Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim


!Tommy

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem jak z dostępnościa, ale w przeróbce oprawki nie ma żadnej filozofii - wywalasz pina plusowego, robisz dziurke w oprawce przez którą prowadzisz kabel do włókna 5W, lepisz potem trochę silkonu żeby uszczelnić tą dziurkę i tyle :wink: aaa oczywiście plusem z normalnego włókna kierunkowskazu musisz się przylutować bezpośrednio do żarówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie udalo zrobic wlasnie w przedliftach niezespolonych, banan na twarzy jak nie wiem :D Jak koledzy pisza, blaszka plus do wywalenia, a i nie wiercilem nic, na dole po wyjeciu blaszki sa 2 male poprzeczne szparki i to przez nie poprowadzilem plusy do zarowki ;) Efekty są super

20082012556.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

21082012560.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

A i mam jeszcze pytanie ... któredy moge poprowadzic kable do wlacznika do kabiny ?? Bo jak na razie mam go zamontowanego pod maska ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja patrzyłem jak mi lecą inne wiązki przewodów i wzdłuż nich, a potem przez ecu do kabiny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A da się podłączyć tak, te kierunki, żeby zapalały się pod otworzeniu auta z pilota, razem z oświetleniem wnętrza? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Czemu by nie. Tylko musisz przeciągnąć kabelki od lampki podsufitówki do kierunków i przy Każdy kierunku wlutowac diode prostownicza Aby się prąd nie cofał. Nawet fajny pomysł może spróbuje zrobić tak jak będę miał czas:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciągnąć kabelki od lampki podsufitówki do kierunków

Wtedy chyba zawsze się te kierunki będą świecić przy otwieraniu drzwi?

Cały szkopuł jest w tym, żeby tylko po otworzeniu zamka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciągnąć kabelki od lampki podsufitówki do kierunków

Wtedy chyba zawsze się te kierunki będą świecić przy otwieraniu drzwi?

Cały szkopuł jest w tym, żeby tylko po otworzeniu zamka :D

I żeby gasły w momencie przekręcenia zapłonu, tak jak oświetlenie wnętrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po h*j ci taki bajer JawoR36 :decayed:

lepiej klasyczne us postojowe daj i guzik do włączenia i wyłączenia

No tak, oczywiście, oprócz tego mojego wymysłu normalnie, aby były na przełącznik w kabinie. Ale mój pomysł, oprócz tego jest taki, żeby to podłączyć pod oświetlenie, które się zapala w momencie cyknięcia auta z pilota i które gaśnie po tym, jak włączymy zapłon. Od taki ala homecoming, tylko, że po otwarciu auta. Jakby się podłączyć pod moduł, który steruje tym oświetleniem wewnątrz? Bo musi coś nimi sterować, bo wyłączają się po włączeniu zapłonu lub po 2 min czy tam ilu, same gasną .. Tylko, gdzie by się tu wpiąć..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...