Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam w ten ciiiiezzzki dzien.

Miarka to sie wczoraj przebrala :polew:

Boseron bez takich mi tutaj VIVA ESPANA bedzie a nie jakies Klotzacki mi tutaj promowac...

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Chłoooduuuu :JC_fan: wczoraj mi tak plery zjarało że cała noc nie przespana

Opublikowano

Panowie powiedzcie mi czy ktos mial do czynienia z technika wgniecen?? Jest jakas maxymalna wielkosc wgniotki ktora spece sa w stanie wyprowadzic??

Opublikowano

:siema:

Głosować Pany, głosować :evil:

Opublikowano

:hi:

Przebrała się miarka!!! jadę głosować na J@#$A !!! :decayed:

obyś nie dojechał,

silnik zajechał :decayed: :decayed:

no i ku@# wykrakał :angry: żarnik mi padł :naughty: :naughty:

ale zagłosowałem!! :tongue4:

Opublikowano

pokarało Cie

:decayed: :decayed: :tongue4:

Opublikowano

pokarało Cie

:decayed: :decayed: :tongue4:

dokładnie :kox:
Opublikowano

może być taka kara byle jutro wygrał !!!! :naughty:

Opublikowano

może być taka kara byle jutro wygrał !!!! :naughty:

Nie wygra :wink4:
Opublikowano

może być taka kara byle jutro wygrał !!!! :naughty:

chyba w lotto albo poczytaj mi mamo...

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

cisza wyborcza :cicho:

:naughty: każdy liczy na swojego kandydata :naughty:

Mnie najbardziej rozwalają sondaże wyborcze na portalach :naughty: w jeden dzień 54 do 42 % a na następny 46 do 48 :naughty: i na odwrót. Ale co najśmieszniejsze udział w nich bierze średnio ~~2000 osób więc co to za wytyczna :gwizdanie:

JA TAM CAŁE życie liczę na SIEBIE a nie na polityków :naughty:[br]Dopisany: 04 Lipiec 2010, 19:56_________________________________________________

:hi:

:hi:[br]Dopisany: 04 Lipiec 2010, 19:56_________________________________________________Grześ młody ciupie aż miło :naughty: dzięki :notworthy:[br]Dopisany: 04 Lipiec 2010, 19:57_________________________________________________

:hi: zmykam gdzieś nad wodę szkoda takiego pięknego dnia :cool1:

a nie widziałem Cię :wink4: a byłem [br]Dopisany: 04 Lipiec 2010, 19:58_________________________________________________

audi sprzedane , pojechało nad morze 2 h temu :)

audi jednak za***iście się sprzedaje , nie dałem żadnego ogłoszenia a się sprzedało :decayed:

Brawo :good: kiedy stawiasz [br]Dopisany: 04 Lipiec 2010, 19:58_________________________________________________http://www.tvn24.pl/-1,1663495,0,1,statek-na-4-tys-osob,wiadomosc.html w tym roku na wakacje się wybieram

Opublikowano

No i mamy prezydenta gajowego i prezydentową loche :disgust:

Opublikowano

zal.pl ale jeszcze nie wszystko stracone...

Opublikowano

a tacy pewni byliście... :naughty: :naughty: :naughty:

Wole loche niż kota filemona...

Opublikowano

loool te sondaże to są na 50 tys osób robione :naughty: :naughty: nadzieja umiera ostatnia :naughty:

Opublikowano

Siema Pany :hi:

Zaczałem polerkę na farecli bo taką ma mój tata w sklepie ogólnie pasta jest troche wkurzajaca bo albo się brudzi albo pyli. Sam efekt jest ok gdyby nie tyle odprysków :kwasny: Puki co zrobłem samą maskę , oto efekt

poler.JPG

polerka.JPG

Opublikowano

oj Zieluch to musisz jednak w te wakacje przyjechac do Krakowa ;p

Opublikowano

:hi:

Bronek Bronek :!: :D:kox:

Opublikowano

poler.JPG

To zdjęcie jest idealne na nk :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.