Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

PABLO Ja osobiscie nie bardzo rozumie tego całego przezywania tego i powoli zaczyna mnie to denerwowac ... oczywiscie jest to wielka tragedia , szkoda ludzi ... i ich rodzin ... ale jesli chodzi o polityke to byli ci przyjdą inni ... stalo sie i czasu sie nie cofnie ... swiat kreci sie dalej. to takie moje zdanie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

bo ja niedobry jestem ... pozatym nie do konca dobrze sie wyraziłem ... chodzi o to ze wiekszosc ludzi i media przejmują sie co bedzie z krajem po stracie prezydenta - a co muszą czuc ich rodziny .... brat .. wg mnie to jest najwieksza tragedia ... kraj bedzie funkcionował dalej gorzej czy lepiej ale bedzie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO Ja osobiscie nie bardzo rozumie tego całego przezywania tego i powoli zaczyna mnie to denerwowac ... oczywiscie jest to wielka tragedia , szkoda ludzi ... i ich rodzin ... ale jesli chodzi o polityke to byli ci przyjdą inni ... stalo sie i czasu sie nie cofnie ... swiat kreci sie dalej. to takie moje zdanie :hi:

też uważam podobnie

śmierć tych osób uważam oczywiście za tragedie, ale to show towarzyszące temu wszystkiemu nie podoba mi się

a jeszcze te wszystkie świeczki i wstążki na nk, takie to fałszywe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co jest fałszywe? to że ludzie łącza się w smutku i żalu?.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co jest fałszywe? to że ludzie łącza się w smutku i żalu?.....

Wstążki i flagi jeszcze mogę zrozumieć- patriotyzm!! Ale dodawanie na nk zdjęć Lecha i Marii Kaczyńskich to chyba lekka przesada, tak jak powiedział Kamil to po prostu show.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma inne zdanie i inaczej to przeżywa.

Ale nie ulega wątpliwości że "współczesny świat nie widział takiej tragedii" :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie show to przeżywanie tragedii , oddawanie szacunku , łączenie sie w bólu , niewyobrażalny smutek..... juz nigdy nie będzie tak samo :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie,caly dwa dni w tv o wypadku,tu o wypadku,wezcie i juz nie roztrzasajcie tego tragicznego wypadku tylko kazdy niech sam w sobie to przezywa po swojemu :wink4: Jutro czas isc do pracy :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co jest fałszywe? to że ludzie łącza się w smutku i żalu?.....

dokładnie!!! :good: to jest żal i smutek na pokaz!!

Czy tak samo reagowałeś w smutku i zalu 5 lat temu ? zapewne 5 lat temu napierdzielałes na Kaczyńskich i całą spólkę a teraz łączenie sie w żalu ? Gdzie byliście kilka lat temu ? :wallbash: :wallbash: :wallbash: ( żal istnienia ludzkiego bo to naprawde tragedia...... ) Rozumiem tregedie ludzką jaka miała miejsce , rozumie tragedie jaka spotakla Nas śmierc prezydenta i wielu osób zwiaznych z nich ale sorry nie którzy przesadzają z całym tym dramatem ;( :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co jest fałszywe? to że ludzie łącza się w smutku i żalu?.....

dokładnie!!! :good: to jest żal i smutek na pokaz!!

Czy tak samo reagowałeś w smutku i zalu 5 lat temu ? zapewne 5 lat temu napierdzielałes na Kaczyńskich i całą spólkę a teraz łączenie sie w żalu ? Gdzie byliście kilka lat temu ? :wallbash: :wallbash: :wallbash: ( żal istnienia ludzkiego bo to naprawde tragedia...... ) Rozumiem tregedie ludzką jaka miała miejsce , rozumie tragedie jaka spotakla Nas śmierc prezydenta i wielu osób zwiaznych z nich ale sorry nie którzy przesadzają z całym tym dramatem ;( :gwizdanie:

Przekonania polityczne są przekonaniami politycznymi.

Nie byłem zwolennikiem polityki Lecha Kaczyńskiego, ale nie ulega wątpliwości że bez względu na wyznania polityczne był jedną z najważniejszych osób w Państwie i napewno był w stanie wiele dla niego poświęcić.

Napewno na swój sposób chciał dobrze rządzić Polską i chciał dla Niej jak najlepiej.

Większość z tych ludzi którzy odeszli chcieli aby Polska miała się jak najlepiej.

Różniły ich wizje Polski,wizje przyszłości, ale każdy napewno dążył do tworzenia Idelnego Kraju, wg. swoich przekonań.

Odeszli wielcy ludzie.

Wiadomo że jest to temat drażliwy.

Każdy przeżywa to na swój sposób. Moim skromnym zdaniem telewizja jednak troszke przesadza, i cała otoczka jaka się wokól tego zrobiła jest przesadna. Państwo popada w pewnego rodzaju psychozę.

Stało się, co się stało, czasu się nie cofnie.

Ubolewam nad ta katastrofą, ponieważ zgineło Wielu ludzi. Z niektórymi zgadzałem się bardziej z innymi mniej, ale przecież to nie ma znaczenia.

Nie podoba mi się jednak w tej całej otoczce to że ludzie którzy nadawali na Kaczyńskiego nagle robią z niego Bohatera.

Był to człowiek napewno załsużony, ale ja w jego Wizję Państwa Polskiego nie do końca wierzyłem i to się nie zmieniło.

Nie próbuje sobie teraz wmówić że Kaczyński był świetnym prezydentem, bo moim zdaniem nie był i jego śmierć nic tu nie zmienia. Zgineło wiele ludzi, a to zawsze będzie tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co jest fałszywe? to że ludzie łącza się w smutku i żalu?.....

dokładnie!!! :good: to jest żal i smutek na pokaz!!

Czy tak samo reagowałeś w smutku i zalu 5 lat temu ? zapewne 5 lat temu napierdzielałes na Kaczyńskich i całą spólkę a teraz łączenie sie w żalu ? Gdzie byliście kilka lat temu ? :wallbash: :wallbash: :wallbash: ( żal istnienia ludzkiego bo to naprawde tragedia...... ) Rozumiem tregedie ludzką jaka miała miejsce , rozumie tragedie jaka spotakla Nas śmierc prezydenta i wielu osób zwiaznych z nich ale sorry nie którzy przesadzają z całym tym dramatem ;( :gwizdanie:

Przekonania polityczne są przekonaniami politycznymi.

Nie byłem zwolennikiem polityki Lecha Kaczyńskiego, ale nie ulega wątpliwości że bez względu na wyznania polityczne był jedną z najważniejszych osób w Państwie i napewno był w stanie wiele dla niego poświęcić.

Napewno na swój sposób chciał dobrze rządzić Polską i chciał dla Niej jak najlepiej.

Większość z tych ludzi którzy odeszli chcieli aby Polska miała się jak najlepiej.

Różniły ich wizje Polski,wizje przyszłości, ale każdy napewno dążył do tworzenia Idelnego Kraju, wg. swoich przekonań.

Odeszli wielcy ludzie.

Wiadomo że jest to temat drażliwy.

Każdy przeżywa to na swój sposób. Moim skromnym zdaniem telewizja jednak troszke przesadza, i cała otoczka jaka się wokól tego zrobiła jest przesadna. Państwo popada w pewnego rodzaju psychozę.

Stało się, co się stało, czasu się nie cofnie.

Ubolewam nad ta katastrofą, ponieważ zgineło Wielu ludzi. Z niektórymi zgadzałem się bardziej z innymi mniej, ale przecież to nie ma znaczenia.

Nie podoba mi się jednak w tej całej otoczce to że ludzie którzy nadawali na Kaczyńskiego nagle robią z niego Bohatera.

Był to człowiek napewno załsużony, ale ja w jego Wizję Państwa Polskiego nie do końca wierzyłem i to się nie zmieniło.

Nie próbuje sobie teraz wmówić że Kaczyński był świetnym prezydentem, bo moim zdaniem nie był i jego śmierć nic tu nie zmienia. Zgineło wiele ludzi, a to zawsze będzie tragedia.

Racja :) postarales sie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid kiedy ty dostałeś klubowicza :naughty:

Pablo , jak czytasz forum że nie wiesz :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...