Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

raczej byly dwa prawy juz do mnie jedzie tzn do kumpla.ja mam komplecik u nosba.i jeszcze dwa lewe w zapasie :naughty:[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 23:58_________________________________________________I MAMY ORI DUPE :notworthy: :> i nawet recaro bedzie :kox:

Opublikowano

czyżbyscie kupili tego rozbitka RS4 z otomoto :mysli:

Opublikowano

no to widzę że ci sie trafiło jak ślepej kurze ziarno... gratuluje

ciekawe za ile sie pojawią gdzies nastepne błotniki :mysli:

Opublikowano

Rozmowa kontrolowana ,rozmowa kontrolowana :tongue4: Trza pośledzić temat bo ciekawie się zapowiada :>

Opublikowano

No gratuluje będzie kosior :D

Opublikowano

raczej byly dwa prawy juz do mnie jedzie tzn do kumpla.ja mam komplecik u nosba.i jeszcze dwa lewe w zapasie :naughty:[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 23:58_________________________________________________I MAMY ORI DUPE :notworthy: :> i nawet recaro bedzie :kox:

chwal sie skad tam zgarnales ten towar....

Opublikowano

pochwale jak juz bedzie lezal w bagazniku :naughty:

Opublikowano

To to padło stało z zagaszonym grillem na fotelu pasażera ? :D

Opublikowano
  • Autor

Niee :) To to srebrne :decayed:

Opublikowano

jakie dowcipnisie prosze prosze :cool1: nosb ty se tyl odpier.... z M-PAKIETU :polew:[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2011, 22:59_________________________________________________

DSC01986_800x600.jpg

bixy

DSC01987_800x600.jpg

doorsyyy

DSC01989_800x600.jpg

i tył

reszta gratow bedzie po weekendzie :>

Opublikowano

jakie dowcipnisie prosze prosze :cool1: nosb ty se tyl odpier.... z M-PAKIETU :polew:[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2011, 22:59_________________________________________________

DSC01986_800x600.jpg

bixy

DSC01987_800x600.jpg

doorsyyy

DSC01989_800x600.jpg

i tył

reszta gratow bedzie po weekendzie :>

no ladnie ladnie,czyli co po wakacjach juz pojawisz sie rs4 b5 w sedaniku

Opublikowano

raczej na wakacje po to sie nie oplaca wogole wyjezdzac :polew:

Opublikowano

raczej na wakacje po to sie nie oplaca wogole wyjezdzac :polew:

haha jak daniel sie wyrobi :polew:

Opublikowano

ja nie wiem co wy od niego chcecie robi dzien w dzien...tylko akurat nie moja :wallbash::)

Opublikowano

:slina: to będzie grube auto :slina:

Jakie koło ?

Opublikowano

hmm ja stawiam na 18'' wzor r8 bo drogi mam bardzo ch..... ale sie zobaczy wazne ze cale body ori sie udalo wyrwac

Opublikowano

kupiles tego rozbitka??

Opublikowano

w sumie to ja go kupilem ale nie sobie tylko sidowi

Opublikowano

to ladnie, kasku dzieki za namiar :notworthy: :notworthy: :good: :good:

Opublikowano

no to teraz juz masz komplet wiec dzialaj zobaczymy jak ci to wyjdzie :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.