Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Chociaz tyle :tongue4:

Az musze sprawdzić ile pali 3.0tdi na tempomacie przy 120km/h, bo coś czuje że wtedy ciężko te 5.7 osiągnąć ale mogę się mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo FANTOMAS jest a szkoda że go nie było na dyskusji bo nie jednego posta by napisał :naughty::kox:

A co do spalania to mój stary paliwożerny ABC 2.6 V6 przy 90 km/h i na 5 biegu spala 5.1l tyle pokazuje FIS :decayed:

Tylko jak jadę z górki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moje auto pali 3l/100 a jak z górki to do 2l a jeszcze jak wiatr zawieje i nie ma korków to muszę odlewać z baku :decayed::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moje auto pali 3l/100 a jak z górki to do 2l a jeszcze jak wiatr zawieje i nie ma korków to muszę odlewać z baku :decayed::kox:

:polew: :polew: :polew::kox:

Ale serio mi tyle pokazuje jak jadę np na tej prostej na bora cały czas na 5 biegu i 90km/h ponad 2000 tys obr :decayed: to mi pokazuje około 6,5 litra tak więc jestem skłonny że mógłby mi spalić na trasie jakieś 7 litrów przy 100-110km/h ale raczej bym tak wolno nie jechał :)

A po mieście przy normalnej jeździe na Fisie mam cały czas 11,5 - 11,7 :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Panowie bardzo bardzo :drunk: :drunk:

Spalanie jest moze i jest bardzo tymczasowo do osiagniecia ale przeciez to bzdurne gadanie. W Top Gear przejechali 6.0 a8 jak dobrze pamietam jakis kosmiczny odcinek drogi, ale kierowca odpychal sie nogami prawie ze.

W drodze do zakopanego spalilem kiedys 4.9l w 2.0tdi, nigdy pozniej juz nie mialem ani sil ani mi sie nie chcialo tak jechac...i spalanie na trasie mam w granicach 7l

po 1. moj znajomy Ma taka Q7 i spalanie ma glownie po miescie w granicach 17-18l - nie butuje jakos nazdzwyczajnie, ma prawie 50lat.

a po 2. rozmawialismy o samochodach w BENZYNIE i to od AMG dodatkowo wiec o czym tu pisac i porownywac o niebo ekonomiczniejsze DIESLE. Moj brat jezdzac jak Kapelusz w 3.0tdi ma w granicach 11-12l po miescie, jak ja wsiadam jest 14-15l, nie bardzo sobie wyobrazam jakbym mial jezdzic tak zeby spalanie zeszlo mi do takich smiesznych wartosci...

jest jakas chora moda na opowiadanie o niskim spalaniu.

Pozatym w 100% racje ma TRANSIT

FIS swoje, a real swoje...wystarcza inne kola niz te zakodowane w komputerze i juz kazde swoje. Idac tym krokiem jak przed swiatlami wrzuce na luz i dochamuje i tylko czekajac ze 2minuty na swiatlach mam spalanie 0,0l

normalnie chyba blue efficiency w audi... :polew: :polew:

tak wiec prosze ochlonac, zrobic test na baku, pojezdzic tak przez miesiac i wtedy przyjsc, potwierdzic i powiedziec ze i jazda jest zadowalajaca i spalanie jest takie, wtedy kopne w dupe po co bylo kupowac 3.0tdi i wydawac tyle pieniedzy ze nie wspomne o zanieczyszczeniu srodowiska...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

No tak czytam i czytam i :nuda:

KERCZI wszystkiego najlepszego stary pierdziochu

właśnie coś tak mi się wydawało że Ci coś latek przybyło zwłaszcza patrząc na ML :decayed:

Kolejny rozbawiony :)

Tak normalnie okolo 7 litrow w trasie nawet 7,5 pokazuje fis.

Czym cie rozbawilem :naughty:

Te 5.7 litra osiągalne, jeżeli tak samo jak w tym q7 te 15 litrów to szerokiej drogi życzę :decayed:

Zieluch sklej :notworthy:

moja ma podane na wklejce w mieście 13,4L/100l gdybym wam nie pokazał fis-a to pewnie też byście mnie wyśmiali

Prosty przykład kolega ma B6 avant 2,5TDI jego miasto 12,5l w firmie auto dał wspólnikowi na kilka dni oddał mu ze wskazaniem coś koło 9L :shocked: ten nie mógł uwierzyć bo nigdy nie udało mu się na tyle zejść styl jazdy troche oleju w głowie za kółkiem i przeidywania sytuacji co dzieje się przed maską i można ja gdybym się sczepił z Cubrem na mieście :kox: na dłużej to pewnie też by było 20/100

i 20 punktów :decayed: więc dyskusja jałowa jak na kiełbaskach Zieluch nawet mi nie piśnij z ripostą :bicz2:[br]Dopisany: 12 Luty 2011, 13:43_________________________________________________

Idac tym krokiem jak przed swiatlami wrzuce na luz i dochamuje i tylko czekajac ze 2minuty na swiatlach mam spalanie 0,0l

normalnie chyba blue efficiency w audi... :polew: :polew:

Karol FIS podaje spalanie na podstawie danych z przepływki , wskaźnika paliwa i prędkości obrotowej kół dlatego jak stoisz to jest 0,0 bo brak jest jednego wskazania i tak jest tylko na chwilowym bo postój tak kilkanaście min. to zobaczysz że średnie wzrasta bo liczy przepał na trasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zieluch nawet mi nie piśnij z ripostą :bicz2:[br]

A kolezka gadu-gadu ma :sesese::nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaz tyle :tongue4:

Az musze sprawdzić ile pali 3.0tdi na tempomacie przy 120km/h, bo coś czuje że wtedy ciężko te 5.7 osiągnąć ale mogę się mylić.

nie przekraczając 100 km/h w trasie osiągniesz takie spalanie :kox: testowalem na swoim 3.0 TDI ale fakt wyszło 5,9 :cool1: i to nie jest jazda :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaz tyle :tongue4:

Az musze sprawdzić ile pali 3.0tdi na tempomacie przy 120km/h, bo coś czuje że wtedy ciężko te 5.7 osiągnąć ale mogę się mylić.

nie przekraczając 100 km/h w trasie osiągniesz takie spalanie :kox: testowalem na swoim 3.0 TDI ale fakt wyszło 5,9 :cool1: i to nie jest jazda :wallbash: :wallbash: :wallbash:

No i do tego dochodzi 6 bieg i niskie obroty to tak jak mówisz da się osiągnąć taki wynik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego że się da, tylko po co :decayed:

żeby przekonac Pabla :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego że się da, tylko po co :decayed:

żeby przekonac Pabla :polew: :polew: :polew:

Zieluch mnie nie trzeba bo jestem w stanie uwierzyć takie spalanie i nie chce się zakładać o moje auto :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już mylślałem ;( Jak Pablo wszystko juz wie i wierzy to po co ta dyskusja :laghing2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już mylślałem ;( Jak Pablo wszystko juz wie i wierzy to po co ta dyskusja :laghing2:

Zieluch ale oni nie dla mnie dyskutują i ja tu nie jestem głównym pytającym tylko zaczęło się od zakładu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...