Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Garwolin i okolice spot........

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Jedna z przyszłych niedziel? :gwizdanie:

ja jestem za :good:

ale nie 18 września
Opublikowano

hmm 11 :mysli:

Opublikowano
  • Autor

hmm 11 :mysli:

mogło by być
Opublikowano

Mi też pasuje. Zaraz napiszę do jeszcze jednego kolegi z WG :gwizdanie:

Opublikowano

No i mi też Pasi :good:Kowi wcisnę do sedana ten zderzak? nie mam składanych siedzeń :decayed:

Opublikowano

No i mi też Pasi :good:Kowi wcisnę do sedana ten zderzak? nie mam składanych siedzeń :decayed:

hmm moze sie uda :wink4: raczej napewno sie uda :good:

to co piszemy sie na niedziele 11.09 na godzinke hmm 16 :mysli:

Opublikowano

no ja będę odsypiał po nocy, ale myślę, że wstanę :decayed:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 18:07_________________________________________________przesunęły mi się plany z soboty na niedzielę i nie będę mógł wpaść w tym terminie, ale mogę w każy inny dzień :gwizdanie:

Opublikowano

no ja będę odsypiał po nocy, ale myślę, że wstanę :decayed:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 18:07_________________________________________________przesunęły mi się plany z soboty na niedzielę i nie będę mógł wpaść w tym terminie, ale mogę w każy inny dzień :gwizdanie:

:kwasny:

to pisz kiedy możesz :mysli:

Opublikowano

jak na złość wszystko pod górkę :wallbash::tongue4:

dobra, żeby już nie komplikować to wpadnę w niedzielę o 16 tyle, że nie posiedzę za długo..

Opublikowano

jak na złość wszystko pod górkę :wallbash::tongue4:

dobra, żeby już nie komplikować to wpadnę w niedzielę o 16 tyle, że nie posiedzę za długo..

:notworthy:[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 12:54_________________________________________________Jak cos to godzina jest luźna w góre :wink4:
Opublikowano

Temat spota jakoś ucichł - postanowiłem go trochę rozkręcić.

Na razie jest nas 4 :good:

Ja, Krzyniek, Kowi, Obsession.

Napisałem PW do kilku osób, może będą chcieli przyjechać i poznać ludzi (i auta :wink4:).

Opublikowano

witam

koledzy to o której jutro spocik z chęcią bym wpadł zapoznać się :)

Opublikowano

Pewnie koło 16 (raczej po).

Zaraz zadzwonię do organizatora, żeby pierwszy post edytował i wpisał odpowiednią godzinę i datę :)

Opublikowano

koledzy ja będę jutro :)

:good:

Spot oficjalnie o 16 na parkingu TESCO od strony Warszawy, no chyba ze macie coś przeciwko, badź znacie lepsze ustrone miejsce na ciemne interesy :naughty:

jako gosć prowokator tej jutrzejszej szopki, zapraszam wszystkich z mamami, ciotkami wójkami i najwazniejsze SIOSTRAMI :decayed: na parking jednego z lepszych marketów tego miasta 11.09 niedzielnego dnia Pańskiego

:kox:

Opublikowano

Luke poinformował mnie, że będzie kolejną osobą na spocie :good:

Opublikowano

Dzięki raz jeszcze za super spędzony czas i dawajcie znać kiedy zorganizujecie coś nowego, przyjadę na 100% :P

Opublikowano

:good:

Luke, szkoda że na Krzyńka nie poczekałeś - przyjechał na skuterze :decayed::wink4:

Parę pikczersów:

P1000324.jpgP1000326.jpgP1000327.jpgP1000340.jpgP1000340.jpg

:kox:P1000345.jpg:kwasny:P1000348.jpg

Opublikowano

Dobry spotkens był :good:

Opublikowano

miło było, miejmy nadzieje że uda się następny spot zorganizować w nie mniejszym gronie :>

Armi ja jeszcze byłem jak Krzyniek przyjechał z kolegą i koleżanką na dwa skutery :decayed:.

A co Ciebie tam wystawało z pod osłony??

I jeszcze jedno , ze złego profilu uchwyciłeś mojego ulepa :embarrassed::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.