Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sieeeeeema :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

witam kolegow z Kraksy :)

mam do Was takie pytanko

chce sobie przyciemnic szyby i znalazlem u Was taka firme

http://www.przyciemnianieszyb.krakow.pl/

przy okazji serwis klimy mozna by zrobic :wink4:

pytanie czy ktos zna ta firme ?

pozdrawiam

Opublikowano

Kolego , tutaj wiem że robili kilkanaście niezłych aut.. efekt masakra. Polecam

http://www.carsolar.com.pl/?link=kontakt

poza tym jak tylko Ty nie wiesz czy ten zakład Ci nie będzie odpowiadał to pisz pw... widocznie innym odpowiada

:decayed: :decayed: :decayed::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Trzeniek, jak masz zamiar mu odpowiedzieć to pisz PW, widocznie inni nie maja zamiaru mu odpowiadać

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Witam wszystkich

Mam pytanie do Was. Czy moglibyście polecić jakiegoś dobrego lakiernika w Krakowie lub okolicach? Potrzebuję pomalować tylną klapę w swojej b5. Jeżeli znacie kogoś wartego polecenia to będę wdzięczny za jakieś info na pw lub tutaj.

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Witam wszystkich

Mam pytanie do Was. Czy moglibyście polecić jakiegoś dobrego lakiernika w Krakowie lub okolicach? Potrzebuję pomalować tylną klapę w swojej b5. Jeżeli znacie kogoś wartego polecenia to będę wdzięczny za jakieś info na pw lub tutaj.

Pozdrawiam

Napisz pw do kolegi Ozi weels :wink4:

Ja Ci moge polecić ASO Bełtowski :wink4:

Opublikowano

święta święta i po świętach....... a na wadze 2 kg więcej eh......

Opublikowano
  • Autor

święta święta i po świętach....... a na wadze 2 kg więcej eh......

to Ja na wadze ale kilo mniej :naughty:

Opublikowano

Siemaaaaa

Opublikowano

wszyscy śpią?

dobra to jak innym to nie przeszkadza to idę pisać pw :decayed:

Dzień dobry tak w ogóle :hi:

Opublikowano

no nie wiem o co kaman ale fajnie ze Was rozbawilem :embarrassed:

Opublikowano

Przemian, jak zrobisz ten wieśniacki dach ( musiał byś wiele rzeczy pozmieniac w aucie by miec taki dach , zaczynając od alu ramek kończac na felgach itd itp ) to spoty dla Ciebie będą wraz z calibrami :naughty:

:gwizdanie: masz coś do mnie :mysli:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2010, 09:03_________________________________________________

:hi:

witam kolegow z Kraksy :)

mam do Was takie pytanko

chce sobie przyciemnic szyby i znalazlem u Was taka firme

http://www.przyciemnianieszyb.krakow.pl/

przy okazji serwis klimy mozna by zrobic :wink4:

pytanie czy ktos zna ta firme ?

pozdrawiam

znam polecam bardzo :good: :good: :good:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2010, 09:05_________________________________________________

Kolego , tutaj wiem że robili kilkanaście niezłych aut.. efekt masakra. Polecam

http://www.carsolar.com.pl/?link=kontakt

poza tym jak tylko Ty nie wiesz czy ten zakład Ci nie będzie odpowiadał to pisz pw... widocznie innym odpowiada

:decayed: :decayed: :decayed::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a Tych nie polecam :thumbdown:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2010, 09:05_________________________________________________

:hi:

Przemian i Themon :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: za dzis - skonczylem :)

ja tez dziękuję :cool1:
Opublikowano

hi ludzie :hi:

Opublikowano

Siema :)

Opublikowano
:hi::boobs:
Opublikowano

heloł

Opublikowano
  • Autor

Wąski, jak byś przeczytał uwaznie co napisałem to byś tego nie napisał :gwizdanie: :naughty:

Panowie dzisiaj pierwszy spocik WTORKOWY :naughty: :naughty: :naughty: godzina 19-sta miejsce wiadome :cool1:

Opublikowano

Panowie dzisiaj pierwszy spocik WTORKOWY :naughty: :naughty: :naughty: godzina 19-sta miejsce wiadome :cool1:

:good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.