Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5] Szyba sama się opuszcza.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koledzy mam problema dzisiaj po pracy wracam do niuni a tam szyba posazera otwarta tak sama od siebie ciekawe? Juz cos takiego mialem na myjni ze wysiadlem z auta i patrze a tam szybka otwarta. Mysle ze to kable te ktore ida do drzwi maga byc nadlamane albo cos takiego, i jak dzwi otwieram to sie gdzies zwarcie robi , co wy nato?

Opublikowano

właśnie identyczny mam problem... tyle że ja zostawiłem auto pod kopalnią z otwartą szybą ale na szczęście nic nie zgineło (a akurat dzień wcześniej kupiłem radyjko) i miałem totalne szczęście!!! ciekawe co może być przyczyną, ja obstawiam że trzymając ręke na boczku przypadkiem dotyka się guzika i wtedy ona zjeźdza a my nie wiemy... no bo jak to inaczej wytłumaczyć...

Opublikowano

ja obstawiam że trzymając ręke na boczku przypadkiem dotyka się guzika i wtedy ona zjeźdza a my nie wiemy... no bo jak to inaczej wytłumaczyć...

i dokładnie to jest to. mi się to juz wielokrotnie przydarzyło. :wallbash: wiem ze to jest to bo czasem sie przy tym przyłapie ale często jednak nie. dobrze ze nic przy tym nie zginęło. muszę wreszcie znaleźć trochę czasu i podłączyć te domykanie szyb...

Opublikowano

no własnie to tak jest ale jak jest domykanie szyb alarmem to jest ok

Opublikowano

Tyle że jeśli takie domykanie jak z fabrycznym modułem komfortu to też do d....

Bo domykanie działa jak się dłużej przytrzyma przycisk. A normalnie się zamyka klik i tyle.

NIe myśli się o zamknięciu guzikiem tym bardziej sie nie pomyśli o trzymaniu przycisku na pilocie.

Opublikowano

mi tez sie zdazylo na poczatku ze zostawilem samochod z otwarta szyba wiec gosiciowi ktory montowal mi alarm powiedzialem zeby cos z tym zrobil i wstawil mi jakis modol tak ze przy zamykaniu samochodu szyby ida do gory ten modol kosztowal mnie 50 zl i byl zalozony przy okazji mala zecz a cieszy :rolleyes:

Opublikowano

widze ze ceny piekne za "modoly" :decayed: :decayed:

ta funkcja jest podstawowa w alarmie i powinni to podlanczac za free

Opublikowano

ja tez mam modol jak zamykam samochod szybki same leca do gory :th: dobra rzecz polecam

Opublikowano

każda praktycznie a$ ma taki cwancyk kolego jesli zamykasz autko kluczykiem przytrzymaj go pare sekund dlużej i szybki się domkna

Opublikowano

każda praktycznie a$ ma taki cwancyk kolego jesli zamykasz autko kluczykiem przytrzymaj go pare sekund dlużej i szybki się domkna

oj kolego nie każde :no:

Opublikowano
każda praktycznie a$ ma taki cwancyk kolego jesli zamykasz autko kluczykiem przytrzymaj go pare sekund dlużej i szybki się domkna

nie kazde dopiero te produkowane po 97 roku patrzylem w ksiazce :P :P

Opublikowano

no nie, bo ja mam z 95 i mam domykanie szyb kluczem

Opublikowano
każda praktycznie a$ ma taki cwancyk kolego jesli zamykasz autko kluczykiem przytrzymaj go pare sekund dlużej i szybki się domkna

nie kazde dopiero te produkowane po 97 roku patrzylem w ksiazce :P :P

tez nie prawda. tu chodzi o wyposażenie a nie o rok produkcji.

Opublikowano

dokladnie tak jak mowi schiller

ja mam 96r i mam domykanie szyb ;)

Opublikowano

zgadza sie ze jak przytrzymasz dluzej ale ze by odrazu sie domykaly bez trzymania to wstarszym roczniku trzeba dolozyc modol

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.