Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Plaza, Bonarka :wink4:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Plaza, Bonarka :wink4:

Ale tylko w Bonarce jest sala vipowska :naughty:

Opublikowano

Dzieki, ale jo nie VIP. Jo zwykly burok :polew::wink4:

Opublikowano

Dzieki, ale jo nie VIP. Jo zwykly burok :polew::wink4:

Burok nie burok ale siedzieć w skórzanych fotelach, korzystać z barku i pełnego menu bez ograniczeń za jedyne 50-60zł od osoby to fajna sprawa :naughty:

Opublikowano

Dzieki, ale jo nie VIP. Jo zwykly burok :polew::wink4:

Burok nie burok ale siedzieć w skórzanych fotelach, korzystać z barku i pełnego menu bez ograniczeń za jedyne 50-60zł od osoby to fajna sprawa :naughty:

A pupa sie nie zapoci na skorze przez 161min? (Avatar) :>

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano
  • Autor

siema olo :naughty:

Opublikowano

Dzieki, ale jo nie VIP. Jo zwykly burok :polew::wink4:

Burok nie burok ale siedzieć w skórzanych fotelach, korzystać z barku i pełnego menu bez ograniczeń za jedyne 50-60zł od osoby to fajna sprawa :naughty:

nie zapomnij dodać że przez 25 minut bo pewnie co niektórzy mysleli o całodzielnej imprezie :wink4:

[br]Dopisany: 19 Luty 2010, 18:39_________________________________________________

Plaza, Bonarka :wink4:

ty rodowity krakusie nie wprowadzaj w błąd ludzi :naughty:

IMAX jest tylko w Plazie :tongue4:

i najlepiej iść na avatara do IMAXA, dużo lepsze efekty niż w zwykłej sali 3d :wink4:[br]Dopisany: 19 Luty 2010, 18:44_________________________________________________

:hi:

koledzy,mam pytanko bo musze owinąc tą magiczną taśemką rolete w moim Avancie bo skrzypi i szukam nigdzie nie moge jej znalesc,wie ktoś gdzie mozna kupic i jak to sie nazywa? :wink4:(ja szukam takiej niby materiałowej)

z góry wielkie dzięki

w Castoramie np .

no właśnie byłem w OBI i cisza a na jakim dziale w Casto i jak sie nazywa?

kup zwykłego power tape przecież chodzi o kawałek taśmy a nie turbinę :rolleyes:
Opublikowano
Cytat: ykk Dzisiaj o 16:41

Plaza, Bonarka

ty rodowity krakusie nie wprowadzaj w błąd ludzi

IMAX jest tylko w Plazie

i najlepiej iść na avatara do IMAXA, dużo lepsze efekty niż w zwykłej sali 3d

heheheheheh Zaraz sie okaze ze rdzenny mieszkaniec krakowa wyróznia sie głównie wiedzą na temat kin. :gwizdanie:

:hi:[br]Dopisany: 19 Luty 2010, 18:49_________________________________________________

Cytat: sedi Dzisiaj o 16:27

Cytat: sedi Dzisiaj o 16:05

koledzy,mam pytanko bo musze owinąc tą magiczną taśemką rolete w moim Avancie bo skrzypi i szukam nigdzie nie moge jej znalesc,wie ktoś gdzie mozna kupic i jak to sie nazywa? (ja szukam takiej niby materiałowej)

z góry wielkie dzięki

Cytat: Wąski. Dzisiaj o 16:13

w Castoramie np .

no właśnie byłem w OBI i cisza a na jakim dziale w Casto i jak sie nazywa?

kup zwykłego power tape przecież chodzi o kawałek taśmy a nie turbinę

to czego szukasz to materiałowa izolacja do kabli. Znajdziesz ją na dziale elektrycznym.

Opublikowano

:hi:

koledzy,mam pytanko bo musze owinąc tą magiczną taśemką rolete w moim Avancie bo skrzypi i szukam nigdzie nie moge jej znalesc,wie ktoś gdzie mozna kupic i jak to sie nazywa? :wink4:(ja szukam takiej niby materiałowej)

z góry wielkie dzięki

Nie chce polemizować ale ta materiałowa w moim przypadku gorzej się spisała od normalnej izolacji.

Opublikowano

:hi:

koledzy,mam pytanko bo musze owinąc tą magiczną taśemką rolete w moim Avancie bo skrzypi i szukam nigdzie nie moge jej znalesc,wie ktoś gdzie mozna kupic i jak to sie nazywa? :wink4:(ja szukam takiej niby materiałowej)

z góry wielkie dzięki

Nie chce polemizować ale ta materiałowa w moim przypadku gorzej się spisała od normalnej izolacji.

dokładnie :good:
Opublikowano

a ja mam materiałówką pociągnięte i jest ok.

Zastanawiam się jednak czy nie kupić w audi zestawu naprawczego do tych uchwycików.

Kosztują coś chyba 40zł...

Opublikowano

no to może być tez dobra opcja

Opublikowano

a ja mam materiałówką pociągnięte i jest ok.

Zastanawiam się jednak czy nie kupić w audi zestawu naprawczego do tych uchwycików.

Kosztują coś chyba 40zł...

Masz nr. [br]Dopisany: 19 Luty 2010, 22:38_________________________________________________

:hi:

koledzy,mam pytanko bo musze owinąc tą magiczną taśemką rolete w moim Avancie bo skrzypi i szukam nigdzie nie moge jej znalesc,wie ktoś gdzie mozna kupic i jak to sie nazywa? :wink4:(ja szukam takiej niby materiałowej)

z góry wielkie dzięki

Nie chce polemizować ale ta materiałowa w moim przypadku gorzej się spisała od normalnej izolacji.

już mam ponad rok [br]Dopisany: 19 Luty 2010, 22:39_________________________________________________

:hi: :hi:

dzięki fotki poszły

Opublikowano

Robert masz ?

Opublikowano

Robert masz ?

mały problem :wink4: ale kawa czeka
Opublikowano

odnośnie tasiemki byłem w Casto i lipa nie ma ;(

juz nie wiem gdzie tego szukac a ten kociokwik doprowadza mnie do furii :wallbash: :!:

Opublikowano

odnośnie tasiemki byłem w Casto i lipa nie ma ;(

juz nie wiem gdzie tego szukac a ten kociokwik doprowadza mnie do furii :wallbash: :!:

podjedz do mnie to Ci dam Drewniana 11 :) 9-13
Opublikowano

jutro 9-13?

pod numerem 11,gdzie Cie szukać albo jakiś tel na prv

i z góry dzięki :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.