Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chętni na kielbaske dzis wieczorem?

Me tylko tak wieczorkiem 22 :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ten temat uważam za zamknięty :gwizdanie:

jak zielonynie chciał zamknąć to ja go zamykam!!!! :tongue4:

Opublikowano

chętni na kielbaske dzis wieczorem?

Me tylko tak wieczorkiem 22 :naughty:

No no cos kolo tego :wink4:

ten temat uważam za zamknięty :gwizdanie:

jak zielonynie chciał zamknąć to ja go zamykam!!!! :tongue4:

zamykamy krakowskie?! :shocked: :shocked: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

nie krakowskie!!!! tylko temat moich migdałków i całej reszty :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

no kiełbaski ok 22-giej moga być :good:

Opublikowano

nie krakowskie!!!! tylko temat moich migdałków i całej reszty :gwizdanie:

eeeeeeeeee myslalem ze chcesz krakowskie zamknac :cool1: juz myslalem ze nie bedziemy mieli gdzie rozmawiac nt migdalkow i kielbaski :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

szkoda nawigacji :(:confused4::przebiegly:

Opublikowano

chętni na kielbaske dzis wieczorem?

mysle ze dał bym sie namówić :decayed:

A może KFC około 1.00 :naughty:

Opublikowano

O której mu tego RNSA przytulili za dnia czy w nocy ?

Opublikowano

Trzeniek uwazaj...

1253010978_by_vplayer.jpg

Opublikowano

Pytanko do Pabla:

jaką navi kupić? Albo palma to sobie sam wgram ;]

Opublikowano

ten gosc mnie nie przestanie zadziwiac :kox:

Opublikowano

Pytanko do Pabla:

jaką navi kupić? Albo palma to sobie sam wgram ;]

Goclever 5066 BTFM HD (800x480)

Lepszej nawi nie kupisz w granicach 350zł. Jak coś to Ci później na pw napisze dokładnie bo teraz jestem w MM :decayed:

Chłopaki zróbcie spontana ok 22:30 bo o 22:00 dopiero przyjadę do domu :wallbash::decayed:

Opublikowano

Pytanko do Pabla:

jaką navi kupić? Albo palma to sobie sam wgram ;]

Goclever 5066 BTFM HD (800x480)

Lepszej nawi nie kupisz w granicach 350zł. Jak coś to Ci później na pw napisze dokładnie bo teraz jestem w MM :decayed:

Chłopaki zróbcie spontana ok 22:30 bo o 22:00 dopiero przyjadę do domu :wallbash::decayed:

Napisz.. coś w granicach do 600 zł może być.

Opublikowano

Pytanko do Pabla:

jaką navi kupić? Albo palma to sobie sam wgram ;]

Goclever 5066 BTFM HD (800x480)

Lepszej nawi nie kupisz w granicach 350zł. Jak coś to Ci później na pw napisze dokładnie bo teraz jestem w MM :decayed:

Chłopaki zróbcie spontana ok 22:30 bo o 22:00 dopiero przyjadę do domu :wallbash::decayed:

przyjedz z roboty :wink4:

Opublikowano

Pytanko do Pabla:

jaką navi kupić? Albo palma to sobie sam wgram ;]

Goclever 5066 BTFM HD (800x480)

Lepszej nawi nie kupisz w granicach 350zł. Jak coś to Ci później na pw napisze dokładnie bo teraz jestem w MM :decayed:

Chłopaki zróbcie spontana ok 22:30 bo o 22:00 dopiero przyjadę do domu :wallbash::decayed:

przyjedz z roboty :wink4:

Nie dam rady prosto z roboty :disgust:

Opublikowano

To i może ja wpadne :>

Opublikowano

To i może ja wpadne :>

Kope lat :naughty:

Opublikowano

Skonczylem remonty :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.