Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kurde a ja przez 3 dni próbowałem sie dodzwonić i ciągle poczta :wallbash:

Opublikowano

wczoraj z Nosbem zapieliśmy Ci skrzynie biegów :)

W zasadzie on ja tylko mu klucze podawałem :decayed:

Opublikowano

a też zostawiasz skrzynie z 1.8t tak jak ja czy zmieniasz?

Opublikowano

ja mam skrzynie z 2.8 bo taka mialem ze starej fury.a co do dzwonienia to nie tylko ty probowales trzeba bylo pisac meila o kontakt to by oddzwonil :>

Opublikowano

ja mam skrzynie z 2.8 bo taka mialem ze starej fury.a co do dzwonienia to nie tylko ty probowales trzeba bylo pisac meila o kontakt to by oddzwonil :>

no teraz mozna powiedziec ze bedzie wszystko ori,jak w prawdziwym rs4,ja juz sie na malowanie umowilem ale dopiero na 16 sierpnia,14 bede w pl zaczne rozbierac auto bo sufit i recaro ida do obszycia i zawoze auto do malowania....ciekawe ile im to zajmie............w weekendy z tego co z nim gadalem czesto jest za granica dlatego nieodbiera

ps.lykasz te recarosy z tego rs4....

Opublikowano

ps.lykasz te recarosy z tego rs4....

Czy mi sie wydaje, czy sa jakies tluste stolki na sprzedaz?? :mysli:

Opublikowano

ja mam skrzynie z 2.8 bo taka mialem ze starej fury.a co do dzwonienia to nie tylko ty probowales trzeba bylo pisac meila o kontakt to by oddzwonil :>

a no tak zapomniałem że ty masz v-ke w swoim... a na kiedy przewidywany koniec swapowania?

Opublikowano

recarusy ida do mnie :> tak mam v6 ale bylo tam 2.6 a skrzynia mi zostala ze starej budy bo po niej raczej nic wiecej nie zostalo reszta na zlom po malej kolizji :wink4: a co do konca swapowania to by trzeba byla zapytac mistrza tjuningu z firmy NOSB GARAGE

Opublikowano

recarusy ida do mnie :> tak mam v6 ale bylo tam 2.6 a skrzynia mi zostala ze starej budy bo po niej raczej nic wiecej nie zostalo reszta na zlom po malej kolizji :wink4: a co do konca swapowania to by trzeba byla zapytac mistrza tjuningu z firmy NOSB GARAGE

a jak tamten silnik wygladal bedzie cos z niego czy mocno oberwal,nie myslales go wziasc do swojej?prawie 100ps wiecej na starcie by bylo

Opublikowano

a ja zapytam o coś innego, jakie były dekory ? jak carbon z żółta nicia to bardzo chętnie odkupię :)

Opublikowano

recarusy ida do mnie :> tak mam v6 ale bylo tam 2.6 a skrzynia mi zostala ze starej budy bo po niej raczej nic wiecej nie zostalo reszta na zlom po malej kolizji :wink4: a co do konca swapowania to by trzeba byla zapytac mistrza tjuningu z firmy NOSB GARAGE

a jak tamten silnik wygladal bedzie cos z niego czy mocno oberwal,nie myslales go wziasc do swojej?prawie 100ps wiecej na starcie by bylo

silnik oberwał w głowice

Opublikowano

recarusy ida do mnie :> tak mam v6 ale bylo tam 2.6 a skrzynia mi zostala ze starej budy bo po niej raczej nic wiecej nie zostalo reszta na zlom po malej kolizji :wink4: a co do konca swapowania to by trzeba byla zapytac mistrza tjuningu z firmy NOSB GARAGE

a jak tamten silnik wygladal bedzie cos z niego czy mocno oberwal,nie myslales go wziasc do swojej?prawie 100ps wiecej na starcie by bylo

silnik oberwał w głowice

tam myslalem ze albo glowica albo blok polecialy,inaczej ten rs4 bylby za***ista inwestycja...chociaz i tak dla znawcow tematu to nie problem

Opublikowano

znaczy w głowice na 100% bo kółko było uwalone a co z reszta to ciężko powiedzieć bo po zdjeciach nic nie było widać

Opublikowano
  • Autor

buba nie siej mitow :) Silnik oberwal w miske i tyle. Powinien byc dobry.

Opublikowano

to czemu kółko uwalone?? :mysli:

Opublikowano

dokladnie tak jak pisze kolega nosb.motorownia bedzie dobra :naughty:

Opublikowano

to teraz musisz ładnie w kościółku podziekować za takie szczeście :>

Opublikowano

to teraz musisz ładnie w kościółku podziekować za takie szczeście :>

A co kler mial z tym wspolnego?? :rolleyes::tongue4:

Opublikowano

a ja zapytam o coś innego, jakie były dekory ? jak carbon z żółta nicia to bardzo chętnie odkupię :)

A były z żółtą ?

Opublikowano

to teraz musisz ładnie w kościółku podziekować za takie szczeście :>

A co kler mial z tym wspolnego?? :rolleyes::tongue4:

coś musiał mieć bo żeby ori pupe do rsa dostac to trzeba sie chyba dużżo modlić :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.