Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Ospojlerowanie RS


HarryH

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

Co myślicie o tym komplecie ospojlerowania, nie ukrywam cena przystępna, i czy zderzaki od sedana różnią sie od zderzaków od Avanta. Czy któryś z klubowiczów kupował coś u tego sprzedawcy?

oto link: http://moto.allegro.pl/item299026027_zderzak_audi_a4_rs_style_komplet_zderzakow.html

Pozdrawiam

HarryH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i czy zderzaki od sedana różnią sie od zderzaków od Avanta

Tak tylne zderzaki sie różnią

Z tego kompletu wybrałbym tylko zderzak przedni, tył to wiocha, a nie zderzak od RS-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Produkt jest nowy wykonany z żywicy poliestrowej.

To mówi wszystko, na giełdzie pełno jest tego badziewia.

Nie ma zdjęć produktów tylko jakieś fotki ze zlotów tuningowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego sprzedawca nie zrobił fotek produktu tylko powklejał fotki z internetu :rolleyes:

Ja bym sie nia bawił w jakieś laminaty ..tylko ori , albo S4 , ale RS4 + rezanie bo do blotników A4 .

Ja bym tego nie kupił za takie pieniądze . A tylny zderzak wygląda paskudnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn. że to http://moto.allegro.pl/item299027838_zderzak_tylni_audi_a4_avant_tyl_rs4.html też jest z tego samego chłamu co poprzednia aukcja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to tez jest laminat zreszta pisze....J mam ori z RS z tylu i jest super,z przodu mam z laminatu i powiem tak :thumbdown: Co roku po zimie trzeba go malowac ale jest ok ori kosztuje 1000zl,wiec trzeba sie zastanowic czy sie oplaca czy nie lepiej kupic z laminatu i malowac co rok :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tukan

No wątpie czy lepiej malować co roku . Kupując ori masz pewność ze to jest wykonane z trwałego materiału (ABS ??) , nie popęka Ci i nie bedzie wyglądał jak deska klozetowa :thumbdown:

Dlaczego Ci sprzedawcy nie wystawią zdjęć gotowego produktu tylko fotki RS'a ... a ich towar nie dorasta do pięt oryginału .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez nie napisalem ze laminat jest b.dobry!!!! Ori to ori proste ale kosztuje swoje i nie pasuje bo jest szerszy..Ja napisalem jak jest u mnie Laminat+malowanko co rok... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laminat+malowanko co rok...

Teraz pochwal się za ile kupiłeś i ile wydałeś na malowanie co roku?

Miałem taki laminat w Golfie i nikomu nie poradzę zakupu tego piiiip

Nie maowalem ani razu!!!!! Takie auto kupilem......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tjaaaa tylko skutkiem oparcia się zderzakiem np. o zaspę śniegu w zimie często prowadzi do pęknięcia .....

A wtedy mamy laminat+klejenie+malowanie :)

Ogólnie z laminatu to tylko daszki , spojlery na klapę itp. Nigdy zderzaków, progów i niczego co jest blisko asfaltu. Szkoda czasu nerwów i pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym sie zgodze :D Ale ja taki mam i nie narzekam jak sie umie jezdzic,uwaza sie co sie robi to mu nic nie bedzie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam , poniewaz mam obeznanie w tych sprawach to mowie odrazu, ze zderzak przedni jest na 100% bez mocowan, dokladka tylnia natomiast to podrobka riegera (jesli ci sie bardzo podoba to rieger ja robi z abs-u czyli plastiku) kosztuje jednak troche, co do jakosci to nie spodziewaj sie po tej cenie nic idealnego, wiadomo jakosc i dobre zywice kosztuja. O tym czy rzeczy z zywicy sa gorsze od plastikow to mozna ksiazke napisac, powiedzmy sobie szczerze ze przerabiajac ori rs musimy go ciac i szpachlowac i kazde uderzenie w kraweznik powoduje pekniecie szpachli, dobrze wykonany zderzak z zywicy a do tego z elastycznej napewno zniesie wiecej jak wyszpachlowany RS, dlatego najlepszym rozwiazaniem jest zderzaczek od S4, (w moim przypadku wlasnie sie maluje) tyle ze sie ceni i raczej nigdy nie bedzie kosztowal mniej jak 700-800zl, do tego halogeny 300zl... no ale zeby niunia wygladala trzeba ja zasponsorowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle ze sie ceni i raczej nigdy nie bedzie kosztowal mniej jak 700-800zl, do tego halogeny 300zl...

jeszcze odboje (kły) masz inne :decayed:

Tak jak juz koledzy napisali ..z laminatu to daszki .. ale i to wolałbym z ABSu :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle ze sie ceni i raczej nigdy nie bedzie kosztowal mniej jak 700-800zl, do tego halogeny 300zl...

jeszcze odboje (kły) masz inne :decayed:

Tak jak juz koledzy napisali ..z laminatu to daszki .. ale i to wolałbym z ABSu :embarrassed:

Ciężko jest rozwalić daszek z laminatu :P chyba, że ktoś nas na osiedlu nie lubi :D

Ale spojlery tylnej klapy łatwo uszkodzić :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko jest rozwalić daszek z laminatu :P chyba, że ktoś nas na osiedlu nie lubi :D

Ale spojlery tylnej klapy łatwo uszkodzić :(

Słysząc laminat mam przed oczyma nieszczęsną blendę ktora kupiłem niegdyś na allegro do Golfa MKIII :evil:

Od tamtej pory słowo laminat obchodze szerokim łukiem , chyba że dotknę , pomacam i wiem ze nie kicha :wink4:

Wszystkie dokładni ala rieger (styling marny jak dla mnie ) , zderzaki z laminatu ktore prezentują sprzedawcy na allegro wymagają kupę przerobek ..mocowań , zaczepów itp.

Szkoda nafty i szkoda kasy :evil:

Daszek z laminatu - jesli jest zrobiony na 100% wzór oryginału + dobra robota to tak. reszta to krzywe ścierwa nie warte kasy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki koledzy za wszystkie odpowiedzi trzeba bedzie zainwestować w zderzaczki od s4, na pewno na tym nie strace ;)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, dodam również głos że tylko oryginał, mimo że jest droższy to zaoszczędzimy sobie późniejszych kłopotów z nim, ja u siebie założyłem właśnie ori zderzak od RS4, wymagał trochę zabawy z dopasowaniem, ale był tego wart, poprawił znacznie wygląd auta, póki co trzyma sie super (wysokie krawężniki i niskie zawieszenie :kox:) dodam tylko że nie można go kleić na gorąco, jedynie mata i żywica, trudno jest znaleźć kompletny egzemplarz w dobrej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Digit

Widze , że kolega z Warszawy . To moze sie kolega pochwali gdzie dokonywał owych przerobek :przebiegly:

Zrobi to kazdy blacharz czy lakiernik , czy musi mieć tzw. "złote graby " ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...