Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim


!Tommy

Rekomendowane odpowiedzi

kable które przychodziły Ci do halogenów w lampach przedliftowych podpinasz miernik albo żarówke i sprawdzasz kiedy Ci pojawi sie napiecie po wlaczeniu przycisków halogenów.. i ten kabel lutujesz do jednego włókna w tych o to żarówkach .. ot cała filozofia.. wlaczone halogeny = włączony obrys i to tyle filozofii :D

też tak mam podpięte, tylko przy włączonym kierunkowskazie miga przycisk halogenów :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego bo byś musiał wlutowac diody w plusowy kabel-po jednej na stronę i po problemie. Koszt ok 2zł:)

dzięki, tak zrobie, nie jest to jakieś rażące, ale denerwuje:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wstepnie zrobiłem tak jak w temacie, ale gdy musialem wymienic zarówke to pomyslalem ze bez sensu jak bede musial za kazdym razem lutowac, do zarówki kabelki. Ulepszylem troche to, fakt wiecej pracy ale teraz to tylko wykrecam i wsadzam nowa zarówke i zapinam. W skrocie, stare oprawki bo do testów nie bralem swoich, poxiline i z wczesniej wymienianych oprawki na zarówki dwa włókna i jakis kabelek do masy i tasma i inne drobiazgi.. foto.. :decayed:

DSC04787.jpg

DSC04785.jpg

Oczywiscie przelacznik jest w schowku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ja właśnie wczoraj przerabiałem temat spalonej żarówki, jest mała masakra, tyle naciągania żeby wymienić głupią żarówkę, a na trasie nie ma bata tego zrobić :decayed:Lo-Buz fajny pomysł :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kable które przychodziły Ci do halogenów w lampach przedliftowych podpinasz miernik albo żarówke i sprawdzasz kiedy Ci pojawi sie napiecie po wlaczeniu przycisków halogenów.. i ten kabel lutujesz do jednego włókna w tych o to żarówkach .. ot cała filozofia.. wlaczone halogeny = włączony obrys i to tyle filozofii :D

też tak mam podpięte, tylko przy włączonym kierunkowskazie miga przycisk halogenów :decayed:

mam bez żadnej diody i u mnie działa wszystko OK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i ja jestem na etapie rezania postojówek by USA nie wywalałem żadnych blaszek tylko zrobiłem otwór na jeden przewód który przylutowałem do żarówki od spodu tam gdzie świeci 5W spiłowałem tylko ten bolec z jednej odpowiedniej strony tak by blaszka która idzie na 21W nie dotykała drugiej ścieżki , szczelinę w otworze uszczelniłem slikonem bezbarwnym (akurat taki miałem) na końcu przewodu 5W dałem szybkozłączkę damską:boobs: i zaizolowałem termokurczliwą rurką , przewód do pozycji EU przeciąłem ok 10cm od wtyczki lampy żeby na wierzchu nie było widać żadnej ingerencji , od str pozycji ledowej (zimna biel) też dałem złączkę damską :boobs:+ rurka termo. a przewód w którym było napięcie dałem szybko złączkę męską :banan2:i na obecną chwilę jest możliwość przepinania w każdą z nich :decayed: USA lub EU.

Następny etap będzie przeprowadzenie przewodów do kabiny na dwie oddzielne ścieżki lewa i prawa na włącznik ON-OFF-ON dwie ścieżki i teraz zastanawiam się żeby nie ciągnąć po 3 przewody od lampy dać tylko po 2 na stronę i podłączyć się w kabinie np pod gniazdo zapalniczki pod spodem a część damską przy lampach zaizolować i zostawić , nie mogę się jeszcze zdecydować czy dać włącznik ON-ON czy ON-OFF-ON , przy drugim jest więcej możliwości włączania świateł np same przeciw mgłowe lub same mijania w tym przypadku xenon ale w żadnej z w/w opcji nie ma dwóch postojówej USA i EU razem , co myślicie ?:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzis wlasnie wyrezalem :wink:

Darmowy hosting zdjęć - dsc04121.jpg

ogolem to mialem opcje wtyczek z tjuningowych lamp z Twingo na dwa włókna ale balem sie ze predzej czy pozniej to wyleci wiec skorzystalem z drugiej opcji czyli tulejek dorobionych na kopalni i oprawek z allegro ktore ktos wrzucal juz predzej

Oprawka gniazdo z przewodami Bay15d 1157 P21 / 5W (2920400518) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

polecam tego sprzedawce oczywiscie :wink: na zywo efekt swietny ! no i wszystko na knefel z halogenow, ktorych brak :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzis wlasnie wyrezalem :wink:

Darmowy hosting zdjęć - dsc04121.jpg

ogolem to mialem opcje wtyczek z tjuningowych lamp z Twingo na dwa włókna ale balem sie ze predzej czy pozniej to wyleci wiec skorzystalem z drugiej opcji czyli tulejek dorobionych na kopalni i oprawek z allegro ktore ktos wrzucal juz predzej

Oprawka gniazdo z przewodami Bay15d 1157 P21 / 5W (2920400518) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

polecam tego sprzedawce oczywiscie :wink: na zywo efekt swietny ! no i wszystko na knefel z halogenow, ktorych brak :decayed:

masz może gdzieś zdjęcie, jak to wmontowałeś, w sumie wystarczyło by rozwierćić ori i to wrzucić, bo ja miałem dolutowane, jak przekładalismy do jawora to 3x uleciało :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam, jak bedzie cieplej zdejme lampe i podesle ale tak na szybko

mam taką o to tulejke:

http://zrbjedynak.com/images/foto/tulejka.jpg

do tego wsadzilem wyzej podana oprawke

Oprawka gniazdo z przewodami Bay15d 1157 P21 / 5W (2920400518) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

nawiercone sa malutkie dziurki w lampie i w oprawce gdzie sa te dwa wloty idą sruby i tyle fatygi, reszta to zabawa z lutowaniem :decayed:

edit: dobrze sie to trzyma, mam nadzieje, ze nic nie wyleci (nie ma prawa! ;d) tak jak mowilem mialem z twingo fajne wtyczki ale nie chcialy zaskoczyc mimo szlifowaniu paru zaczepow :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam, jak bedzie cieplej zdejme lampe i podesle ale tak na szybko

mam taką o to tulejke:

http://zrbjedynak.com/images/foto/tulejka.jpg

do tego wsadzilem wyzej podana oprawke

Oprawka gniazdo z przewodami Bay15d 1157 P21 / 5W (2920400518) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

nawiercone sa malutkie dziurki w lampie i w oprawce gdzie sa te dwa wloty idą sruby i tyle fatygi, reszta to zabawa z lutowaniem :decayed:

edit: dobrze sie to trzyma, mam nadzieje, ze nic nie wyleci (nie ma prawa! ;d) tak jak mowilem mialem z twingo fajne wtyczki ale nie chcialy zaskoczyc mimo szlifowaniu paru zaczepow :kwasny:

Nie podobają mi się te słowa. Nie będę wiercić w lampie dla obrysu, mało profesionalnie, destrukcyjnie itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee doslowie bardzo malutkie, ich nawet nie widac i nie sa na wylot :wink:

bede mial czas to zrobie zdjecie jak to wyglada. Jest schludnie i czysto bez fuszery :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee doslowie bardzo malutkie, ich nawet nie widac i nie sa na wylot :wink:

bede mial czas to zrobie zdjecie jak to wyglada. Jest schludnie i czysto bez fuszery :wink:

ja myslalem, zeby w sterej oprawce wywiercić dziure wielkośći oprawki usa i ją tam osadzić, nie prościej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czorny pw ;p

Myślcie, myślcie, a ja znowu przyjadę do czornego i zawinę mu jego gotowca :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli masz opcję włączenia obrysu bez włączenia postojówek przód?

włączając światła postojowe wybieram sobie przełącznikiem 1pozycja EU - 2wyłączone pozycje - 3włączona obrysówka

czyli nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...