Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Garwolin i okolice spot........

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Krzyniek na to wygląda ze bede sam, Armi odpada, robert odpada, reszta zamkneła sie w sobie :wallbash:

Jeśli bedzie lało to robimy tego spota :mysli:

no właśnie się zastanawiam.... pomyślimy jeszcze jutro (zależy od pogody)

nie zawsze wszystkim damy radę termin dopasować :kwasny:

Opublikowano

no z terminami to wiem ze nie każdemu spasujemy :confused4: ale jeśłi chłopaki z Siedlec nie przyjadą to ja proponuje to przełozyć, bo co nam z spota w 2 :gwizdanie:

Kto byłby wrazie czego zdecydowany na czwartek :silacz:

Opublikowano
  • Autor

no z terminami to wiem ze nie każdemu spasujemy :confused4: ale jeśłi chłopaki z Siedlec nie przyjadą to ja proponuje to przełozyć, bo co nam z spota w 2 :gwizdanie:

Kto byłby wrazie czego zdecydowany na czwartek :silacz:

tak też zrobimy - tylko niech się inni też wypowiedzą
Opublikowano

Troszkę kropi i się wszyscy boją... w Siedlcach się spociło przy -20 st C. Ja korzystam z okazji dyspensy od żony i przyjeżdżam. Drugi raz może już nie być taka łaskawa.... :decayed:

Opublikowano

Troszkę kropi i się wszyscy boją... w Siedlcach się spociło przy -20 st C. Ja korzystam z okazji dyspensy od żony i przyjeżdżam.

ok to i ja będe :good:

Opublikowano

Ja bym w czwartek przyjechał. Tylko jakoś popołudniu ponieważ w środę wieczorem może być mały :drinks:

Opublikowano
  • Autor

Troszkę kropi i się wszyscy boją... w Siedlcach się spociło przy -20 st C. Ja korzystam z okazji dyspensy od żony i przyjeżdżam.

ok to i ja będe :good:

no to i ja :decayed:
Opublikowano

jedziemy :good:

Opublikowano

jedziemy :good:

:good:

jade i ja po 12 wyjazd, niestety sam bo nikt nie poparł wyjazdu :thumbdown:

Opublikowano

ja bym pojechał ale na grodzisk dziś jadę na kanapki :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

ja bym pojechał ale na grodzisk dziś jadę na kanapki :gwizdanie: :gwizdanie:

:thumbdown:

zmień trase :tongue4:

Opublikowano

ja bym pojechał ale na grodzisk dziś jadę na kanapki :gwizdanie: :gwizdanie:

:thumbdown:

zmień trase :tongue4:

ta do was na 13 na grodzisk na 19 :) nie ma opcji troszkę nie po drodze :)

Opublikowano

miętki jesteś :polew:

Opublikowano

miętki jesteś :polew:

no może powiem tak stężenie %%%%% zawartych w wydychanym powietrzu jakby nie mieści się jeszcze w normach :decayed:

Opublikowano
  • Autor

dzięki wszystkim za spota :notworthy: fajnie że przyjechaliście - miło było poznać was osobiście :decayed:

tak na szybko :gwizdanie:

f9bcdff2c9567761m.jpg

Opublikowano

tak tak Krzyniu fajnie było uścisnąć Twoją łopatę :kox:

Opublikowano
  • Autor

tak tak Krzyniu fajnie było uścisnąć Twoją łopatę :kox:

o Tobie nie pisałem :tongue4::kox::polew: :polew:

żart :bag:

Opublikowano

Zaraz i ja wrzucę foty... Tylko nr zamażę...

Opublikowano

Krzyniek nie widziałeś tej srebrnej B5 na obwodnicy zapakowanej po sufit jak d*pę za sobą ciągnęła?

Opublikowano

No podziękował za spotkanko :kox:

Co prawda krzyniek nie wpuścił na salony do Tesco ale i tak było za***iście :naughty:

[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 15:10_________________________________________________

Krzyniek nie widziałeś tej srebrnej B5 na obwodnicy zapakowanej po sufit jak d*pę za sobą ciągnęła?

WPR w Tedeiczku

Wyprzedzałem ją :kox:

Goniła za wami jak wlecieliscie na obwodnice

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.