Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim


!Tommy

Rekomendowane odpowiedzi

kolego napisz co zmieniałeś żeby ci halogeny swieciły same bez swiateł mijania??

halogeny dołącza się zawsze przy włączonych co najmniej pozycjach ,dalej mijania i drogowych , pod pozycje podłączony mam przełącznik który na pozycji 1świecą się normalne pozycje pozycja 0 nic się nie świeci i pozycja 2 świecą się obrysówki , gaszę pozycja 0 obrys i pozycja i halogeny mogę dołączać lub gasić a z tyłu wszystko normalnie świeci , idą po trzy przewody na lampę do kabiny przełącznik a dwie ścieżki

img1573wl.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli masz opcję włączenia obrysu bez włączenia postojówek przód?

Ty masz podłączone obrysy pod halogeny, tj przycisk halogneów, których nie masz tak bylo najprościej :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie,obrysy obrysami,a jak zrobic aby na kloszu lampy wyrezac ten pomarancz jak jest w lampach us?slyszalem ze jest tam jakas plexa przyklejona w srodku klosza pomaranczowa,czy to klosz jest sam w kolorze? http://images.tinypic.pl/i/00331/sr2osyfbiupz.jpg

chce to wyrezac ale jak sie za to zabrac?lampe musze rozklejac?bo inaczej nie ma tam dojscia,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie,obrysy obrysami,a jak zrobic aby na kloszu lampy wyrezac ten pomarancz jak jest w lampach us?slyszalem ze jest tam jakas plexa przyklejona w srodku klosza pomaranczowa,czy to klosz jest sam w kolorze? http://images.tinypic.pl/i/00331/sr2osyfbiupz.jpg

chce to wyrezac ale jak sie za to zabrac?lampe musze rozklejac?bo inaczej nie ma tam dojscia,

Wysyłasz lampy do Gwerty 'ego i za 3 albo 4 dychy robi Ci na wzór USA :wink:

albo kupujesz folię pomarańczową, wycinasz z folii obrys USA rozklejasz lampę i wyklejasz na kloszu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał_s87 u siebie nakleił folie od zewnątrz na wzór US i mijając go ostatnio nawet nie pomyślałem, że to folia :decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 10:06 ---------- Poprzedni post napisany at 09:59 ----------

ps problem wymiany żarówki na trasie rozwiązałem w bardzo prosty sposób ... kupiłem 2 oprawki kierunków i to w nich zrobiłem dziurke i przylutowałem dodatkowy + na obrys... i cały ten " Obrys " dolutowałem do kabli z normalnej oprawki i teraz w momencie kiedy mi sie spali obrys... wkładam żarówke normalną w seryjną oparke która sobie wisi za lampą i tyle :) więc fizycznie mam 4 oprawki żarówek :decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od zewnatrz?szybkie rozwiazanie,bo lampiona rozklejac to troche ryzykowne chyba?

ta druga oprawka tez dobry pomysl :)

Ja rozklejałem lampy valeo kleiłem folie i wszystko zamontowane lampe do piekarnika i do roboty godzina i sie cieszysz ameryką:naughty: a wzór na obrys ja brałem od radimm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od zewnatrz?szybkie rozwiazanie,bo lampiona rozklejac to troche ryzykowne chyba?

ta druga oprawka tez dobry pomysl :)

Bez rozklejania lamp, też nie wygląda źle.

P1040262.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to moze to tak wlasnie zrobic,szybko i bezbolesnie :) to tylko sama folia i cacy jest?

---------- Post dopisany at 20:06 ---------- Poprzedni post napisany at 20:03 ----------

od zewnatrz?szybkie rozwiazanie,bo lampiona rozklejac to troche ryzykowne chyba?

ta druga oprawka tez dobry pomysl :)

Ja rozklejałem lampy valeo kleiłem folie i wszystko zamontowane lampe do piekarnika i do roboty godzina i sie cieszysz ameryką:naughty: a wzór na obrys ja brałem od radimm.

a czym potem ja sklejales?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie dajcie namiary na dobre i tanie zarowki dwuwłóknowe, co prawda na allegro sa po 3 zl ale przesylka 15...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie dajcie namiary na dobre i tanie zarowki dwuwłóknowe, co prawda na allegro sa po 3 zl ale przesylka 15...

x2 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie nr1 co sie stanie jak oba (lewy i prawy) obrys dam pod jeden wlacznik ?

pytanie nr2 skad ciagniecie + ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podlaczylem pod 1 przelacznik i nic sie nie stalo wiec niewiem w czym problem jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ ciągnę od postojowek do kierunku a - tez bo na tych zdjęciach masa jest wspólna dla wszystkich, w kierunku do oprawki ma podłączony osobno + i - to muszę ciągnąć od nowa z lamp + od postojowki i masę wspólna ze świateł mijania i długich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ ciągnę od postojowek do kierunku a - tez bo na tych zdjęciach masa jest wspólna dla wszystkich, w kierunku do oprawki ma podłączony osobno + i - to muszę ciągnąć od nowa z lamp + od postojowki i masę wspólna ze świateł mijania i długich?

1. + z wiązki kierunku przypinasz do włokna przy żarówce kierunkowskazu 21W

2. + z postojówki ciagniesz do włokna przy żarówce kierunkowskazu 5W

3. mase użyc z pod wiązki od kierunku, masz podaną na tacy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...