Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim


!Tommy

Rekomendowane odpowiedzi

bez Y ;)

Dzieki :)

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Te żarówki będą do mnie pasować? Mam symetryczne :)

O co chodzi z tym bay15d?

http://allegro.pl/py21-5w-bay15d-zarowka-pomaranczowa-dwuwloknowa-i5459547109.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a co z żarówką 27W/8W? będzie to działać?

ja miałem u siebie takie żarówki na początku bo tylko takie znalazłem w jednym z kilku sklepów ale po dwóch dniach jazdy stwierdziłem że są jednak za mocne i zmieniłem je na takie jakie powinny być i zamówiłem je z neta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I da radę to podłączyć pod jeden przełącznik on/off czy każda lampa musi mieć swój przełącznik? Gdzieś czytałem ze połączenie lamp pod jeden przełącznik to zły pomysł - jak w końcu jest?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie nam zamontowany przełącznik on/off na wypadek kontroli policji i powiem tak dałem wszystko na jednym przełączniku i jednym kablu i nic sie z tym nie dzieje ja dałem zasilanie po stacyjce potem do skrzynki bezpieczników bakelek tam wstawiłem bezpiecznik aby wyglądało jak ori i później jest przełacznik a z niego prosto idzie kabel na lampę lewą i tam póxniej zrobiłem rozejście na lampę prawą i tak już mam 6 miesiecy i nic się nie dzieje działą bezpiecznika nie pali a i świeci bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli bierzesz osobne zasilanie to wystarczy jeden, jeśli z postojówek to już trzeba inaczej myśleć

wygląd przełącznika wedle uznania, wystarczy zwykły 0-1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak kolega napisał ja brałem zasilanie osobno z kabiny po stacyjce nie z żadnych postojówek i w takim wypadku wystarczy wziąc normalny przełącznik ja wybrałem do siebie z podświetleniem taki że jak styl US jest włączony to się się świeci w nim dioda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, dzięki bardzo :-) jak już wszystko będzie działać to zmiana przełącznika to pikus :-)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie musi działać nie ma innej opcji tylko pamietaj dać bezpiecznik na kablu zasilajacym tak wrazie czego jak by coś się miało stac to bezpiecznik wywali a nie pół instalacji i puszczasz tylko kabel plusowy bo minus jest wspulny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak cos to mam do sprzedania 2 zaroweczki nowe, nie uzywane :) Bo ja nie zdazylem u siebie ich zalozyc.

0d745b14c3a3c1ddbd7b709c2bf0ae15.jpg

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a którędy puścić kabel do przełącznika?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Zrób sobie małą dziurkę w gumie w której idą przewody do ECU tylko gdzieś niżej, pod zbiorniczkiem of płynu chłodzącego, gumą do ECU i dalej do środka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zamówiłem sobie żarówki dwuwłóknowe pomarańczowe i takie oprawki żarówek dwuwłóknowych i teraz pytanie do was jak to podłączyć, aby po włączeniu postojówek świeciło się krótsze włókno a po włączeniu kierunku mrugało dłuższe włókno?

http://allegro.pl/oprawa-bay15d-1157-gniazdo-oprawka-i5340527643.html

Chcę takie coś wsadzić w oryginalne gniazdo kierunku i wszystko podłączyć jak się należy. Jak mam to zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w czym widzisz problem, wystarczy że podłączysz do akku o sprawdzisz które włókno świeci na danym kablu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie o to mi chodzi, tylko chodzi mi o to jak to podłączyć, aby działało jak należy, w tej oprawce mam tylko 2 kable nie potrzebuję puścić 3 kabla dodatkowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te dwa kable to własnie sa od tego jeden odpowiada na małe włókno a drugi za długie włókno żarówki bo masę żarówka bierzę z obudowy tej oprawki a te dwa kabelki są do podłaczenia i tak jak kolega pisze wystaczy że jak dojdą do ciebie żarówki i wsadzisz ją w oprawkę to podłącz na obudowę oprawki masę a na jeden z kabelków plus z aku i zobaczysz które włókno się zapali jeżeli i wtedy bedziesz wiedział do którego kabelka co ma iść ja u siebie jak i inni przerabiali obecne fabruczne oprawki wystarczyło zrobic dziureczkę na kabelek na wcisk i wlutować od razu do żarówki ten jeden jedyny kabelek i jest gitara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam pytanko. Otóż jest w tym temacie opisane jak to zrobić z żarówką postojową ale gdy załączę światła mijania postój nadal się będzie palił czy gaśnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...