Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
siemian: (10:33)

ktore foto lepsze na konkurs www.monna.pl/pom

JA: (10:38)

2

siemian: (10:38)

czyli to mocniej dlubniete

JA: (10:38)

no z twoim autem jak z kobieta :D

JA: (10:38)

im wiecej tapety tym ladniejsze :D

:decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano
:polew:
Opublikowano
siemian: (10:33)

ktore foto lepsze na konkurs www.monna.pl/pom

JA: (10:38)

2

siemian: (10:38)

czyli to mocniej dlubniete

JA: (10:38)

no z twoim autem jak z kobieta :D

JA: (10:38)

im wiecej tapety tym ladniejsze :D

:decayed:

widocznie Ty preferujesz takie Kobiety... A to dziwne bo w twoim wieku powinny Cie obchodzić rówieśniczki a nie jakieś 60-latki :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Ale tutaj ogólnie ostatnio zamuła panuje :wallbash:

trzeba zrobić chyba reaktywacje spotów krakowskich :cool1:

Opublikowano
siemian: (10:33)

ktore foto lepsze na konkurs www.monna.pl/pom

JA: (10:38)

2

siemian: (10:38)

czyli to mocniej dlubniete

JA: (10:38)

no z twoim autem jak z kobieta :D

JA: (10:38)

im wiecej tapety tym ladniejsze :D

:decayed:

widocznie Ty preferujesz takie Kobiety... A to dziwne bo w twoim wieku powinny Cie obchodzić rówieśniczki a nie jakieś 60-latki :polew: :polew: :polew: :polew:

urwa stary nie wiem co ci mam odpisac :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Marek zdjęcia :good: widzę że z dzwona na dzwon są coraz fajniejsze

następne widzę z jakąś laską na masce albo sarną na dachu :naughty:

Opublikowano

no taka zamula ze dzisiaj z nudow zrobilem sobie kluczyk Carbon Edition ;p

d59f90614fb72347.jpg

Opublikowano

Ale tutaj ogólnie ostatnio zamuła panuje :wallbash:

trzeba zrobić chyba reaktywacje spotów krakowskich :cool1:

Trzeba bo nic się nie dzieje ostatnio.

Opublikowano

no taka zamula ze dzisiaj z nudow zrobilem sobie kluczyk Carbon Edition ;p

d59f90614fb72347.jpg

zrobił być cos innego :naughty:

Opublikowano

Witam wszystkich :):hi:

Macie może jakies info o osobach czy firmach które są w stanie przerobić kierownicę?? Dokładniej chodzi o wstawienie do niej drewnianych elementów, z góry dzięki :)

Opublikowano
  • Autor

Witam wszystkich :):hi:

Macie może jakies info o osobach czy firmach które są w stanie przerobić kierownicę?? Dokładniej chodzi o wstawienie do niej drewnianych elementów, z góry dzięki :)

drewno jest w lesie :naughty:

:hi:

Opublikowano

Witam wszystkich :):hi:

Macie może jakies info o osobach czy firmach które są w stanie przerobić kierownicę?? Dokładniej chodzi o wstawienie do niej drewnianych elementów, z góry dzięki :)

Trzeniek kiedyś to robił :) wal do niego tylko nie wiem czy dłuta nie sprzedał

Opublikowano

24 godziny bez neta, dramat :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

24 godziny bez neta, dramat :wallbash:

a moze jakies dzień dobry albo cos :gwizdanie:

Opublikowano

24 godziny bez neta, dramat :wallbash:

a moze jakies dzień dobry albo cos :gwizdanie:

Ostatanio jak tu wszedłem to pomyślałem że newbie przez przypadek odpaliłem... :blink:

Same kapelusze :kox:

BTW :siema::decayed:

Opublikowano
  • Autor

no i to mi sie podoba :cool1:

trzeba zrobic akcje PW to ludzików z Kraka pasowało aby sie zabrało do tego kilka osób :cool1:

Ktoś chętny do pomocy ? :mysli:

Opublikowano

A już myślałem że same zgredy w krk zostały :gwizdanie:

Bry :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

no i to mi sie podoba :cool1:

trzeba zrobic akcje PW to ludzików z Kraka pasowało aby sie zabrało do tego kilka osób :cool1:

Ktoś chętny do pomocy ? :mysli:

Ja często wysyłam do nich pw przy powitaniu w newbie bo myślę że takie osoby nie są zorientowane i nie chce im się szukać (albo nie wiedzą gdzie piszemy o spotach) także możesz na mnie liczyć.

Nawet w pracy trafi się czasem klient z A4ką który chce kupić głośniki albo radio to się wspomni o klubie :naughty::decayed:

Teraz jeden był i ma B6 sedana, chciał kupić głośnik basowy bo mu charczy to powiedziałem że dam mu namiary jak podjedzie w niedziele na spota, także podjedzie :cool1: hehehe

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.