Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJL]Black Arrow-Czas na Detailing :]


Arek956

Rekomendowane odpowiedzi

znaczy nie wiem dokładnie ale do końca tygodnia może uda mi się wrócić więc jeżeli mi się uda to na pewno dam znać bo jakąś wspólną sesję można byłoby zrobić :) Tym bardziej że znam kilka fajnych miejscówek w Zielonce :wink4:

Pablo_9 kolega dzwoniąc do mnie mówił że pod IKEĄ widział fajną A4, zwrócił uwagę bo miała emblemat A4-klub na grillu? to nie twoja przypadkiem? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko jak bedziesz to daj znac, jesli chodzi o ta a4 pod ikea to mogla byc moja bylem wczoraj no i zgadza sie znaczek na grilu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pablo_9 jutro po południu będę już u siebie więc w piątek pasowałoby ci? :) Akurat wyrobiłbym się z wyczyszczeniem autka bo strasznie brudne a ewentualnie jakąś fotkę strzelić fajnie by było więc fajnie jak auto miałbym czyste :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasowałoby, ja też postaram się auto umyć :wink4: wysyłam Ci na pw nr do mnie to jak coś to się zdzwonimy o której godzinie co i jak[br]Dopisany: 18 Sierpień 2011, 08:33_________________________________________________jeszcze raz dzięki całej ekipie za spotkanie, auto na żywo prezentuje się pięknie :good: no i ten silnik :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My także dziękujemy :wink4: Twoja furka na żywo również robi wrażenie, widać że dbasz o autko :) Zapomnieliśmy zrobić fotek a szkoda bo kolega właśnie miał aparat przy sobie ale to może następnym razem sfotografujemy nasze kozy :) Zapomniałem też spytać o panoramę wnętrza twojej A4 bo super to wygląda :good: I sprawdzałem lampki w drzwiach i jest dokładnie tak jak mówiłem czyli świeci się tylko jak otworzy się drzwi a w trakcie jazdy wyłączają się razem z oświetleniem kabiny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My także dziękujemy :wink4: Twoja furka na żywo również robi wrażenie, widać że dbasz o autko :) Zapomnieliśmy zrobić fotek a szkoda bo kolega właśnie miał aparat przy sobie ale to może następnym razem sfotografujemy nasze kozy :) Zapomniałem też spytać o panoramę wnętrza twojej A4 bo super to wygląda :good: I sprawdzałem lampki w drzwiach i jest dokładnie tak jak mówiłem czyli świeci się tylko jak otworzy się drzwi a w trakcie jazdy wyłączają się razem z oświetleniem kabiny.

szkoda, że nie cyknęliśmy fotki ale może następnym razem (bo ja już w Głogowie), tak myślałem, że jest z tymi lampkami, jeśli chodzi o panoramę to kolega zaczął się w to bawić i zrobiliśmy u mnie w aucie teraz trzeba będzie nową zrobić bo trochę się zmieniło w środku od tamtej pory :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie widziałem że we wnętrzu sporo się zmieniło oczywiście na plus :good:

Miało być ledowe oświetlenie wnętrza a niestety dzisiaj otrzymałem taką fotkę :disgust:

Zdj_cie0445.jpg

Całe szczęście że tylko 200zł i 2 pkt karne chociaż za tą kasę ledy we wnętrzu pewnie by już zagościły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widać foto z wakacyjnych podróży bo nisko siedzi :decayed:, ja też się wczoraj śmiałem jak zobaczyłem glebe jaką z tyłu miałem :kox: przy załadowanym aucie no i mam nadzieje, że ja takiej pocztówki wakacyjnej nie dostanę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały update:

Wczoraj wpadł winter setup czyli ori felgi 15" z oponkami dunlop winter sport :wink4:

Mam tylko jedno zdjęcie zrobione na szybkiego ale podgląd na sytuacje jest :)

Zdj_cie0633.jpg

Z modami narazie kiepsko bo niedawno wymieniałem 2 przeguby zew na Lobro, końcówki drążków kierowniczych i wahacz dolny "banan". No i od momentu kupna mineło już 6 miesięcy i zakup mogę uznać za udany.Pierwsza wymiana oleju za mną i 10.000km zrobiłem bezproblemowo. Auto jeździ, koła się trzymają :decayed: A tak poważnie to kilka pierdół w zawieszeniu było do zrobienia a poza tym wszystko jest :good:

Z modów to tylko ledowe oświetlenie całego samochodu (bagażnik,lampki w drzwiach,podsufitka itp.) Z efektu jestem b.zadowolony jest dużo jaśniej w środku.Mam nadzieje że poświecą długo.

Mam jedne foto ledowego oświetlenia wnętrza ale robione telefonem więc efektu jaki jest w realu niestety nie widać. Ogarnę lepszy sprzęt do robienia zdjęć i mam nadzieję że efekt wtedy będzie widoczny bo jest naprawdę jaśniej

Zdj_cie0640.jpg

Teraz kiedy auto jest w takim stanie jak powinno być mam nadzieję że powoli ruszy się z modami. Po nowym roku będę szukał materiałowych foteli Recaro :) Pewnie by już były bo miałem okazje kupić w dobrej cenie ale były bez podgrzewania. Wszelkie sugestie i komentarze mile widziane :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze sie ze autko dobrze sie sprawuje i wpadlo w dobre rece. Pozdrawiam i zycze Wesolych Swiat.

Ja również się ciesze że auto się sprawuje dobrze bo w sumie decyzja o kupnie była szybka.

Również życzę Wesołych świąt :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z oświetleniem wnętrzna na pewno na plus :good:

no Arek ale widzę, że mody masz w planach poważniejsze, Recaro :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z oświetleniem wnętrzna na pewno na plus :good:

no Arek ale widzę, że mody masz w planach poważniejsze, Recaro :kox:

Ciekawe tylko jak będzie z gotówką ale damy radę :good:

Najpierw trzeba doprowadzić auto do perfekcyjnego stanu technicznego a potem jakieś mody :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...