Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Termostat - troche nietypowo


KuteK

Rekomendowane odpowiedzi

Wymienisz na nowy i jak będzie dobrze to znaczy ze był przyczyną, inaczej nie da sie tego sprawdzić niestety. Pamiętaj kupuj oryginalny!!! unikniesz wielu problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji: zauważyłem pewną zależność - wskazówka na desce nie rusza się przy drobnych wahaniach temperatury. Musi się ona zmienić conajmniej o 10 stopni. Tak więc jeżeli jest 99 stopni to dalej będzie wskazywała 90 na desce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moze i tak jest ale ja na klimatroniku temp sprawdzam a tam plynnie co 1 stopien pokazuje wiec mysle ze jest to dobry odczyt. Wlasnie szukam ori termostatu ale nie moge znaleźć wiec moze jakis zamiennik znajde? Czy nie warto bo sie sypnie szybko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji: zauważyłem pewną zależność - wskazówka na desce nie rusza się przy drobnych wahaniach temperatury. Musi się ona zmienić conajmniej o 10 stopni. Tak więc jeżeli jest 99 stopni to dalej będzie wskazywała 90 na desce.
Mam prawie podobnie - tak że jeśli znajdziesz rozwiązanie, podziel sie tym na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

60 czy 70 zł zaoszczędzisz a nikt nie gwarantuje że będzie sprawny, ja mam nówke Verneta i trzyma 96-99 stopni. Czy warto kupować ori to sam sobie odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! To mnie teraz kolego zaskoczyłeś. Mialem w poniedzialek jechac po ori termostat ale teraz nie mam pojecia co robic... Po przeczytaniu tego wątku mam jedną wątpliwość - skoro wszystko jest ok to dlaczego nie pokazuje tego jak w innych a4 o_O Ehh... Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to jest w okolicach 90 stopni tak jak u ciebie to jest całkiem ok nie masz czym sie przejmować(u mnie przekracza 100...), poza tym temperatura na wolnych obrotach zawsze rośnie(np. gdy stoisz w korku).

BTW. Gdybym nie miał klimatronika to bym sie nie przejmował (wskazówka na zegarze działa z dokładnością do 10 stopni... Więc jeżeli jest 99 stopni to dalej mi pokazuje 90)[br]Dopisany: 28 Styczeń 2008, 17:57 _________________________________________________Dodam na koniec jako przestrogę: Po wymianie termostatu na oryginalny temperatura podczas jazdy utrzymuje się w granicy 92-93 stopnie. Nie traćcie pieniędzy na podróbki, zaoszczędzicie przy okazji troche nerwów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...