Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Siemian chwalił się że kupuje A6 bo B7 już nie ma co rezać

http://otomoto.pl/audi-a6-audi-a6-avant-3-0-tdi-07r-C16509623.html

dla złodziei idealna okazja :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: :hi: :hi:

:wtf: Wsiadam wczoraj do audicy, -188oC na zewnatrz a tu widze ze mi wycieraczki nie dzialaja :wallbash:

Sprawdzilem wizualnie bezpieczniki i przekazniki i wygladaja na sprawne....

Nie wiecie gdzie w sobote o tej porze moge znalezcz dobrego elektromechanika ?? Bylem kolo lotniska ale chwile sie spoznilem i powiedzieli ze juz nie beda nic robic.... ;(

Jak macie namiary na kogos to bardzo bym prosil.... chyba ze ktos wie co to moze byc ?? Smigaly normalnie a tu nagle stanely.... wiec raczej silnik sie nie zatarl, chyba ze calkiem padl :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba Ci pozostaje NorAuto lub fauvert o tej porze :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bruno zatarły sie trzeba rozebrac i nasmarowac kazdy to przerabia normalne w audi

są tematy w dziale zrób to sam jak to zrobic , ja niedawno tez to robiłem słuze pomocą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba Ci pozostaje NorAuto lub fauvert o tej porze :wink4:

A cos blizej gdzie to jest ??

Bez wycieraczek w trase to troche chu..... :kwasny:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2010, 14:03_________________________________________________

Bruno zatarły sie trzeba rozebrac i nasmarowac kazdy to przerabia normalne w audi

są tematy w dziale zrób to sam jak to zrobic , ja niedawno tez to robiłem słuze pomocą

Tylko ze one dzialaly normalnie a nie zwalnialy tak jak innym, czyli objawy inne :mysli:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2010, 14:04_________________________________________________Juz wpisuje w wyszukiwarke te co Cuber podal

Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też działały normalnie - tak mi się wydawało, aż stanęło...

Dopiero po nasmarowaniu i ponownym złożeniu okazało się że coś było nie tak - przyzwyczaiłem się do wolniejszego działania...

Norauto i Feuvert, ale tam mają chore terminy nie mówiąc o cenach... :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feuvert- jezeli chodzi o wymiane klocków ham. z przodu jestem zadowolony :good:

20 minut czekałem i skasowali 60 zł 2 tyg. temu, a ja co roku u swojego mechanika za robocizne płaciłem 100 zł i czekałem ponad godzine

nie wiem jak z wycieraczkami u nich, tez myslałem ze tam jest drogo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup omrażacz i np WD40 i spróbuj jak najwięcej wprowadzić między ośkę wycieraczki a obudowę (rurkę) najpierw odmrażacz a potem po kilku minutach WD może dostała się woda po tej odwilży a teraz ją chwyciło jak nie pomoże to tak jak tu ziomale radzą :wink4: [br]Dopisany: 18 Grudzień 2010, 14:20_________________________________________________

20 minut czekałem i skasowali 60 zł 2 tyg. temu, a ja co roku u swojego mechanika za robocizne płaciłem 100 zł i czekałem ponad godzine

a patrzyłeś czy masz nowe klocki :naughty:

Bo 20min. to raczej wynik jak z PIT-stopu F1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut czekałem i skasowali 60 zł 2 tyg. temu, a ja co roku u swojego mechanika za robocizne płaciłem 100 zł i czekałem ponad godzine

a patrzyłeś czy masz nowe klocki :naughty:

Bo 20min. to raczej wynik jak z PIT-stopu F1

:polew: :polew: :polew:

W norauto ostatnio pytałem czy mi amory sprawdzą to mi koleś odburknął żebym za tydzień przyjechał :blink:

Kiedyś w feuvercie coś tam robiłem i w sumie to zadowolony byłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut czekałem i skasowali 60 zł 2 tyg. temu, a ja co roku u swojego mechanika za robocizne płaciłem 100 zł i czekałem ponad godzine

No tak niestety jest to są fabryczki gdzie liczy się przemiał i tu akurat bardziej byłbym skłonny do tego że uczciwa wymiana klocków powinna trwać koło 1 godz. Pomijam czas na podniesienie odkręc i przykr. kół .Powinni Ci po wyciągnięciu jażma dokładnie je oczyścić szczotką i ewentualnie dopasować pilnikiem skrzydełka klocka tak aby się nie zacinał przy przemieszczaniu (bo nie zawsze idelanie pasuje a potem się zapieka i po klocku) , sprawdzić jak pracuje tłoczek zaglądnąć pod uszczelniacz czy nie ma wycieków i na to raczej na pewno trzeba więcej czasu niż 20min. no ale sam sobie policz 3x na godzinę po 60zł skasować daje 180zł czyli i klient szczęśliwy że mało zapłacił i szybko i Feuvert że prawie drugie tyle zarobił niż uczciwy mechanior :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie zalega moze komus zderzaczek ze spryskiwarkami do b5-tki przed liftem?? :cool1:

co do wycieraczek... uzywam takich(nowoczesnych) no name z reala.. a czemu.. bo sprawdzily sie w 4x4 gdzie zamiataly kamienie piasek bloto snieg lod itp itd.. i o dziwo wytrzymaly juz 2 lata i dalej sa ok...

do audi tez kupilem teraz co prawda jedna dziwnie zaczela maziac ale sie dotarla i jest ok;)wiec po co przeplacac :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za rady jutro rozbiore wycieraczki i sprawdze to co mowicie, odmrazaczem juz pryskalem i wd i nic nie pomoglo....

Zadnego odzewu, nawet nie slychac oznak zycia :wallbash:

Mam nadzieje ze do Muszyny (160km) jakos objade bez wycieraczek, zeby tylko nie bylo odwilzy bo wtedy to juz "d*pa w krzokach"".... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za rady jutro rozbiore wycieraczki i sprawdze to co mowicie, odmrazaczem juz pryskalem i wd i nic nie pomoglo....

Zadnego odzewu, nawet nie slychac oznak zycia :wallbash:

Mam nadzieje ze do Muszyny (160km) jakos objade bez wycieraczek, zeby tylko nie bylo odwilzy bo wtedy to juz "pupa w krzokach"".... :evil:

odłacz silniczek. Ja tak jezdziłem dwa dni i po przeczyszczeniu mam silnik od wycieraczek do wymiany bo przypaliło go i teraz strasznie głośno chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek klocki wymieniali 20 minut i szczoteczką tez czyścili bo stałem obok, nawet mi ranty tarczy z rdzy wyczyścili a pozatym juz nie mam tego samochodu więc mam to wiesz gdzie :decayed:

ale ślisko sie zrobiło na drodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hallo jutro ok godziny 15 na ciepłowniczej :) na centralnej na torze :naughty:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2010, 22:00_________________________________________________zapomniałem ze pisze na innym nicu Waski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wąski powinienes pracowac w policji...... :gwizdanie:

dwa niki dla niepoznaki no no no :decayed: wiek 41 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: po dniu zapier^^nia :decayed:

zapomniałem ze pisze na innym nicu Waski

:shocked::polew: :polew: :polew::kox::evil:

Tukan co ześ tak zwiał, kupiłeś ten tv i kino :?: :mysli::naughty:

Dzisiaj przyszedł gość, zobaczył nowo wystawioną plazmę Panasonica 65" 3D za 15999zł, pooglądał tu i tam po czym powiedział do kolegi "bieremy" :decayed::kox:

Tak samo poszedł dzisiaj Sony 55" 3D za 11999zł, ludzie muszą mieć niezłe salony żeby takie "pudła" kłaść :)

I najlepsza laska z gościem, przyszli i mówią mamy 16000zł na 3 telewizory bo chcemy je umieścić w przychodni :shocked: A najlepsze że wybrali 3D i będą klienci w okularkach śmigać w przychodni :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to za dokładka zderzaka

http://moto.allegro.pl/audi-a4-b7-spoiler-zderzaka-przod-top-design-i1358173402.html[br]Dopisany: 18 Grudzień 2010, 23:30_________________________________________________a człowiek kupił 32 cale i odżałował te 2 tysiące ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...