Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No popatrz nie spodziewales sie co...

Eno tego to ja nie powiedzialem :P

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Trzenislaw - spocik jak najbardziej. Akurat bede w KR :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Panowie :polew: :polew: :polew:

Ales ty spostrzegawcza heheehe :P

ikonka ----> :>

No popatrz nie spodziewales sie co...

Ale robicie spam :)

hahahhahahahaha i kto tu robi spam..... :mysli:

Opublikowano

bo nie kumam Twoich żartów i nie wiem cz mówisz wtedy poważnie czy robisz sobie jaja :th:

skads to pamietam.......... a jak ty zartowales z kogos innego :)

Dobra finito

Piątusia ziomus :naughty:

Jeszcze tylko odniosę się do tego i kończę

Mówiłem Ci już że nie Twoja sprawa jakie relacje są między mną a Pablo ! i czy tak ja do niego lub on do mnie może tak mówić. Koniec kropka

A Tu ikonka ---> :> choć to nie żart :th:

Panowie a może dziś jakis spocik ok 21?

Trzeniu Ty to jakbyś okres miał czy cuś :tongue4: :tongue4: :polew: :polew:

Nie obraź się ale wracacie 1975raz do tego samego, i ma to sens??

Opublikowano

Cuber nie badz taki sztywniak...

Opublikowano

bo nie kumam Twoich żartów i nie wiem cz mówisz wtedy poważnie czy robisz sobie jaja :th:

skads to pamietam.......... a jak ty zartowales z kogos innego :)

Dobra finito

Piątusia ziomus :naughty:

Jeszcze tylko odniosę się do tego i kończę

Mówiłem Ci już że nie Twoja sprawa jakie relacje są między mną a Pablo ! i czy tak ja do niego lub on do mnie może tak mówić. Koniec kropka

A Tu ikonka ---> :> choć to nie żart :th:

Panowie a może dziś jakis spocik ok 21?

:sick3:

możesz przełożyć ionki na słowa?[br]Dopisany: 31 Styczeń 2008, 15:58 _________________________________________________mega 13 przecież to nie ja do tego powróciłem ...

Opublikowano
  • Autor

21-sza? ale wymyśliliscie godzine.....

Cuber nie badz taki sztywniak...

sztywniak? :polew: czasem Twój post mnie poprostu rozwala...... nie wiem kto jest bardziej sztywny :polew:

Opublikowano

Ja dzisiaj slucham cho ka ka o wiec nie mow o sztywnosci...

dzisiaj jestescie wyjatkowo zabawni :)

Opublikowano

No jak tak czytam to inaczej mi to wygląda, ale zmieńmy temat.

Może na nagie kobiety co?? :decayed: :decayed: :kox: :kox:

Opublikowano

Chyba trzeba wyraznie powiedziec

KONIEC

dajcie na luz, trzeniu, max koniec spinki, a reszte prosze o nie komentowanie.... chyba ze mam zaczac strzelac z bananowca :naughty:

Co z tym spotem :kox:

Opublikowano

No jak tak czytam to inaczej mi to wygląda, ale zmieńmy temat.

Może na nagie kobiety co?? :decayed: :decayed: :kox: :kox:

No wiesz....dawaj jak cos masz ciekawego :D
Opublikowano

Chyba trzeba wyraznie powiedziec

KONIEC

dajcie na luz, trzeniu, max koniec spinki, a reszte prosze o nie komentowanie.... chyba ze mam zaczac strzelac z bananowca :naughty:

Co z tym spotem :kox:

Zeby ci z portek nie wylecial ten bananowiec buahahahaahahahahahahaha [br]Dopisany: 31 Styczeń 2008, 16:02 _________________________________________________ :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

wyjatkowo

no tak bo ogólnie jesteśmy zjebanym i nudnym towarzystwem :gwizdanie:

Opublikowano

Zrobcie spota w KFC :)

Opublikowano

wyjatkowo

no tak bo ogólnie jesteśmy zjebanym i nudnym towarzystwem :gwizdanie:

:polew:

Opublikowano

jest na forum opcja "ignoruj" ?

Opublikowano

wyjatkowo

no tak bo ogólnie jesteśmy zjebanym i nudnym towarzystwem :gwizdanie:

skoro masz takie zdanie o Was...

Opublikowano
  • Autor

skoro masz takie zdanie o Was...

co Ty wygadujesz teraz? nie bede pisał na forum kto takie słowa wypowiedział ...... wiec nie cytuj mi tutaj takich rzeczy OK?

Opublikowano

jest na forum opcja "ignoruj" ?

Eno Trzenislaw , daj mi jeszcze szanse :polew:

Opublikowano

jest na forum opcja "ignoruj" ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.