Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Garwolin i okolice spot........


krzyniek

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie ustalmy jakis termin :P ale widzę że tłumów nie mamy ale do niedzieli dużo czasu więc może cos ogarniemy :P:D Piotrek zapraszamy serdecznie :)

---------- Post dopisany 10-05-2012 at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany 08-05-2012 at 00:12 ----------

Panowie CZWARTEK już organizujemy coś??

---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 20:59 ----------

Panowie CZWARTEK już organizujemy coś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra jest poniedziałek, ustawiamy się na niedzielne popołudnie > ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w czwartek oddaje parcha do roboty:decayed: jeśli uporaja sie do niedzieli to zawitam juz wersją finalną:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w czwartek oddaje parcha do roboty:decayed: jeśli uporaja sie do niedzieli to zawitam juz wersją finalną:grin:

o fajnie by było, tylko co znaczy wersja finalna ? :eusathink:

wraca napęd na cztery :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napęd to juz wrócił:wink: teraz idzie do lakiernika, pare elementów trza umalowac, błotnik podmieniam i takie tam etapy opisane u mnie na wątku:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

To jak pany jest coś w niedzielę w grajdole ?

pozdrawiam colak

---------- Post dopisany at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany at 22:07 ----------

Witam

To jak pany jest coś w niedzielę w grajdole ?

pozdrawiam colak

---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:07 ----------

ej o co chodzi z dublem ???

---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ----------

ej o co chodzi z dublem ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najwidoczniej coś u Ciebie się pierniczy bo innym działa poprawnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja odpadam, suka poszła do lakiernika:decayed: w środe odbiór, póxniej gwint i czekamy na majówke na lotnisku:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha.... czyli pewnie nici ze spota :/

chociaż nie bo w technicznym widziałem że ktoś też wali posty dublowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nici, skrzyczcie sie raz, rzućcie hasło spot NIEDZIELA G16:03 20.05.12 i heja do przodu pod tesco, w ten spsoób "robimy jakiegos spota?" przez 2 strony to samo powtarzajac jak chcecie zrobić spota?

Jak ciezko sie zoorganizować to proponuje odłożyć to na 8-10 czerwca z naciskiem na 9 czerwca od 11ej zlot płatny na lotnisku "ułęż" koło Ryk w towarzystwie 400-500 aut:hi:tam napewno sie uda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi i co z tego że napiszę niedziela godzina 14 jak i tak nikt nie przyjedzie, już dwa razy tak przerabiałem temat byłem tylko ja....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wtedy byłeś tylko Ty na garwolińskim:decayed: teraz jak widzisz pawullon dopytuje kiedy i kiedy, częsc obserwuje, ale nic nie piszą nie wiem czemu, trza próbować, nawet we 2 to już spot, u nas ostatnio też ciezko bo wszyscy rezaja na czerwiec fury:facepalm: moja mam nadzieje że do piatku wyjdzie skończona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopytuje ale nie ma wzmianki że będzie, nic nie pisze ... więc ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We 3 z pawulonem i colakiem mozecie przecież ogarnąć w niedziele tylko wystarczy jeden krok z rzuceniem propozycji, kazdy pyta, rzucac dokładnymi terminami godzinami i krótka piłka a nie owijanie w bawełne jak byscie bali sie podjac decyzji:grin:

Moge wam pomóc

SPOT NIEDZIELA 20.05.20012 g16.03 Parking TESCOII tudzież jakaś pizzeria

Ja z armim niedamy rady, każdy reza padło:decayed:

Lista

1.

2.

3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam czy w garwolinie lub okolicy jest szrot ktory wystawi mi zaswiadczenie do wyrejestrowania samochodu?tak zeby nie zawozic budy same numery i dokumenty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, kiedyś taki jeden był ale to nie w Garwolcu tylko Gończyce ale nie wiem czy to działa jeszcze i nie

mam namiarów żadnych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...