Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVJ] Klima kapie woda?


predki74

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam coś takiego i czy to jest normalne jak stoję przodem do samochodu od strony kierowcy przy chłodnicy klimy w prawym rogu na środku zbiera się woda czy tak ma być ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz klime włączoną to normalne. Skrapla się. Tylko nie za bardzo wiem gdzie bo napisałeś w prawym rogu na środku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parownik masz zaraz za schowkiem, więc jeśli to ta strona, to pewnie klima. Zawsze możesz wyłączyć kompresor (tryb ECON) i sprawdzić, czy woda dalej kapie (oczywiście po odczekaniu kilku dobrych minut).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też jak kupiłem audice to się o to martwiłem :> ale to zupełnie normalne :) jak jest gorąco to na włączonej klimie moja audiczka potrafi zostawić niezłą plamę wody :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też się zmartwiłem jak kupiłem auto. Wjeżdzam do garażu a tu spora kałuża pod autem.Ale po przeczytaniu kilku wątków dowiedziałem się że to normalne.Przy włączonym trybie ECON woda nie kapie ale trzeba odczekać parę minut. U mnie występuje to jednak gdy na dworzu jest b.ciepło. Ale to normalne więc się nie martw :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie już nic nie kapie byłem dobić klimę z czynnikiem do sprawdzenia szczelności i chyba mam zatkany filterek bo jest duże ciśnienie głąb z gościa nie sprawdził na początku i jeszcze raz będzie wyciągał płyn i znając te maszyny to będzie brakować około 100 g heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...