Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale w dzień będzie :naughty:

I bardzo, ale to bardzo dobrze :kox: :kox:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

ale w dzień będzie :naughty:

I bardzo, ale to bardzo dobrze :kox: :kox:

no no mało powiedziane :naughty: a ja dalej nie mam opon :evil:

Opublikowano

:hi:

a ja dalej nie mam opon :evil:

Wąski a pytałeś się o opony w sklepie koło selgrosa w Łęgu tam mają dobre ceny i nie daleko nas?

Znajomemu tam poleciłem opony do bety E46 bo ma wersję X w 3.0TDI i nie mógł nigdzie znaleść opon w tym rozmiarze co potrzebował i tam kupił.

Opublikowano

ja bym się pewnie kiedyś pisał na piłę ale raz że póki co chory, dwa żona w ostatniej fazie ciąży to muszę czuwać, a trzy to dlaczego w pijackie piątki ;-) ?

Opublikowano

ja bym się pewnie kiedyś pisał na piłę ale raz że póki co chory, dwa żona w ostatniej fazie ciąży to muszę czuwać, a trzy to dlaczego w pijackie piątki ;-) ?

Bo chlejemy w soboty :naughty::kox::decayed:

Opublikowano

hehehehe, to wszystko wyjaśnia ;-)

Opublikowano

hehehehe, to wszystko wyjaśnia ;-)

Odpisałem w temacie GT5 :wink4:

Opublikowano

wiem wiem, widziałem ;-)

Opublikowano
  • Autor

Czyli na piłke lista wygląda tak :

Cuber

Jarko

Przemian

Kerczi

Boseron

Zieluch

Daniel

David

Kolega Boserona

Ktoś jeszcze ?

Jarko moze załatwisz kogoś ? :kox:

BTW :siema::hi:

Przydało by się z 12 osób wtedy 3 drużyny po 4 :kox:

Opublikowano

to piłka nożna halowa, zwykła czy ręczna tak wogóle ;-) ?

Opublikowano
  • Autor

to piłka nożna halowa, zwykła czy ręczna tak wogóle ;-) ?

Piłka Nożna na hali :cool1:

Opublikowano

a to ostro ;-) dobra wpiszcie mnie, najwyżej zgrzeję się jak dzika świnia bo ostatnio biegałem może z 5 lat temu ;-) Nie wiem tylko czy dzisiaj dam radę bo miałem auto oddawać do mechanika, a mechanikowi się przeciąga z innym autem.

Jest tam jakiś prysznic chociaż aby się przemyć po walce ?

Opublikowano
  • Autor

Prysznica nie ma , chociaz nie wiem bo dawno nie byłem tam.

Cuber

Jarko

Przemian

Kerczi

Boseron

Zieluch

Daniel

David

Kolega Boserona

Robert OGr

Ktoś jeszcze ?

[br]Dopisany: 03 Grudzień 2010, 11:26_________________________________________________Panowie czekam na info do 13-stej

Opublikowano

Cuber dzis tez gramy? bo nie wiem co planowac :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Cuber dzis tez gramy? bo nie wiem co planowac :gwizdanie:

No myslę ze gramy dzisiaj o 21-szej :kox: Wszyscy co na liscie sa chętni na 100 % ?[br]Dopisany: 03 Grudzień 2010, 11:51_________________________________________________Panowie a więc,

Zbiórka dzisiaj o 20-45 pod halą Wandy Pamietajcie jest tam parkiet , cena za 1,5 h to 140 zł a wiec zrzuta po 12 zeta będzie

tutaj adres = > http://wandakrakow.com.pl/kontakt.html

http://maps.google.pl/maps?hl=pl&safe=off&q=Odmogile+1b+krak%C3%B3w+mapa&ie=UTF8&hq=&hnear=Odmogile+1,+Krak%C3%B3w,+Ma%C5%82opolskie&gl=pl&ei=Ftf4TNzOB9H1sgbe5tytAw&oi=geocode_result&ved=0CB4Q8gEwAA&ll=50.083348,20.044556&spn=0.0099,0.01929&z=16

Opublikowano

Ja dzisiaj na piłkę nie mam możliwości, nie mam obuwia na miejscu imam impreze na mieszkaniu :kwasny:

Opublikowano

Ja odpadam z piłki z oczywistych względów :(

Opublikowano

Kupiłem wczoraj fife11 :naughty: :naughty: :naughty:

Czekam na przesyłke :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Ktoś jeszcze chętny na piłkę ? Fantomas? :naughty:

Opublikowano

Kurde pograłbym z wami :wallbash:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.