Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5] Szyba sama się opuszcza.


Filutek

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy mam problema dzisiaj po pracy wracam do niuni a tam szyba posazera otwarta tak sama od siebie ciekawe? Juz cos takiego mialem na myjni ze wysiadlem z auta i patrze a tam szybka otwarta. Mysle ze to kable te ktore ida do drzwi maga byc nadlamane albo cos takiego, i jak dzwi otwieram to sie gdzies zwarcie robi , co wy nato?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie identyczny mam problem... tyle że ja zostawiłem auto pod kopalnią z otwartą szybą ale na szczęście nic nie zgineło (a akurat dzień wcześniej kupiłem radyjko) i miałem totalne szczęście!!! ciekawe co może być przyczyną, ja obstawiam że trzymając ręke na boczku przypadkiem dotyka się guzika i wtedy ona zjeźdza a my nie wiemy... no bo jak to inaczej wytłumaczyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja obstawiam że trzymając ręke na boczku przypadkiem dotyka się guzika i wtedy ona zjeźdza a my nie wiemy... no bo jak to inaczej wytłumaczyć...

i dokładnie to jest to. mi się to juz wielokrotnie przydarzyło. :wallbash: wiem ze to jest to bo czasem sie przy tym przyłapie ale często jednak nie. dobrze ze nic przy tym nie zginęło. muszę wreszcie znaleźć trochę czasu i podłączyć te domykanie szyb...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że jeśli takie domykanie jak z fabrycznym modułem komfortu to też do d....

Bo domykanie działa jak się dłużej przytrzyma przycisk. A normalnie się zamyka klik i tyle.

NIe myśli się o zamknięciu guzikiem tym bardziej sie nie pomyśli o trzymaniu przycisku na pilocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tez sie zdazylo na poczatku ze zostawilem samochod z otwarta szyba wiec gosiciowi ktory montowal mi alarm powiedzialem zeby cos z tym zrobil i wstawil mi jakis modol tak ze przy zamykaniu samochodu szyby ida do gory ten modol kosztowal mnie 50 zl i byl zalozony przy okazji mala zecz a cieszy :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze ceny piekne za "modoly" :decayed: :decayed:

ta funkcja jest podstawowa w alarmie i powinni to podlanczac za free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każda praktycznie a$ ma taki cwancyk kolego jesli zamykasz autko kluczykiem przytrzymaj go pare sekund dlużej i szybki się domkna

nie kazde dopiero te produkowane po 97 roku patrzylem w ksiazce :P :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każda praktycznie a$ ma taki cwancyk kolego jesli zamykasz autko kluczykiem przytrzymaj go pare sekund dlużej i szybki się domkna

nie kazde dopiero te produkowane po 97 roku patrzylem w ksiazce :P :P

tez nie prawda. tu chodzi o wyposażenie a nie o rok produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...