Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:zdjcie0870.jpg czyli my sie zimy nie boimy, takiemu to zaspy na drodze niestraszne :)

Ja też się zimy nie boję i śniegu :polew: :polew: to parking podziemny w bonarce :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka Pany :hi:

Potrzebuję zakupić kompletne lampy przednie do swojego paździerza, może ma ktoś do sprzedania ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeklejka ze spotowego ale mocna sprawa

jak obgonić całą imprezę na jednym piwie

http://ogur69.wrzuta.pl/film/18aKeuPxUKG/piwo-imprezka

:sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:sick3:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2011, 22:27_________________________________________________Pany czy poduszki powietrzne z foteli jak będe wkładał inne to trzeba vagować ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak odepniesz kostki to ci wywali błąd wiec bez vag-a raczej się nie obejdzie chyba ze ...możesz spróbować wcześniej rozłączyć aku tak z 15min a sama zmian poduszek nie ma znaczenia ważne żeby był taki sam model poduszki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet na wyłączonym zapłonie ? jak zmieniałem w b6 całe fotele to nie wywaliło błędu pomimo zmiany całego kompletnego wnętrza :mysli: i aku nie odpinałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to dziwne bo przecież jak by nie patrzył odłączając poduchę z wtyczek to robisz otwarty obwód Możliwe ze sama kontrolka się nie świeciła a tylko sterownik zapisał błąd. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miodzio nie wprowadzaj w błąd. Oczywiście że nie łapie błędu.Przynajmniej nie takiego żeby system nie działał. Odpinałem kurtyny na wyłaczonym zapłonie i też nie ma błędów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miodzio nie wprowadzaj w błąd. Oczywiście że nie łapie błędu.Przynajmniej nie takiego żeby system nie działał. Odpinałem kurtyny na wyłaczonym zapłonie i też nie ma błędów

no system działa tu się zgadzam ale czy nie zarejestruje jakiś błędów to już inna sprawa :gwizdanie: skoro masz sprawdzone organoleptycznie u siebie to widocznie jest jak mówisz. Ja odłączałem poduchy w BMW tam zawsze został błąd może w audi jest inaczej. No nic samo wyjdzie w praktyce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miodzio nie wprowadzaj w błąd. Oczywiście że nie łapie błędu.Przynajmniej nie takiego żeby system nie działał. Odpinałem kurtyny na wyłaczonym zapłonie i też nie ma błędów

no system działa tu się zgadzam ale czy nie zarejestruje jakiś błędów to już inna sprawa :gwizdanie: skoro masz sprawdzone organoleptycznie u siebie to widocznie jest jak mówisz. Ja odłączałem poduchy w BMW tam zawsze został błąd może w audi jest inaczej. No nic samo wyjdzie w praktyce ;)

ja też wymieniałem całe wnętrze na wyłączonym zapłonie i żadnych błędów nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Wypinałem poduszki w A4 B7 i A6 C6 (na wył. zapłonie) i nigdy nic nie łapało kontrolka normalnie gasła sprawdzałem potem vag-iem i nic nie było owszem np. w bejcy E46 po odpięciu napinacza pasa na wył. zapł. od razu złapało bład i się świeciło na desce do skasowania w hondach też byle co się odpieło i też łapało w fiacie i alfie podobnie więc róznie z tym jest ale B6 i B7 na pewno nic nie wyskakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu odzyskałem prawe lusterko po ostatniej przygodzie z cwaniakami ;-)

Co za wygoda ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu odzyskałem prawe lusterko po ostatniej przygodzie z cwaniakami ;-)

Co za wygoda ;-)

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu odzyskałem prawe lusterko po ostatniej przygodzie z cwaniakami ;-)

Co za wygoda ;-)

a jak to zrobiłeś ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...