Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:bry:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: rodowitych krakusów i imigrantów

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

imigrancji wiatają :bry:

Opublikowano

:hi:

Panowie, mam ogromna prośbę: znacie może kogoś kto mógłby mi udostępnić na 1-2 godz garaż z kanałem, potrzebuje sprawdzić czujnik ciśnienia oleju a nie opłaca mi się jechać do Tarnobrzega.

Opublikowano

miron do spania , bo żona Cię woła

mieszkasz z nimi? :shocked::decayed:

no jak jej chłop siedzi na forum , to czasem dzwoni do mnie , ostatnio to nawet miałem zawieź dzieci do szkoły , bo ponoć dość mają jazdy na 2 biegu z mironem.Pojechałem , bo dzieciom sie nie odmawia. Ale co sie dowiedziasłem o tej ich b7 , to szkoda słów, wiesz dzieci Ci wszystko powiedzą , wyszło na to że był to bezwypadek , jak wyszedł z fabryki. Teraz to nazwałby to auto kopalnią szpachli :>

:decayed: :decayed: :decayed:

Trzeniek , ale ty się nie dziw , bo miron nie przelał mi kasy za to ,żebym siedział cicho , to jutro się dowie , jak poczyta forum.

Pisałem Ci na PW, że przelewu nie robię ale załatwiłem Ci troszke ciuchów w niezłym stanie - z "Darów dla powodzian"

Opublikowano

:hi: Krzysiek :good:

co tu dzisiaj taka cisza? :mysli:

Opublikowano

miron do spania , bo żona Cię woła

mieszkasz z nimi? :shocked::decayed:

no jak jej chłop siedzi na forum , to czasem dzwoni do mnie , ostatnio to nawet miałem zawieź dzieci do szkoły , bo ponoć dość mają jazdy na 2 biegu z mironem.Pojechałem , bo dzieciom sie nie odmawia. Ale co sie dowiedziasłem o tej ich b7 , to szkoda słów, wiesz dzieci Ci wszystko powiedzą , wyszło na to że był to bezwypadek , jak wyszedł z fabryki. Teraz to nazwałby to auto kopalnią szpachli :>

:decayed: :decayed: :decayed:

Trzeniek , ale ty się nie dziw , bo miron nie przelał mi kasy za to ,żebym siedział cicho , to jutro się dowie , jak poczyta forum.

Pisałem Ci na PW, że przelewu nie robię ale załatwiłem Ci troszke ciuchów w niezłym stanie - z "Darów dla powodzian"

no tak miron wychodzi z założenia "łatwo przyszło, łatwo poszło"... Wiesz że darów i prezentów się nie przekazuje dalej... :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:siema: mondzioły :decayed:
Opublikowano

miron do spania , bo żona Cię woła

mieszkasz z nimi? :shocked::decayed:

no jak jej chłop siedzi na forum , to czasem dzwoni do mnie , ostatnio to nawet miałem zawieź dzieci do szkoły , bo ponoć dość mają jazdy na 2 biegu z mironem.Pojechałem , bo dzieciom sie nie odmawia. Ale co sie dowiedziasłem o tej ich b7 , to szkoda słów, wiesz dzieci Ci wszystko powiedzą , wyszło na to że był to bezwypadek , jak wyszedł z fabryki. Teraz to nazwałby to auto kopalnią szpachli :>

:decayed: :decayed: :decayed:

Trzeniek , ale ty się nie dziw , bo miron nie przelał mi kasy za to ,żebym siedział cicho , to jutro się dowie , jak poczyta forum.

Pisałem Ci na PW, że przelewu nie robię ale załatwiłem Ci troszke ciuchów w niezłym stanie - z "Darów dla powodzian"

no tak miron wychodzi z założenia "łatwo przyszło, łatwo poszło"... Wiesz że darów i prezentów się nie przekazuje dalej... :polew: :polew: :polew: :polew:

..........nawet jak wyrosłem :polew:

:siema: mondzioły :decayed:

:hi:

Opublikowano
  • Autor

:siema: mondzioły :decayed:

strzała Olo :decayed:

Opublikowano

Fajne to MMA w sumie :kox:

Opublikowano
  • Autor

Fajne to MMA w sumie :kox:

heheh miec pełna wersję i zabawa jest przednia :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Fajne to MMA w sumie :kox:

heheh miec pełna wersję i zabawa jest przednia :naughty:

się ma, się gra :)

Opublikowano

Fajne to MMA w sumie :kox:

heheh miec pełna wersję i zabawa jest przednia :naughty:

Jak się już ciosy ogarnie to prawie jak stary dobry street fighter :naughty:

się ma, się gra :)

a jak się nie gra to się pije :decayed:

Opublikowano

się ma, się gra :)

a jak się nie gra to się pije :decayed:

to też jest jakieś wyjście ;)

Opublikowano

się ma, się gra :)

a jak się nie gra to się pije :decayed:

to też jest jakieś wyjście ;)

piątek się zbliża :naughty:

Opublikowano

się ma, się gra :)

a jak się nie gra to się pije :decayed:

to też jest jakieś wyjście ;)

piątek się zbliża :naughty:

nie pracujesz? :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.