Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ma ktos z was torxy ?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jestem w takiej desperacji że jestem skłonny go wziąć.... :mysli: :mysli: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

Jestem w takiej desperacji że jestem skłonny go wziąć.... :mysli: :mysli: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

bierz w ciemno hahaha

Sokoł wezme torx-y do Zielonek... :thumbup:

Opublikowano

Zbiórka w Zielonkach ok 19:00-19:10. Tak żebyśmy się spokojnie przebrali i o 19:30 zaczeli grę bo szkoda czasu!!!

Pablo wpadaj , będziesz moim trenerem od szybKOŚCI :decayed:

Themon własnie wysłał smsa że go nie będzie , ponoć jego baba rodzi :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Themon własnie wysłał smsa że go nie będzie , ponoć jego baba rodzi

bedzie czy nie ? a co tam robi to juz mniejsza z tym wazne zeby mu było lepiej niz na piłce jak ma sie nie zjawic na niej :)

Opublikowano

no napisałem przecież że go nie będzie

Opublikowano
  • Autor

no napisałem przecież że go nie będzie

no to jak będzie ktoś w zastępstwo ?? czy brać ZAWIS-a ??

Opublikowano

ja wezme kumpla

Opublikowano
  • Autor

ja wezme kumpla

OK :thumbup:

Opublikowano

1.Sokolnh

2.Trzeniu

3.Cuber

4.Themon

5.Trueogre

6.Mad Max

7.kumpel Sokola

8.Kumpel Cubera

9.Kumpel Cubera

10.Kumpel Cubera

11.Kumpel Sokola

12.........

Jesli pojade na pilke to moze bede mial dwoch graczy :P

no to jeśli max bierze 2 a odpadł themon to jest nas 12stu , jak ktoś ma numer do Maxa to niech do niego tyrknie i się upewni że weżmie tych gości bo jak nas zrobi w cto będzie lipa

Opublikowano
  • Autor

no to jeśli max bierze 2 a odpadł themon to jest nas 12stu , jak ktoś ma numer do Maxa to niech do niego tyrknie i się upewni że weżmie tych gości bo jak nas zrobi w cto będzie lipa

no to wtedy będzie :rant::bicz2::foch:

Opublikowano

max bierze jednego kumpla jest tak :

1.Sokolnh

2.Trzeniu

3.Cuber

4.Kumpel Sokola

5.Trueogre

6.Mad Max

7.kumpel Sokola

8.Kumpel Cubera

9.Kumpel Cubera

10.Kumpel Cubera

11.Kumpel Sokola

12.Kumpel Maxa

Opublikowano

Panowie niech ktoś do niego zadzwoni albo wysle smsa czy wezmie tych 2 grojków...

A Ty Kamil wstrzymaj się z tym swoim następnym kolegą bo jak nas będzie 13 to ja pier.. taką grę

Opublikowano

potwierdziłeś ze bierze jednego kumpla , Kamil?

Opublikowano

mam jedna osobe :) czyli ja i kumpel :)

MAX BIERZE JEDNEGO !!!![br]Dopisany: 22 Styczeń 2008, 17:09 _________________________________________________

potwierdziłeś ze bierze jednego kumpla , Kamil?

nie potwierdzałem

Opublikowano

ok , czyli sprawa jest jasna, czytelna i zamknięta...

Jest Nas 12stu i widzimy się 19:10-19:15 pod halą

Bardzo proszę o punktualność bo szkoda czasu i kasy innych na spóznienia , szanujmy się :th:

Opublikowano
  • Autor

ok , czyli sprawa jest jasna, czytelna i zamknięta...

Jest Nas 12stu i widzimy się 19:10-19:15 pod halą

Bardzo proszę o punktualność bo szkoda czasu i kasy innych na spóznienia , szanujmy się :th:

Jaha :thumbup:

Opublikowano

No to do zobaczenia , ja już wychodzę z domu :th:

Opublikowano

Tylko bez połamania nóg proszę :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.