Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mają większe :decayed:

Jaki obeznany :kox:

No i smaczniejsze :decayed:

:polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mają większe :decayed:

Jaki obeznany :kox:

No i smaczniejsze :decayed:

:polew:

:shocked:

Opublikowano

Jak pod Halą targowa to zajadę niebiesko czarną furą :> :>

Opublikowano

Mają większe :decayed:

Jaki obeznany :kox:

Pablo się napatrzył na to zdjęcie "ze spiep.. wakacji" i mu smaki przyszły

bo jak już wkładać do ust to lepiej wiekszą i smaczniejszą :naughty:

Jak pod Halą targowa to zajadę niebiesko czarną furą :> :>

to teraz takie ma MPK kolory :mysli:

Opublikowano

Mają większe :decayed:

Jaki obeznany :kox:

Pablo się napatrzył na to zdjęcie "ze spiep.. wakacji" i mu smaki przyszły

bo jak już wkładać do ust to lepiej wiekszą i smaczniejszą :naughty:

Żeby nie było ja nie z tych tylko postawiłem argumenty dlaczego warto tam się przejechać tym razem :decayed:

To jest zima i prawdziwe skrobanie :kox:

http://www.smog.pl/wideo/42122/skrobanie_szyb_wersja_hard/

Opublikowano
  • Autor

Ja wole pod Hale Targową jechac :cool1:

Opublikowano

Ok jak wam pasi :)

Opublikowano

Nie jestem zwolennikiem żadnych pokrowców na telefon ale mogę polecić ci folię invisible shield. jest naprawdę super mocna.

Opublikowano
  • Autor

to co ? 20-30 HT ? :kox:

Opublikowano

Nie jestem zwolennikiem żadnych pokrowców na telefon ale mogę polecić ci folię invisible shield. jest naprawdę super mocna.

zamówiłem jeszcze inną - najwyżej sam sobie będę pluł w brodę ;-)

Opublikowano

Jak pod Halą targowa to zajadę niebiesko czarną furą :> :>

to teraz takie ma MPK kolory :mysli:

A nie :D:naughty: :naughty:[br]Dopisany: 09 Luty 2011, 15:56_________________________________________________

to co ? 20-30 HT ? :kox:

Dobrze padre :cwaniak1: [br]Dopisany: 09 Luty 2011, 15:58_________________________________________________

Nie jestem zwolennikiem żadnych pokrowców na telefon ale mogę polecić ci folię invisible shield. jest naprawdę super mocna.

zamówiłem jeszcze inną - najwyżej sam sobie będę pluł w brodę ;-)

Dokąłdnie o ta mi chodziło spokojnie na rok wystarcza

http://www.zagg.com/invisibleshield/htc-desire-cases-screen-protectors-covers-skins-shields.php

Opublikowano

hmm, no spoko jak przyjdzie moja i będzie trefna to najwyżej się tą zapoda ;-)

Opublikowano

tak, 20:30 HT :)[br]Dopisany: 09 Luty 2011, 16:50_________________________________________________

jaki tytul tematu :polew: :polew: :polew:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=131255.0;topicseen

Opublikowano

no 20:30 HT :good:

Opublikowano

dobra zima i można w nich make'up-a zrobić bez lusterka

http://allegro.pl/felgi-aluminiowe-z-oponami-audi-a6-a4-18-i1453847579.html

Cena też niezła jesli to ori. Ta felga super wyglada w ruchu :)

już je ktoś przytulił

dla mnie :sick3:

Opublikowano

Już jak ja je oglądałem to sprzedane, ale teraz tak patrze można było je brac dla opon zimowych. Same felgi bym sprzedał za te 1300. I wtedy 18 zoll all the time :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.