Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zbawienie dla Europy, ale kur.. co tak drogo...

Opublikowano

Szukaj gdzie indziej. Żarówka nazywa się PY21/5W.

Opublikowano

http://allegro.pl/zarowka-12v-21-5w-p21-5-w-zolta-us-usa-i2023480743.html

te mam u siebie :wink4:

Do jednej stopki trzeba przylutować przewód, zrobić dziurkę w oprawce i przeciągnąć. Nie pamiętam dokładnie, ale chyba trzeba też przypiłować jeden bolec mocujący żarówki :mysli:

dscn0008v.jpg

bra1e.jpg

Opublikowano

Witam :hi: Ost dość zaciekawił mnie ten temat gdyż od dłuższego czasu kręcą mnie te kierunki w stylu amerykańskim :slina: Z nadmiaru wolnego czasu (urlop :naughty:) postanowiłem wyrzeźbić coś z moich przedliftów. Niestety nie polift :disgust: ale wszystko z czasem. Nie szukałem zbytnio tych żarówek dwuwłóknowych wiec zamontowałem dodatkowo w kierunkach żarówki pomarańczowe w5w :cool1: A oto efekt:

p1020229k.th.jpg

p1020230k.th.jpg

p1020231d.th.jpg

Opublikowano

No a mnie co doradzicie, mam FK Angele, fajnie świecą mam je w xenonie i nie chce ich zmieniać, z drugiej strony chciałbym takie amerykanckie postoje...

Jak bedą wyglądać ringi i amerykany??? Może jakieś wyjście dla mnie macie.

Wstępnie zastanawiam się nad wyłączeniem ringu w drogowym świetle, zostanie w soczewce i byc może bedzie on niknął w świetle mijania i kierunek z obrysówką... Co o tym sadzicie?

Opublikowano

Ale po co dwuwłóknowa?

Nie wystarczy przez rezystor połączyć + kierunków do + np. świateł mijania?

Wartością rezystora można dobrać jasność świecenia.

Opublikowano

Ale po co dwuwłóknowa?

Nie wystarczy przez rezystor połączyć + kierunków do + np. świateł mijania?

Wartością rezystora można dobrać jasność świecenia.

Właśnie zastanawiałem się nas tym podczas podłączania podświetlenia klamek. Dawałem tam opornik żeby słabiej świeciła. Pytanie co z żywotnością takiej żarówki i czy nie namiesza się nic.

Opublikowano

Na żywotność wpłynie co najwyżej pozytywnie.

Jeśli jest diagnoza to może namieszać. Można dać jeszcze szeregowo z opornikiem diodę. I na plusie od kierunków też diodę i powinno być :good:

Opublikowano

w sumie niezły pomysł z tym rezystorem, pytanie tylko czy nie będzie się grzał i czy nie namiesza przy przerywaczu kierunków :mysli:

opcja z żarówką dwuwłóknową jest o tyle fajna że robisz całkiem nowy obwód, nie ingerujesz w instalację auta

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam :hi: Ost dość zaciekawił mnie ten temat gdyż od dłuższego czasu kręcą mnie te kierunki w stylu amerykańskim :slina: Z nadmiaru wolnego czasu (urlop :naughty:) postanowiłem wyrzeźbić coś z moich przedliftów. Niestety nie polift :disgust: ale wszystko z czasem. Nie szukałem zbytnio tych żarówek dwuwłóknowych wiec zamontowałem dodatkowo w kierunkach żarówki pomarańczowe w5w :cool1: A oto efekt:

p1020229k.th.jpg

p1020230k.th.jpg

p1020231d.th.jpg

Mógłbyś kolego zrobić jakieś małe fotostory tego co zrobiłeś? :hi:
Opublikowano

Nie robiłem fot w trakcie rezania, ale mimo wszystko postaram się coś tam wrzucić w weekend bo w tyg mam trochę harówy :/

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Pany, a jak najlepiej przedostać się z przewodami do kabiny do przełącznika od USA pakietu? :wink:

Opublikowano

Jak wszystkie inne kable, przez obudowe ECU. Przez ta pierwsza scianke wsadzilem kable ( w gumowy peszel ) i pozniej dziurka w obudowie, zaklejenie ladnie aby zadna wilgoc tam sie nie dostawala i jest dobrze. Tak samo prowadzilem kable od CA. :hi:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Nie robiłem fot w trakcie rezania, ale mimo wszystko postaram się coś tam wrzucić w weekend bo w tyg mam trochę harówy :/
No kolego bombowo by było jakbys dal jakies foto story:D
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

zrobienie tego na rezystorze to wyjdzie sporo doroższy przeciez na nim musi się odłożyć co najmniej te 16w to nie wystarczy rezystorek za 3 grosze jedynie to można jeszcze zrobić to po przez regulator pwm i przekaźnik wtedy jest nawet możliwość regulowania jasności świecenia

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Czy ktos z was wyjmował te male kierunki w blotnikach z przodu ?

jak i z ktorej strony docisnac by wyjac ?

prosze o jakas instrukcje ... pozdrawiam

Opublikowano
Czy ktos z was wyjmował te male kierunki w blotnikach z przodu ?

jak i z ktorej strony docisnac by wyjac ?

prosze o jakas instrukcje ... pozdrawiam

podwadzasz delikatnie śrubokrętem z jednej strony (od przodu albo od tyłu). Kierunek jest "wciśnięty" w nadkole i na zatrzasku się trzyma

---------- Post dopisany at 07:28 ---------- Poprzedni post napisany at 07:28 ----------

Czy ktos z was wyjmował te male kierunki w blotnikach z przodu ?

jak i z ktorej strony docisnac by wyjac ?

prosze o jakas instrukcje ... pozdrawiam

podwadzasz delikatnie śrubokrętem z jednej strony (od przodu albo od tyłu). Kierunek jest "wciśnięty" w nadkole i na zatrzasku się trzyma

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

one strasznie ciasno siedza, do dzis dnia nie wymienilem, zadne cienkie ustrojstwo typu srubokret nie chce tam podejsc a nie chce zedrzec lakieru

Opublikowano

No i d*pa :kwasny: mam instalacje wysztko ok ale niekuta nie moge znalesc tych zarówek. Zrobilem z 30km po miescie i po sklepachs tracilem 2,5h i nic niegdzie nie ma, nie ma jak zamówić nic .... na allegro jest ale koszt 1 wychodzi 30zł :shock3::shock3: a to troche pojebane i nie będe tyle az wydawał ... Ma ktoś namiar na w miare przystępnej cenie te żarówki ???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.