Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Karol przykra sprawa, mi jak padło turbo to załatwiał mi Wąski i jestem zadowolony bo regenerowane w super stanie jak nowe :good:

Drogie takie generowanie :mysli:

ale PABLO co Ty chcesz GENEROWAĆ ??[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 15:21_________________________________________________

:hi:

Karol jedyna słuszna decyzja BRD + II icek

nie, mam lepszy pomysl... bedzie :evil: :evil: :evil:

CAHA :kox:

zdradze tylko tyle ze jak sie uda to bedzie jakies 230KM i jakies 440 plaskiego Niutonka :))) :evil: :evil: :evil: :evil:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wszystkim wszystkiego najlepszego aby nasze fury się nie psuły :) aby ON BP były po 50 gr i bardzo bardzo dużo uśmiechu i spełnienia skrytych marzeń :)[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 15:56_________________________________________________ale fajna pogoda

:good:
Opublikowano

Szkoda że nie Quattro ale fajna :)

Opublikowano
  • Autor

Cuber czy to jest to cudo co kiedyś mi pokazywałeś jeszcze na B7 że mucha nie siada http://allegro.pl/meguiars-deep-crystal-polish-czysta-politura-i1371519962.html

nie :gwizdanie:

WESOŁYCH ŚWIĄT PANOWIE I PANIE

choinkah.jpg

Opublikowano

:hi:

niestety pierwszy dzień świąt w pracy :wallbash:, ale jutro sobie odbije

Pablo byłem nastawiony niechętnie do regenerowanej turbiny ale jak ją zobaczyłem to :kox:

koszty chyba nie tajemnica 1300-1500zł zł ze zdaniem starej turbawki i naprawde polecam jak komus padnie, nie ma sensu kupowac nowej

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

:hi:

niestety pierwszy dzień świąt w pracy :wallbash:, ale jutro sobie odbije

Pablo byłem nastawiony niechętnie do regenerowanej turbiny ale jak ją zobaczyłem to :kox:

koszty chyba nie tajemnica 1300-1500zł zł ze zdaniem starej turbawki i naprawde polecam jak komus padnie, nie ma sensu kupowac nowej

spoks ja dzis tez pracuje :wink4:

Opublikowano

Wesołych Świąt dla ekipy krakowskiej :hi:

Opublikowano

Wszystkiego dobrego na Święta :)

:hi:

Opublikowano

:hi:

Witam wszystkie pasibrzuchy :wink4:

zdradze tylko tyle ze jak sie uda to bedzie jakies 230KM i jakies 440 plaskiego Niutonka :))) :evil: :evil: :evil: :evil:

I co Karlo znalazłeś pod choinką to 440N :mysli: pewnie rózga :evil:

nie martw się ja też pisałem o lambo a znalazłem piżdżdżame a byłem taki grzeczny ;(

Znowu w tym roku mikołaj mnie

image.png

:disgust:

Turbiny regenerują w Wieliczce 1000zł gw. 12m dają wydruk wykresu z wyważarki

turbinka po regeneracji wyglada jak new bo korpus piaskują (albo myją w ultradzwiękach) a wymieniają tylko środek

Opublikowano

witam :hi:

Wesołych Świąt

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Te pasterki mnie kiedyś wykończą :wallbash:

Opublikowano

http://moto.allegro.pl/chce-zyc-uratuj-paska-i1382717824.html

:good:

[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 13:37_________________________________________________

Te pasterki mnie kiedyś wykończą :wallbash:

e tam ,tradycja :tongue4:[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 13:37_________________________________________________co myslicie o tym ?

13 MILIONOW DZIENNIE-KOSCIOLY OKRADAJA POLSKE

Opublikowano

do takiego paska, też kombiaka, tylko że B2

wsadzili 4.2 V8 z S8-ki

340 KM :kox:

[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 14:01_________________________________________________felgi vt

b2coupevt.jpg

Opublikowano

http://moto.allegro.pl/chce-zyc-uratuj-paska-i1382717824.html

:good:

[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 13:37_________________________________________________

Te pasterki mnie kiedyś wykończą :wallbash:

e tam ,tradycja :tongue4:[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 13:37_________________________________________________co myslicie o tym ?

13 MILIONOW DZIENNIE-KOSCIOLY OKRADAJA POLSKE

Rozmowa o kościele może się źle skończyć

Opublikowano

w kościele puchy ze aż smutno :gwizdanie:

Wesołych świąt, pełnych brzuszków. szerokich uśmiechów, bezawaryjnych samochodów, spełnienia marzeń życzę Wam i sobie :notworthy:[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 15:16_________________________________________________P.S.

Jacyś kolednicy w nocy urwali mi tylnią wycieraczke :wallbash:

co za kraj :disgust:

Opublikowano

Tomek moja turbinka tez wyglądała jak new po piaskowaniu środek wymieniony :good:

Opublikowano

Panowie ,czy jutro macie zamiar sie spotkac ? Jesli nie to nastepny spot bedzie juz po nowym roku w niedziele 2 stycznia ? :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.