Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wymiana hamulców przednich na 312mm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w zeliwnej ma wysokosc 74mm a w aluminiowej 58-59?? :mysli:

Opublikowano

a co jedno z drugim ma wspólnego ?

mam własnie pod ręką jarzmo od 345 i wymiar jest 75mm

wiec reszte bardzo łatwo policzyc

Opublikowano

No taa. to dzieki wielkie za info :hi:

Opublikowano

X - 94

Z - 144

Y:

345 - 75-76

320 - 63-64

312 - 59-58

czy jakos tak, nie pamietam, z bani pisze... :mysli: :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 30 Październik 2011, 22:35_________________________________________________

pod zeliwna

http://img571.imageshack.us/i/jarzmo.jpg/[br]Dopisany: 30 Październik 2011, 22:34_________________________________________________jarzmo.jpg

Uploaded with ImageShack.us

to jest do B5

a no sie rozpedzilem :)

Opublikowano

nie wazne, moze komys sie przyda :good: :good:

Opublikowano
a co jedno z drugim ma wspólnego ?

mam własnie pod ręką jarzmo od 345 i wymiar jest 75mm

wiec reszte bardzo łatwo policzyc

Czemu gosciu ludzi wprowadzasz w blad??? nie wiesz to nie mow :angry:

jarzmo pod 312nma szerokosc okolo 70 mm

Masz pod reka jarzmo 345 i ma wymiar 75<< byc moze, bo ma inne mocowanie...

Mowie z pelna swiadomoscia Jarzmo pod 312mm na jednotloczkowy zacisk ma okolo 70mm wysokosci..

Kupujsz to, sprzedajesz "Tomik" a ludzi robisz w h*ja...po co? zeby kupili szerokosci 58-59 i sobie pluli w brode ze kupili jarzmo pod 288?? zenada....

Opublikowano

licz sie ze słowami, nikogo na forum nigdy nie zrobiłem w ch....ja i nie mam zamiaru

dobry masz wzrok ?

no to patrz, pomyliłem sie o 1.5mm bo nie mierzyłem tego suwmiarka a zwykłą linijką

e7296fbfd7f08cdamed.jpg[br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 14:09_________________________________________________aaa i nie porównuj jarzm od żeliwnej i alu zwrotnicy

Opublikowano

Wybacz poinioslo mnie troche... ale wprowadziles mnie w blad..

Jarzmo pod 312 ma szerokosc mocowan okolo 70mm, a ty mi podales ze 58-59, nie myle z zeliwna caly czas rozmawiamy o aluminiowej..

Opublikowano

jeżeli 345 jarzmo ma 73

to 320 powinno miec 61

a 312 - 57 mm, nie inaczej

ale najlepiej zdejmij jarzmo i zmierz, bedzie wiadomo o co kaman

Opublikowano

No to ci mowie ze byc moze jest inaczej uksztaltowane.. Jarzma pod 312 maja od srodka do srodka otworu jest w granicach 70mm plus minus 1mm..

Masz jarzma pod 312??

Opublikowano

niestety, nie mam takiego jarzma, nie sa chodliwe :no: :no: :no:

ale jutro wyciągne jarzma od 320mm i dokładnie zmierze

Opublikowano
niestety, nie mam takiego jarzma, nie sa chodliwe

ale jutro wyciągne jarzma od 320mm i dokładnie zmierze

Sto procent.. kupilem jarzma pod 312 i sciagnolem je z zwrotnicy na ktorej byl zacisk i tarcza, tak ze nie ma mowy o pomyłce i tak jak Ci mowie rozstaw okolo 70mm

Opublikowano

aaaaaaa qurwa, wszystko sie zgadza !!!!!!

od 312mm moze miec inny wymiar bo ma inny zacisk w porównaniu z 320 i 345mm

ale piz...da ze mnie, możesz miec racje

Opublikowano

Tomasz :cool1: :cool1: :cool1:

Mam racje, pomylki sie zdarzaja :gwizdanie:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

jaka tarcza ?

Opublikowano

a co z jarzmami od a6c5 2.5 tylko ze 150 konna wersja? podejda???

Wydaje mi sie, ze sa 288. Bo szukalem jarzm 312 i wlasnie zobaczylem taka na szrocie i tarcze byly male. Dopiero chyba sztuki 163 i 180km maja 312. Ale niedam sobie lba uciac ;>

Opublikowano

jaka tarcza ?

chodzi tu o standad. czyli wlasnie jaka tarcza tam bedzie ale poszperalem juz i wychodzi ze 288 :(

devastation masz jarzma pod 312 moze na zbyciu do b6???

Opublikowano

mam, ale jak masz juz coś sensownego załozyc to wrzucaj od razu 320/288mm

Opublikowano

A6C5, w wersji 180KM i avant ma 312, wtedy wysokość śrub jarzma ze zwrotnicą, a jarzma z zaciskiem wynosi 73mm :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.