Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

sam zes jest zgred :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

sam zes jest zgred :)

i????

Opublikowano
  • Autor

Pablo ale patrząc na frekwencje nowych na spotach to coś Twoje pw nie działa , jeszcze pytanie co im tam piszesz :gwizdanie:

:polew:

Opublikowano

A już myślałem że same zgredy w krk zostały :gwizdanie:

Masz wp***dol :baseball: :baseball: :baseball:

Nie pokazuj się na spocie albo przywozisz 15 kubełków Hot Wings (15 kurczaków w każdym :decayed:) które są teraz na promocji, dla mnie weź powiększony o kolbę kukurydzy i sałatkę colesław to będziemy kwita :cool1:

:decayed: :decayed: :decayed: [br]Dopisany: 19 Październik 2010, 14:05_________________________________________________

Pablo ale patrząc na frekwencje nowych na spotach to coś Twoje pw nie działa , jeszcze pytanie co im tam piszesz :gwizdanie:

:polew:

To samo co w pw :decayed:

Opublikowano

Pablo ale patrząc na frekwencje nowych na spotach to coś Twoje pw nie działa , jeszcze pytanie co im tam piszesz :gwizdanie:

:polew:

pisze że mają promocje M1 :naughty: BEZ vatu

Opublikowano

Pablo ale patrząc na frekwencje nowych na spotach to coś Twoje pw nie działa , jeszcze pytanie co im tam piszesz :gwizdanie:

:polew:

pisze że mają promocje M1 :naughty: BEZ vatu

:polew:

Gdzie w M1 :?: :shocked: Broń boże :!: Nie dam im zarobić bo mają za dużo klientów, mają do MM2 wszyscy podbijać :naughty:

Opublikowano

do mnie nie wysyłajcie PW

złoże audi to będę przyjeżdżał :decayed:

Opublikowano

do mnie nie wysyłajcie PW

złoże audi to będę przyjeżdżał :decayed:

A właśnie Kamil jak tam engine V8 4.2 :naughty:

Opublikowano

leży, koła zamachowego nie mam

bez niego ani rusz :confused4:

Opublikowano

Bo niedziela 18 to dramat termin, jedyny dzień który mogęspędzićz rodziną. gdyby to była 22 to ok rodzinka do spania i na spota ale 18 to dla kawalerów

Opublikowano

Bo niedziela 18 to dramat termin, jedyny dzień który mogę spędzić z rodziną. gdyby to była 22 to ok rodzinka do spania i na spota ale 18 to dla kawalerów

Zawsze będzie na ten temat spór o dzień czy lepsza niedziele czy wtorek.

Był wtorek i jeszcze gorzej było także wróciła niedziela.

Opublikowano
  • Autor

No to moze macie jakis pomysł po raz kolejny na termin spotów krakowskich ?

Opublikowano

No to moze macie jakis pomysł po raz kolejny na termin spotów krakowskich ?

Nie i nie ma sensu zmieniać.

Jedynie to proponowałbym zmienić godzinę na np. 19:30 albo 20:00 to wtedy te osoby co przebywają z rodzinką miały by czas później podjechania na spota.

Nie ukrywam że dla mnie też by było lepiej bo jak mi wypada weekend pracujący to siedzę w MM do 20:00 i wtedy bym podbił od razu na spota także byłbym wtedy obecny na każdym spocie :kox: [br]Dopisany: 19 Październik 2010, 17:29_________________________________________________Ale cwaniaki z tego dresowozu.

Mogli postawić np RS4 B5 albo zrobić test między A4 a A6 :gwizdanie:

Opublikowano

sam zes jest zgred :)

:decayed::naughty:

Termin niedzielny jest trochę słaby lepszy był wtorek.

Opublikowano

No to moze macie jakis pomysł po raz kolejny na termin spotów krakowskich ?

Nie i nie ma sensu zmieniać.

Jedynie to proponowałbym zmienić godzinę na np. 19:30 albo 20:00 to wtedy te osoby co przebywają z rodzinką miały by czas później podjechania na spota.

Nie ukrywam że dla mnie też by było lepiej bo jak mi wypada weekend pracujący to siedzę w MM do 20:00 i wtedy bym podbił od razu na spota także byłbym wtedy obecny na każdym spocie :kox: [br]Dopisany: 19 Październik 2010, 17:29_________________________________________________Ale cwaniaki z tego dresowozu.

Mogli postawić np RS4 B5 albo zrobić test między A4 a A6 :gwizdanie:

Pablo nie ma znaczenia jakie audi by postawili byłoby tak samo, zestawienie 2-ch audi byłoby jeszcze bardziej idiotyczne bo co by miało wykazać? no chyba ze torsen kontra haldex w np a4 kontra s3

Opublikowano

No to moze macie jakis pomysł po raz kolejny na termin spotów krakowskich ?

Nie i nie ma sensu zmieniać.

Jedynie to proponowałbym zmienić godzinę na np. 19:30 albo 20:00 to wtedy te osoby co przebywają z rodzinką miały by czas później podjechania na spota.

Nie ukrywam że dla mnie też by było lepiej bo jak mi wypada weekend pracujący to siedzę w MM do 20:00 i wtedy bym podbił od razu na spota także byłbym wtedy obecny na każdym spocie :kox: [br]Dopisany: 19 Październik 2010, 17:29_________________________________________________Ale cwaniaki z tego dresowozu.

Mogli postawić np RS4 B5 albo zrobić test między A4 a A6 :gwizdanie:

Pablo nie ma znaczenia jakie audi by postawili było by tak samo, zestawienie 2-ch audi było by jeszcze bardziej idiotyczne bo co by miało wykazać? no chyba ze torsen kontra haldex w np a4 kontra s3

Gruszka każde wyjedzie jak się nie odłączy elektronicznej blokady dyferencjału.

Opublikowano

No to moze macie jakis pomysł po raz kolejny na termin spotów krakowskich ?

Nie i nie ma sensu zmieniać.

Jedynie to proponowałbym zmienić godzinę na np. 19:30 albo 20:00 to wtedy te osoby co przebywają z rodzinką miały by czas później podjechania na spota.

Nie ukrywam że dla mnie też by było lepiej bo jak mi wypada weekend pracujący to siedzę w MM do 20:00 i wtedy bym podbił od razu na spota także byłbym wtedy obecny na każdym spocie :kox: [br]Dopisany: 19 Październik 2010, 17:29_________________________________________________Ale cwaniaki z tego dresowozu.

Mogli postawić np RS4 B5 albo zrobić test między A4 a A6 :gwizdanie:

Pablo nie ma znaczenia jakie audi by postawili było by tak samo, zestawienie 2-ch audi było by jeszcze bardziej idiotyczne bo co by miało wykazać? no chyba ze torsen kontra haldex w np a4 kontra s3

Gruszka każde wyjedzie jak się nie odłączy elektronicznej blokady dyferencjału.

oj Pablo :no:

już Ci niektórzy mówili, lepiej czegoś nie wiedzieć niż gadać głupoty

jest na forum o tym temat

Opublikowano

Przesunąc na 20.00 :good: spoty oczywiście :rolleyes:

Opublikowano

niestety wśród Nas są kawalerowie jak i żonaci...... krakusi jak i przyjezdni, nie jesteśmy w stanie dogodzić wszystkim naraz.

Ja też pojawiam sie na spotach od święta bo niedzielny termin wole spędzić z Rodzinką, tylko w wyjątkowych sytuacjach sie pojawiam.

Idzie zima i myśle ze jak nie wymyśłimy czegos bardziej interesującego niz stanie na zimnie to ludzi będzie ubywac a nie przybywać.Nie pytajcie bo nie wiem co to miałoby być.....

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.