Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim


!Tommy

Rekomendowane odpowiedzi

Bezpiecznik 1A wystarczy. Masz 2 żarówki które łącznie mają moc 10W (włókna od US). Natężenie się liczy z wzoru I=P/U czyli I=10W/12V (podczas pracy silnika w granicach 14V) także wychodzi jakieś 0,8A, a że takiego bezpiecznika raczej nie ma to trzeba dać 1A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no to jeśli tak to trzeba zrobić zakup takowego bezpiecznika i jeszcze muszę wybrać przełącznik do tego kołyskowy chyba będzie najlepszy abym mógł go schować w schowku pod kierownicą.


a czy był by ktoś z was tak dobry i sprawdził na allegro czy są takie bezpieczniki bo mi moja przeglądarka nie wyświetla nic tak jak było z żarówkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no to jeśli tak to trzeba zrobić zakup takowego bezpiecznika i jeszcze muszę wybrać przełącznik do tego kołyskowy chyba będzie najlepszy abym mógł go schować w schowku pod kierownicą.

a czy był by ktoś z was tak dobry i sprawdził na allegro czy są takie bezpieczniki bo mi moja przeglądarka nie wyświetla nic tak jak było z żarówkami

bezpiecznik kupisz na stacji benzynowej, daj 5-10A

Edytowane przez czorny_07
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no to jeśli tak to trzeba zrobić zakup takowego bezpiecznika i jeszcze muszę wybrać przełącznik do tego kołyskowy chyba będzie najlepszy abym mógł go schować w schowku pod kierownicą.

a czy był by ktoś z was tak dobry i sprawdził na allegro czy są takie bezpieczniki bo mi moja przeglądarka nie wyświetla nic tak jak było z żarówkami

bezpiecznik kupisz na stacji benzynowej, daj 5-10A

dzisiaj już kupiłem ten 1A bo znalazłem w sklepie elektronicznym i mieli więc wziąłem to teraz takie już wsadzę

koledzy dzisiaj biorę się za przeciągnięcie kabla do komory silnika tylko powiedzcie którędy go najlepiej puścić bo nie wiem za bardzo myślałem nad puszczeniem go przez ecu zdjąć górną obudowę ecu i i tamtędy go puścić tylko nie wiem czy po tym trzeba tą klapkę uszczelniać czy tam jest jakaś uszczelka żeby woda się nie dostawała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to najlepsza opcja, zrób w gumce od ecu, mała dziurkę i wcisnij kabel, będzie szczelne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok a tą pokrywkę obudowy co się ściąga to ona jest na jakieś uszczelce czy po zdjęciu trzeba silikonem czy czymś uszczelnić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no spoko bo już myślałem że to na jakimś silikonie siedzi to nawet fajnie bo tylko odkręcę i potem przykręcę i będzie dobrze mam nadzieje że nie trzeba ściągać żadnego podszybia chodzi mi o ten element co jest pod wycieraczkami a szybą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak zdjąć ramiona wycieraczek bo żeby dostać się do kompa trzeba zdjąć całe podszybie i powie ze śruby od wycieraczek już odkrecilem ale nie chcą zejść czy jeszcze coś je trzyma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz odkręcać ani podszybia ani wycieraczek. Popatrz na dekiel od obudowy kompa i odkręć 5 wkrętów na kluczyk 8 i tyle roboty masz już wszystko na wierzchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jedna z tych wkrętów jest z tyłu obudowy i swoim kluczem nie mogłem dam dojść chyba że jakiś inny muszę nabyć bo mam tylko takie badziewie


witam jestem na ostatniej prostej z podłączeniem i jutro będę montował ostanią żecz czyli przełacznik jak i bezpiecznik i teraz mam dylemat jak podłączyć pełacznik bo dzisiaj sprawdzałem tak bez wycinania otworu w plasitku na niego sprawdzałem czy w ogóle żarówki będą świecić i podłaczyłem plus do jednej nóżki i wyjscie na żarówki do drugiej nóżki pod nia bezpiecznik wyłącza i włącza jak być powinno tylko w nim jest jeszcze dioda informujaca o właczonych światłach i ona nie swieci czyli co musze podciagnać do przełącznika jeszcze masę czy może coś źle zrobiłem


przełącznik taki jak na aukcji

http://allegro.pl/przelacznik-wlacznik-swiatel-podswietlany-f-vat-i5066266736.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak trzeba zamknąć obieg, w koncu masz podłączony tylko + :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dałem tylko plus bo masa już była w oprawce żarówki więc tylko plus dałem po stacje przez przełącznik czyli do palenia się lampki musZe dac do przełącznika masę jesZcze

dzisiaj zakończyłem etap świecących kierunków w stulu us poniżej fotki ale kiepskiej jakości ale niebawem zrobię lepsze

yrj2izg3.jpg

pniee83z.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, ale jeszcze trzeba mieć wtyczkę

na all jest komplet za 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos podac aukcje na ktorej kupie zarowki dwuwloknowe do kierunkow do B6?

Te beda pasowac?

http://allegro.pl/py21-5w-bay15d-zarowka-pomaranczowa-dwuwloknowa-i5367317648.html

Bo widze, ze sa dwa rodzaje mocowan : 2 bay 15d oraz bay 15d. Ktore beda pasowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są dwa rodzaje bo pewnie symetryczne i asymetryczne

najlepiej jedź do sklepu, będzie taniej i wiesz że kupisz takie co spasują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby co ja będę miał na sprzedaż dwie w srebrnym kloszu dwuwłóknowe świecące na pomarańczowo - symetryczne

jak ktoś chętny to PW


są dwa rodzaje bo pewnie symetryczne i asymetryczne

najlepiej jedź do sklepu, będzie taniej i wiesz że kupisz takie co spasują

w jakim sklepie można kupić takie żarówki? potrzebuję jeszcze jeden komplet a na allegro wysyłka wychodzi 3x drożej od samych żarówek i boli kolejne 50 zł

Edytowane przez dliwski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...