Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] VCDS - niedostępne opcje

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Pytanie jest pewnie banalne, ale jakos nie potrafie sobie z tym poradzic.

W VCDSie w module 01 - Engine, nie mam dostępnej opcji 08- measuring blocks - Tym sposobem nie moge sobie sprawdzic bieżących temperatur w samochodzie

Ktos z Was ma jakis sposob na to? Moze mial podobny problem?

Dziekuje

Opublikowano

na pewno masz ori VCDS-a ?

Opublikowano

taaaa.... jak większość.... a B8 to nowa fura

Opublikowano

Podaj wiecej danych jaka wersja kabla? Nikt tu z przezroczystej kuli nie wrozy :kox:

Opublikowano

Poprostu te silniki nie maja bloków pomiarowych. ;(

Opublikowano

a co maja ???

No chyba ze pracuje juz na innym protokole

Opublikowano

Jeżeli do silnika łączy się, to można wnioskować, że komunikacja jest OK (niby jaki nowy protokół?) a brak części opcji jest pewnie spowodowane duupowatym klonem.

Widziałem kiedyś w B7 z silnikiem na EDC17, że część opcji nie była aktywna.... (oczywiście klon) a przy ori VCDS wszystko było dostępne.

Ori VCDS na pewno ogarnąłby silnik w B8.

Opublikowano
  • Autor

Witam,

W B8 nie ma takiej opcji, poniewaz jest opcja Adv. Meas. Block i tam pieknie wyswietla wszystko. Dzieki za odpowiedzi.

Natomiast mam pytanie, jest tam opcja Vehicel speed, ktora mierzy takze przyspieszenie. Predkosc dziala poprawnie, natomiast gdy chce zmierzyc przyspieszenie nie reaguje w ogole na predkosc. ciagle pokazuje 0km/h i 0m

Ma ktos jakis pomysl?

dziekuje

Opublikowano

Widziałem kiedyś w B7 z silnikiem na EDC17, że część opcji nie była aktywna.... (oczywiście klon) a przy ori VCDS wszystko było dostępne.

Ori VCDS na pewno ogarnąłby silnik w B8.

ja na niego patrze prawie codziennie - nazywa sie seat exeo 2.tdi cr :)

Tez jakies opcje mam nieaktywne ale nie wnikalem... tam sie sprawdza sie w adv. message blocks (co do problemu pomoaru przyspieszenia przez vcdsa to nie sprawdzalem) - w sumie "kabelek" uzywalem tylko do wlaczania trybu skandynawskiego...

Pozdrawiam,

Przemek

Opublikowano

Poczytajcie od UDS, to jest odpowiedzialne za to, że nie ma 08 Measuring Blocks aktywnych.

Za stara wersja VCDS.

  • 2 lata później...
Opublikowano
Poczytajcie od UDS, to jest odpowiedzialne za to, że nie ma 08 Measuring Blocks aktywnych.

Za stara wersja VCDS.

Mam 11.11.3 i to samo. Też za stara wersja?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.