Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cena ćwiar przygniata ;( chyba bym żywicą tył zrobił hehe :kox::decayed: a tak serio to w hvj siana :gwizdanie:

Opublikowano

te na tył to masakra po prostu :wallbash:

Opublikowano

Nosb w B6 narobiłeś zadymy rsem tu też juz 3 strona :oklaski: :decayed:

Zaraz się zacznie 80 stron wybierania koloru :facepalm:

Opublikowano

i tu cie zaskocze kolor wybrany :gwizdanie:

Opublikowano

Jaki???

Opublikowano

Blue_Audi_R8_Side_View.jpg

a taki :)

Opublikowano

kozacki! :> no no ciekawie się zapowiada :wink4:

Opublikowano

przynajmniej jeden mesko sie zachowuje a nie jak jedna dziewica co chcialaby ale sie boi :gwizdanie:

Opublikowano

Wg mnie kolor do d*py pod body RS ale to tobie ma się podobać :wink4:

Opublikowano

bo to dziewica a kobieta zmienna jest :polew:

Opublikowano

Mi to się w audi tylko i wyłącznie czerwony krwisty podoba :kox: :kox: :kox:

I dlatego jak szukałem auta to tylko czerwonego i dlatego kupiłem srebrne :facepalm::decayed:

Opublikowano

1623886550_1.jpg

jeszcze mi sie taki widzi ale napewno bedzie niebieski albo ten albo tamten.

Opublikowano

O ten kolorek kozak na rs4 leży :

rsax.th.jpg

a to praktycznie jeden ch z tej twojej ttki :kox: ale jak tak wyjdzie to koks :slina:

Opublikowano

tego tez mialem na oku ale w sloncu jakos dziwnie wyglada bo tez jest foto.

Opublikowano

i dlatego kupiłem srebrne :facepalm::decayed:

i to wszystko wyjaśnia :polew:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

a ile wam lakiernik zawolal za przerobke z malowaniem calego auta....ja wczoraj dzwonilem do konkretnych kolesi i wolaja 8k za calosc...jutro jade do nich beda ogladac auto.........kaksu22 sciagales odlew tylnych blotnikow z jakiegos rs4?co z nadkolami macie moze czy przerabiacie sztukujecie jakos...bo cena tez nie mala po 630zl i 570zl

Opublikowano

błotniki nie wiadomo bo jak narazie tylko w aso dostepne.nadkola beda z aso bo tez nigdzie sie nie dostanie.8k?na dobra sprawe to sobie sam wszystko zamontujesz tylko blotniki wspawac i pomalowac wiec cena za duza takie moje zdanie

Opublikowano

za samo malowanie na tip top chca 6k....kolesie konkretni ponoc robili juz rs4 ale sedana w tej budzie,sam nie mam czasu skladac tego w sierpniu bede tylko miesiac w pl, chcem juz to ogarnac,i na wakacje jakos jechac z rodzina...po forum ludzie co malowali auta placili 3-5k pln i w wiekszosci musza oddac cos do poprawek...mi zalezy zeby zrobic to b.dobrze zwlaszcza ze body pochlonelo troche kasy,a mialem juz doczynienia z 6 lakiernikami w okolicy i powiem :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: ciezko znalezc fachowca ktory by sie przylozyl do roboty ale zobacze jutro ostateczna ocena jak zobacza auto

Opublikowano

samo malowanie 6k :mysli: chyba za duzo ale niech kto inny sie wypowie kto malowal auto.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.