Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:decayed:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No w sumie fakt bo zobaczyć gadającego ludzkim głosem pingwina to warto jechać :decayed:

Opublikowano

Siemian?? Jak to nie jedziesz w tym czasie na narty???? Niemozliwe... ;p

Opublikowano

na nartach jezdze w zimie :)[br]Dopisany: 28 Lipiec 2010, 15:03_________________________________________________

No w sumie fakt bo zobaczyć gadającego ludzkim głosem pingwina to warto jechać :decayed:

jak czasami czytam co piszesz to cieszę się że jezdzisz już passatem... :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

:hi:

Pablo jak tam Twoje nowe Car-audio??

0d729b65a1011d71cc28a4f6a881748e,21,1.jpg

:shocked: Jebłem :decayed:

Siemian do niego mi trochę brakuje ale za to mam dzięki temu większą motywację :polew: :polew: :decayed:

Pokazywali teraz na TVN 24 jak zalało znajomego mechanika na bieżanowie, masakra wody po kolana :wallbash:

Opublikowano

Panowie dodac do swoich navi nowe POI, Pablo's Friend on Biezanowska Street

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

No w sumie fakt bo zobaczyć gadającego ludzkim głosem pingwina to warto jechać :decayed:

jak czasami czytam co piszesz to cieszę się że jezdzisz już passatem... :decayed: :decayed: :decayed:

łooooo , ale urwał , ale to było dobre :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Pany, nie widział ktoś w Krakowie w jakimś komisie BMW X5 ?

Tata chciałby kupić, ale najpierw się przejechać

Opublikowano

Pany, nie widział ktoś w Krakowie w jakimś komisie BMW X5 ?

Tata chciałby kupić, ale najpierw się przejechać

A czy nie ma w tym na opolskiej jak sie skreca w prawo na zielonki?? na rogu

Moze jeszcze stoi http://www.kup-auto.pl/opis.php?id=233959

Opublikowano

Pany, nie widział ktoś w Krakowie w jakimś komisie BMW X5 ?

Tata chciałby kupić, ale najpierw się przejechać

A czy nie ma w tym na opolskiej jak sie skreca w prawo na zielonki?? na rogu

Stoi tam ale z rocznika 2008 albo 2009 :wink4::kox:

Opublikowano

Pablo był obczaić z kolegami :decayed::)

Opublikowano

X5 :sick3: Widze że pocisz z biegiem wakcji na Pabla coraz większy :tongue4:

Opublikowano

Dość drastyczny wypadek na jezdni. Policjanci spisują raport. Jeden z nich pisze:

- … głowa leżała na chodni… hodni…

Kopnął głowę i pisze dalej:

- …na ulicy.

Opublikowano

Pablo był obczaić z kolegami :decayed::)

Nie byłem tylko codziennie tam przejeżdżam :tongue4:[br]Dopisany: 28 Lipiec 2010, 19:10_________________________________________________Za chwile będę tam przejeżdżać to sprawdzę :decayed:

Opublikowano

X5 :sick3: Widze że pocisz z biegiem wakcji na Pabla coraz większy :tongue4:

no właśnie , odpier**lić się już od Naszego PABLA :chytry: :gwizdanie:

Opublikowano

troche Was ponioslo bo tego komisu na opolskiej juz nie ma :)

Opublikowano

troche Was ponioslo bo tego komisu na opolskiej juz nie ma :)

Kerczi ,piszesz o tym koło Arge ? :mysli:

Opublikowano

troche Was ponioslo bo tego komisu na opolskiej juz nie ma :)

Kerczi ,piszesz o tym koło Arge ? :mysli:

Potwierdzam , ok miesiąca temu wywieźli stamtąd ostatnie autka - to koło mnie;)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.