Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:polew:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wiem, że ostatnio miałeś problem na bramkach jak chciałeś zapłacić ( tylną, prawą listwą s-line )

Miron wie bo jak wczoraj zostawił lewą to panie się cieszyły że będą mieć komplet.

I nie dzwoń następnym razem żebym przyjechał Cie wykupić...

Opublikowano

Kerczi jak polecisz jutro na Śląsk to nie musisz już płacić za bramki - wczoraj za Ciebie płaciłem ( przypomnij się Pani w kasie ) choć w sumie wspomniałem że czarna B7 w serii ( nie powinna Cię przeoczyć bo w sumie mało takich ) :polew:

taki gest - od chłopaków z SGL

Trzeba było powiedzieć że jak nagle zobaczy takie oślepienie i będzie myślała że to Jezus się objawia,a potem jednak zauważy że to hidy tak dają po oczach to ma nie kasować :polew:

:good::decayed:

Opublikowano

Kerczi jak polecisz jutro na Śląsk to nie musisz już płacić za bramki - wczoraj za Ciebie płaciłem ( przypomnij się Pani w kasie ) choć w sumie wspomniałem że czarna B7 w serii ( nie powinna Cię przeoczyć bo w sumie mało takich ) :polew:

taki gest - od chłopaków z SGL

Trzeba było powiedzieć że jak nagle zobaczy takie oślepienie i będzie myślała że to Jezus się objawia,a potem jednak zauważy że to hidy tak dają po oczach to ma nie kasować :polew:

Ciebie rozpoznaja po rozpalonych tarczach??? Czy od zjazdu na Myslowice na brakmach czuc juz specyficzny swąd stopionych plastikow :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 14 Grudzień 2009, 15:05_________________________________________________

:hi:

hehe, ładny banerek to se wstawiłem :decayed:

uważaj żeby Ci Marek nie najeb.ł :decayed:

:polew:

Co sie śmiejesz, wiesz jaki Marek :?: :evil:

Dokładnie :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 14 Grudzień 2009, 14:06_________________________________________________

hehe, ładny banerek to se wstawiłem :decayed:

uważaj żeby Ci Marek nie najeb.ł :decayed:

podobno juz nie jego branża :decayed:

a czym się teraz zajmuje? Transferuje piłkarzy z Mozambiku do KS Borek? :decayed:

Marek teraz przyjal sie do Kanadyjskiej policji konnej :polew:[br]

Dopisany: 14 Grudzień 2009, 15:06_________________________________________________Boseron 17pln kosztuje sztuka ktora Ci wystarczy na 3 warstwy dwoch zaciskow

powiesz ze chcesz do zaciskow to maja tylko jedna firme,

dostepne zolte, niebieskie, czerwone i czarne

Opublikowano

dajecie po d*pie z tymi bramkami, ja tam kiedys podjechałem mówie ze podobno policja ma za darmo na to pani a czy słuzbowym samochodem a ja ze nie tylko ja służbowo... usłyszałem - 6,50 poprosze :wink4:

Opublikowano

Kerczi jak polecisz jutro na Śląsk to nie musisz już płacić za bramki - wczoraj za Ciebie płaciłem ( przypomnij się Pani w kasie ) choć w sumie wspomniałem że czarna B7 w serii ( nie powinna Cię przeoczyć bo w sumie mało takich ) :polew:

taki gest - od chłopaków z SGL

Trzeba było powiedzieć że jak nagle zobaczy takie oślepienie i będzie myślała że to Jezus się objawia,a potem jednak zauważy że to hidy tak dają po oczach to ma nie kasować :polew:

Ciebie rozpoznaja po rozpalonych tarczach??? Czy od zjazdu na Myslowice na brakmach czuc juz specyficzny swąd stopionych plastikow :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 14 Grudzień 2009, 15:05_________________________________________________

:hi:

hehe, ładny banerek to se wstawiłem :decayed:

uważaj żeby Ci Marek nie najeb.ł :decayed:

:polew:

Co sie śmiejesz, wiesz jaki Marek :?: :evil:

Dokładnie :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 14 Grudzień 2009, 14:06_________________________________________________

hehe, ładny banerek to se wstawiłem :decayed:

uważaj żeby Ci Marek nie najeb.ł :decayed:

podobno juz nie jego branża :decayed:

a czym się teraz zajmuje? Transferuje piłkarzy z Mozambiku do KS Borek? :decayed:

Marek teraz przyjal sie do Kanadyjskiej policji konnej :polew:[br]

Dopisany: 14 Grudzień 2009, 15:06_________________________________________________Boseron 17pln kosztuje sztuka ktora Ci wystarczy na 3 warstwy dwoch zaciskow

powiesz ze chcesz do zaciskow to maja tylko jedna firme,

dostepne zolte, niebieskie, czerwone i czarne

Jak widzą jakieś auto z powbijanymi kraweżnikami w felgi to wiedzą że to ja... chociaż ostatnio mam kłopot bo mylą Mirona ze mną po tym jak kupił ode mnie zimówki... :gwizdanie: :decayed::naughty:[br]Dopisany: 14 Grudzień 2009, 15:12_________________________________________________

dajecie po pupie z tymi bramkami, ja tam kiedys podjechałem mówie ze podobno policja ma za darmo na to pani a czy słuzbowym samochodem a ja ze nie tylko ja służbowo... usłyszałem - 6,50 poprosze :wink4:

a gdzie Ty byś mógł służbowo jechać... :wink4::polew:

Opublikowano

Marek teraz przyjal sie do Kanadyjskiej policji konnej

a gdzie by takiego konia bydlaka znaleźli co by go uniósł :polew:

Opublikowano

Transferuje piłkarzy z Mozambiku do KS Borek? :decayed:

To mam dla niego dwóch świetnych kandydatów :naughty:

Wiozłem ich ostatnio ze szlaku na wielicką, o 6.00 rano.

Pewnie się na trening śpieszyli :decayed:

EDIT

BTW siemian naucz że sie w końcu cytować bo ni uja nie wiadomo o co Ci chodzi :decayed:

Opublikowano

a gdzie Ty byś mógł służbowo jechać...

po Ciebie z nakazem aresztowania :baseball:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

Jarko umiem cytować ale mi sie nie chce tego nigdy "wyszukiwać" :decayed:

Opublikowano

Jarko pamietasz??

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

Jarko umiem cytować ale mi sie nie chce tego nigdy "wyszukiwać" :decayed:

No tak, zapomniałem... Niechlujstwo to oznaka próżności :gwizdanie:

Jarko pamietasz??

Teraz tak :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Śnieżek pada :naughty:

Opublikowano

Czy jeszcze ktoś oprócz mnie jest na lecie :decayed: ?

Opublikowano
  • Autor

Czy jeszcze ktoś oprócz mnie jest na lecie :decayed: ?

tak , JA :naughty:

Opublikowano

Cuberos, wyskakujemy gdzieś na ślizganko :decayed: ?

W zasadzie to obojętnie gdzie bo i tak będziemy bokami latać :decayed:

Opublikowano

ja tez na letnich, zimówki woże juz 2 tygodnie w bagażniku i nie mam czasu na wymiane , ale co tam :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Cuberos, wyskakujemy gdzieś na ślizganko :decayed: ?

W zasadzie to obojętnie gdzie bo i tak będziemy bokami latać :decayed:

tylko gdzie ? lotnisko odpada bo mało śniegu jest jeszcze

Opublikowano

Właśnie staram się coś wymyśleć, ale idzie mi tak sobie :wink4:

Opublikowano

Czy jeszcze ktoś oprócz mnie jest na lecie :decayed: ?

ja również i....

myślałem że k%&*wa nie dojadę z Bonarki na Kliny :decayed:

5km/h

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.