe ECU i spalanie wrócilo do normy

i tak 500 km średnie spalanie na "trasie raz z górki raz pod górke " wyniosło mnie 7,5 l/100km, przyjednostanej jeżdzie na prosty z predkoscia 90-120 wyniosło mnie 6,8 ! - wiec jestem zadowolony z silnika i z jego osiągów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne zadbane auto :)

Fajnie, że masz już FIS

Z tymi lampami dzielonymi też super się prezentuje

Podoba mi się ta fegla, którą masz... też na taką się czaję

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO ! lampy zmienione sa! i to widać :) na dziele depo ( po porstu bez przerabiania wszadzasz i masz bo tylko o to mi chodziło ) z silnika jestem bardzo zadowolony ale musze dodac ze praktycznie nie użytkuje samochodu w mieście jesli juz to bardzo mało, prawie sama trasa, co zauważyłem w tej maszynce, kiedys zalałem paliwo z innej stacji niby renomowanej auto jechało ok ale spalanie mi podskoczyło , zalałem paliwo tam gdzuie zawsze tankuje zresetowałe ECU i spalanie wrócilo do normy

i tak 500 km średnie spalanie na "trasie raz z górki raz pod górke " wyniosło mnie 7,5 l/100km, przyjednostanej jeżdzie na prosty z predkoscia 90-120 wyniosło mnie 6,8 ! - wiec jestem zadowolony z silnika i z jego osiągów

Komputer ma fantazję - przy tym silniku nierealne takie spalanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...