Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Oni startują o 18.00 a kończą o 20.00 na kiełbaskach z Nami :wink4:

Można i tak to wszyscy się ustawimy na 20:00 i będziemy czekać na finał :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

A ja jestem pewien że myślenie o ekonomii plus nawyki jak to określiłeś - są niewystarczającym zabiegiem. Niedawno temu padło tu stwierdzenie że dużo koni musi dużo zjeść i w to jak najbardziej jestem w stanie uwierzyć. Natomiast stwierdzenie "producenta" że auto które ma 500 KM i waży ok. 2700 kg (2605 + kierowca + minimalna ilość paliwa) zadowoli się 14,8l/100km jest żenującym żartem - notabene bardzo podobnym do żartów prowadzącego Familiade

Ok skoro jestes pewien zrobmy tak.

Umowimy sie na ktoryms spociku wez 5tysiaczkow ja wezme 5tysiaczkow,dodatkowo przytargam Q7 V12 TDI :naughty: Zostawimy kase na puli :naughty: wyzerujemy liczniki spalania i kilometrow, wezmiemy nawet jednego "sedziego" do srodka pokrecimy sie wieczorkiem te 100km po Krakowie jesli bedzie powyzej 14,5 przy mojej jezdzie przytulisz sobie bezbolesnie 5 tysiaczkow w sam raz na letnie mody,niestety jesli jakims cudem uda mi sie ta sztuczka to ja biorę swoje i Twoje.

To jak? :naughty:

Umowa stoi!! Z pewnymi tylko warunkami:

1) Nie będziemy jeździć w niedzielny wieczór, tylko piątkowe popołudnie. Tak między 14-stą a 18-stą powinniśmy zdążyć zrobić 100 km

2) Zamiast o 5 tysiaczków - ja stawiam swoje auto a Ty stawiasz swoje (oczywiście te co mamy w awatarach na forum)

3) Nie musi byc sędziego, ale może być kilku sekundantów siedzących z nami w aucie (nawet w bagażniku :naughty:)

4) trase ustalamy fifty-fifty. Ja 50 km, Ty 50 km.

To jak?? Umowa stoi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[br]Dopisany: 12 Luty 2011, 00:52_________________________________________________

A ja jestem pewien że myślenie o ekonomii plus nawyki jak to określiłeś - są niewystarczającym zabiegiem. Niedawno temu padło tu stwierdzenie że dużo koni musi dużo zjeść i w to jak najbardziej jestem w stanie uwierzyć. Natomiast stwierdzenie "producenta" że auto które ma 500 KM i waży ok. 2700 kg (2605 + kierowca + minimalna ilość paliwa) zadowoli się 14,8l/100km jest żenującym żartem - notabene bardzo podobnym do żartów prowadzącego Familiade

Ok skoro jestes pewien zrobmy tak.

Umowimy sie na ktoryms spociku wez 5tysiaczkow ja wezme 5tysiaczkow,dodatkowo przytargam Q7 V12 TDI :naughty: Zostawimy kase na puli :naughty: wyzerujemy liczniki spalania i kilometrow, wezmiemy nawet jednego "sedziego" do srodka pokrecimy sie wieczorkiem te 100km po Krakowie jesli bedzie powyzej 14,5 przy mojej jezdzie przytulisz sobie bezbolesnie 5 tysiaczkow w sam raz na letnie mody,niestety jesli jakims cudem uda mi sie ta sztuczka to ja biorę swoje i Twoje.

To jak? :naughty:

Umowa stoi!! Z pewnymi tylko warunkami:

1) Nie będziemy jeździć w niedzielny wieczór, tylko piątkowe popołudnie. Tak między 14-stą a 18-stą powinniśmy zdążyć zrobić 100 km

2) Zamiast o 5 tysiaczków - ja stawiam swoje auto a Ty stawiasz swoje (oczywiście te co mamy w awatarach na forum)

3) Nie musi byc sędziego, ale może być kilku sekundantów siedzących z nami w aucie (nawet w bagażniku :naughty:)

4) trase ustalamy fifty-fifty. Ja 50 km, Ty 50 km.

To jak?? Umowa stoi??

:shocked: :shocked: :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wez 5 tys z konta..auto twoje mi nie potrzebne..Piatkowe popludnie??My mowimy o jezdzie miejskiej a Ty zaczynasz kombinowac zeby byl szczyt korkow....ej..jestes nieuczciwy..

Sekundantow kilku byc nie moze bo waga robi swoje nawet w tym kolosie.3 pasazerow to bbbaaaarrrdddzzzooo uczciwie.

a zreszta...juz kombinujesz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież nikt nie kupuje Q7 V12 TDi aby zbytnio przejmować się spalaniem ;-)

Nikt.Ale to nie znaczy ze się nie da,Myslisz ze ja sie przejmuje spalaniem?Tez nie bo malo jezdze.A diesla mam z innych powodow.

Nie rozumiem tylko po co ktos kto jak przypuszczam nie jezdził autem o jakim rozmawiamy czyli Q7 V12 TDI wysuwa takie 100% pewne opinie jakoby sie nie da uzyskac takiego spalania i pisze o tym ze to zenujacy zart.Przeciez nie napisalem tego zeby było smiesznie :) .Nie wyssałem tez tego z palca,ani nie wyczytałem tego z internetowych opinii,gdzie na ogół siedzą mistrzowie teoretyki.Miałem to szczescie pojezdzić. :gwizdanie:

Człowieku... Ostatnie 14 lat jestem zawodowym kierowcą. Jeździłem wszystkim. Począwszy od malucha - przez koparke JCB po TIR-y i autobusy. Do 1.500.000 przejechanych kilometrów jeszcze liczyłem - od jakiegoś sporego czsu już nawet nie licze.

Tak więc jeśli jestem teoretykiem - to prosze, przedstaw mi praktyka :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wez 5 tys z konta..auto twoje mi nie potrzebne..Piatkowe popludnie??My mowimy o jezdzie miejskiej a Ty zaczynasz kombinowac zeby byl szczyt korkow....ej..jestes nieuczciwy..

Sekundantow kilku byc nie moze bo waga robi swoje nawet w tym kolosie.3 pasazerow to bbbaaaarrrdddzzzooo uczciwie.

a zreszta...juz kombinujesz :decayed:

Ja nie kombinuję, tylko staram się ustalić takie warunki żebym miał bliżej do wygrania zakładu. Nieuczciwy jestem?? Dlaczego?? Przecież Ty ustalasz połowe trasy a ja połowe. Gdzie Ty pojedziesz to Twoja sprawa. Gdzie ja poprowadze to moja. Skoro ruch miejski to wszystko musi zamknąć się w administracyjnych granicach Krakowa. To jest nieuczciwe??

Co do sekundantów - to żarcik był. Wiadomo że każda osoba robi wynik więc nie będzie nikogo poza nami.

PABLO - poczekaj na mnie. Też idę :cygaro: bo mi się ciśnienie podniosło :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo się ustawcie o 12 po południu albo o 18/19.

I jak już macie coś stawiac to dajcie po 50% Waszej ostatniej wypłaty :naughty:

A na koniec wygrany zaprasza Nas do kfc :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo się ustawcie o 12 po południu albo o 18/19.

I jak już macie coś stawiac to dajcie po 50% Waszej ostatniej wypłaty :naughty:

A na koniec wygrany zaprasza Nas do kfc :decayed:

Jedna porządna chłopina. Twoje zdrowie :oklaski: :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moje auto za Twoje tez uczciwie ? :polew: :polew:

Dobra chodzmy spac.

Oświecę.

Dojezdzam tym Q7 w pełni nagrzanym silnikiem pod spota wsiadasz jedziemy i lezysz i kwiczysz i placz i zgrzyt zebow.

Bo specjalnie bym sie nie meczyl.Nie wysnuwaj na 100% opinii jesli cos Ci sie wydaje.

Jak rozumiem dzis piatek pewnie cos w zylach krazy :wink4:

Ja nie mogę bo chorym :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo się ustawcie o 12 po południu albo o 18/19.

I jak już macie coś stawiac to dajcie po 50% Waszej ostatniej wypłaty :naughty:

A na koniec wygrany zaprasza Nas do kfc :decayed:

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:[br]Dopisany: 12 Luty 2011, 01:19_________________________________________________

PABLO - poczekaj na mnie. Też idę :cygaro: bo mi się ciśnienie podniosło :disgust:

Już wypaliłem i idę oglądać film "Turysta" z Angeliną i Deep'em zobaczę czy dobry ten film :)

:hi: [br]Dopisany: 12 Luty 2011, 01:21_________________________________________________Tak czy owak bądźcie na spocie w niedziele podyskutujemy "in live" :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie sobie buzi i przestańcie pieprzyć głupoty ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ożesz ku.... było pisać że tyle nadymaliście postów wstał bym wcześniej aby je obrobić :)

Powitać :hi:

:hi: a świstak zawijał i tak dalej Ikar Taxi Q7 i sprzedawcy na allegro . . . :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Dobra panowie a teraz bez żartów tak z czystej ciekawości czy jeżdżąc dynamicznie taką Q7 V12(tryb sport, S czy co tam jest), raz na jakiś czas ostry start ze świateł, jakaś szybka prosta da się wykręcić mniej niż 15l?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Dobra panowie a teraz bez żartów tak z czystej ciekawości czy jeżdżąc dynamicznie taką Q7 V12(tryb sport, S czy co tam jest), raz na jakiś czas ostry start ze świateł, jakaś szybka prosta da się wykręcić mniej niż 15l?

Zapytaj się zawodowca Pawła. On jest ekspertem od spalania aut wszelkiej maści i narodowości. Z resztą ekspert Paweł Ci podpowie że to co napisał "producent" można spokojnie osiągnąć. Tak więc jeśli w danych technicznych jest 14,8 L to q***wa tyle spali i basta!!

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

Dobra panowie a teraz bez żartów tak z czystej ciekawości czy jeżdżąc dynamicznie taką Q7 V12(tryb sport, S czy co tam jest), raz na jakiś czas ostry start ze świateł, jakaś szybka prosta da się wykręcić mniej niż 15l?

Trzeba zapytać kolegę który tym jeździ :wink4:

Bo znowu będzie wyliczanka jak w nocy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś słusznie napisał wcześniej ze jak kogoś stać na auto za tyle $$ to spalaniem nie będzie się specjalnie przejmował i nie będzie różnicy czy 15 czy 20 bo nie o to chodzi. Tym bardziej kupowaniem 6l potwora żeby jeździć nim jak emerytowany dziadek z wzrokiem wlepionym w poziom średniego spalania totalnie mija się z celem. Zresztą na dłuższą metę taka jazda po prostu jest męczące dla kierowcy bo prędkość w takim aucie zaczyna odczuwać się dopiero gdy wskazówka prędkościomierza dochodzi do 200km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś słusznie napisał wcześniej ze jak kogoś stać na auto za tyle $$ to spalaniem nie będzie się specjalnie przejmował i nie będzie różnicy czy 15 czy 20 bo nie o to chodzi. Tym bardziej kupowaniem 6l potwora żeby jeździć nim jak emerytowany dziadek z wzrokiem wlepionym w poziom średniego spalania totalnie mija się z celem. Zresztą na dłuższą metę taka jazda po prostu jest męczące dla kierowcy bo prędkość w takim aucie zaczyna odczuwać się dopiero gdy wskazówka prędkościomierza dochodzi do 200km/h

miodzio ale o nie tym był temat że jak ktoś kupuje auto za 500 tys zł to że będzie jeździł jak jakiś czesiek tylko o tym że takie auto z 500KM i 1000 Nm i pojemnością 6.0L potrafi spalić poniżej 14l po mieście jeśli przyjdzie to udowodnić niedowiarkom :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...